Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Předposlední bitva vzplála?

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Celé dny i noci nás televise i noviny masírujou podívanou a slyšenou, na skupinu převážně důchodců, válčících o krásný vedlák k důchodu. Namastit si kapsu i jako president končiny, s názvem „Česko.“

  • predposledni-bitva-vzplala

Z hlediska toho co jsem slyšel o zákonech, nevím, nevím. Vždyť mezi „kandydáty“ není padesát procent žen. Též důchodkyň. Je potom taková soutěž vůbec platná? Že se žádný z kandidátů ještě neozval? Ani jakýkoliv ústavní činitel? Realitou zůstává, že podobný flek s sebou nese i jiné výhody. Jeden z našich presidentů mohl udělat z manželky velvyslankyni. Docela hodně daleko. U takových funkcí se velikán lehce zbaví například i milenky. Dnes ji může poslat například na dlouhodobou stáž do Ameriky, Bruselu, atd. Zastara to bylo trochu obtížnější.

Jeden z šéfů co znám, poté co jeho podřízená (milenka), si začala jeho manželce stěžovat: Včera už zase nebyl večer doma… situaci vyřešil tak, že podřízenou poslal na léta až do Moskvy. Jako delegátku ve „Světové radě míru“ se sídlem v Moskvě. Když se vrátila, tak se ukázalo, že vlastně za ta léta neplatila ve fabrice příspěvky ROH. Aby se nikdo nedozvěděl, kolik jí to hodilo, tak aby nepřišla o léta v ROH, doplatila tak zvaný „ udržovací příspěvek „ jednu korunu měsíčně.

Dnes bychom si měli vzít dějinný příklad z voleb papežů. Většinou byl zvolen ten nejstarší ze všech. Třeba by se brzy dostalo na všechny. Jako tenkrát. A tý slávy na pohřbech. Těch reklam na nejrůznější rakve, napakovali by se „ Kremaktoriáni“ . Snad i „Kolumbatoriáni“. Soutěž zbrojovek o nejlépe vyzdobenou dělovou lafetu. To s sebou nese téměř celé nové průmyslové odvětví. Tuším, že by to chtělo „Funébr ministra,“ Nakonec tý slávy, jak dobře si lid zvolil toho kterého „ Papeže?, Presidenta?“ Atd.

  

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře