Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pozor na hubu!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Četl jsem dnes na internetu, že Zemana volí opilci, samostřední a ješitní lidé s mdlou inteligencí, mstiví, nevzdělaní, orientovaní na východ a neuznávající hodnoty atlantické civilizace. Že by měl autor na mysli sám sebe?

  • pozor-na-hubu

Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit, protože většina mých pražských přátel, vesměs vysokoškolsky vzdělaných lidí, ale i nemálo mých venkovských známých, většinou úspěšných ve svém oboru, volí Zemana. A jsou to všechno lidé slušní, poctiví, inteligentní, pracovití, kteří mají navíc sociální cítění a jsou tudíž i přiměřeně solidární s těmi ne vlastní vinou sociálně slabými, starými, nemocnými či diskriminovanými.

Ale je možné, že autor v perexu citovaných řádků takové vlastnosti nedokáže pochopit, ba co víc, odmítá je tolerovat.

Bůh vám odpusť, pane Aleši Polanský z Vrchlabí (nebo jak se opravdu jmenujete)! Tedy jestli jste křesťan. Jste-li muslim, nechť vám odpustí Alláh a jste-li judaista, tak Hospodin. A pokud jste snad ateista, nechť vám odpustí aspoň vaši spoluobčané a nerozbijou vám v hospodě hubu!

Autor: Jaroslav Čejka

Zdroj: https://jaroslavcejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=643484

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 chalupab@psp.cz 2018-01-13 16:38
před cca 2 hodinami jsem dal facebook poznámKu: "...jsem zvědav, která "parta" nevydrží s nervy a začne opět yykřikovat svá, do úplného zblbnutí opakovaná, kavárenská hesla ve smyslu, že český volič bohužel, oproti jejich jasnozřivosti, nic nepochopil, a je vlastně úplně blbý a ty prezidentské volby podle toho vypadají .... a pro komentátory ze za zahraničí - řešte si problémy ve svých zemích, kterých máte více než dost, a osud naší země nechte na nás, díky moc..." a vida, už se to rozjíždí

Facebook komentáře