Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prague pride - kontroverzní téma

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Tak nám to zase začne. Za pár dnů se v Praze objeví průvod polonahých žen i mužů, prezentujících některé ze svých 52 pohlaví.

  • prague-pride-kontroverzni-tema
  • prague-pride-kontroverzni-tema
  • prague-pride-kontroverzni-tema
  • prague-pride-kontroverzni-tema

Budou se nás snažit přesvědčit, že je naprosto normální ukazovat nahé zadky, pod jejich záštitou dělat kulturní akce a tvářit se, že takový svět byl, je a hlavně bude.
 
S nimi budou pochodovat zástupci progresivních stran - třeba Zelených, Pirátů nebo TOP09 .
 
Kdyby jen stran, také významných podniků, jako jsou IBM, Microsoft, Google.
I zástupci cizích mocností cítí vhodnou chvíli prezentovat ten jediný správný názor. Třeba takové velvyslanectví USA fandí duze.
Až se z toho točí hlava ...
 
Vše je krásně barevné, veselé a optimistické. Tak to prostě v budoucnu musí být, jeden den budu muž, příští den se rozhodnu, že budu žena. Možnost volby je přeci krásná.
 
Přijde mi trochu paradoxní, že když přijde někdo k lékaři a řekne mu, že si chce nechat uříznout nohu, protože má pocit, že mu již několik let nepatří, tak ho lékař pošle do blázince.

Pokud ovšem příznivce některého z mnoha pohlaví, které se vyrojili, napadne, že nechce mít penis a chce být žena, tak provedení zákroku nebude tak velký problém.
 
Jediné v co potajmu doufám je skutečnost, že stejnopohlavní páry nemohou mít spolu děti. Příroda není hloupá, u zvířat tento "fenomén" končí jednoduše. Po dovršení životního cyklu zvíře zemře - bez potomků. Slepá evoluční cesta .... takových už bylo.
 
Připomíná mi to jeden vousatý vtip:
"Jistě, máte pravdu pane vedoucí, ten červený čtvereček je opravdu modré kolečko!!"
 
Abych to shrnul.
 
Nemám vůbec nic proti LGBT komunitě, jsou mi ukradení i ostatní desítky vymyšlených pohlaví, ale nevyvyšujte se prosím nad nás ostatní, nejste víc, jste jen ta slepá větev naší matky přírody. Mějte se rádi, žijte spolu, u nás Vám v tom nic a nikdo nebrání, ale nedělejte z toho věc zcela přirozenou.
 
Každá civilizace jde kupředu ve svých dětech. Vy je mít ve svých vztazích nemůžete a nebudete.
 
Při tvorbě videoklipu na konci tohoto blogu jsem kontaktoval mnoho fotografů účastnících se maškarády kolem průvodu. Když jsem je požádal o možnost uveřejnění jejich fotografií v klipu, tak mi většina napsala, že si
"Nemůže dovolit jít proti proudu, obzvláště pokud by snad klip byl kontroverzní!"
Něco mi to trošku připomíná ... Vám starším nad 50 ne?
 
Takže jsem rád, že mohu publikovat názor. Názor, který se asi nebude líbit všem, ale to je právě demokracie. Na to nezapomeňte ...
přeji krásný den
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře