Stojí na tramvajové zastávce, sedí v autech, přehrazují ulice, kde se relativně nic neděje. Přesto hlavní čelo průvodu, které je monitorováno i policejním vrtulníkem je doprovázeno pouze policejní doprovodem bez dostatečné výstroje. Kde je antikonfliktní tým, který je vždy u větších rizikových skupin? Ptám se jsou tito policisté pouze v čepicích jsou prostě stafáž, která je obětována pro mediální hru? Jde o přímé ohrožení jejich zdraví! Někdo Vás možná obětoval a metody příslušníka Stb Zifčáka převzal tentokrát muž v hnědé bundě?

Jedním z důkazů je, že z budovy Malá Strana č.p. 182 ( 490121) z které osoby v kuklách "vylézají" patří MV. Viz výpis z katastru. (viz. fotogalerie)

Zde odkaz video, převzato s YTB kanál Tomáš Pecina. Autor blogu není autorem textu ani videa.

Dezinformační oddělení opět na scéně

Nechci komentovat a nemám informace, kdo tuto akci připravil, řídil, ale ten kdo za PČR odpovídá je především policejní prezident a ministr vnitra, kteří své zaměstnance podle této akce pravděpodobně využívají jako figurky v politické a mediální hře, jestli o tom nevědí, tak je to ještě horší.. Tímto je žádám o okamžité vyšetření této situace a v případě potvrzení, že šlo o složku MV tedy i jednoznačné žádám odstoupení ministra vnitra, který nasazuje vědomě i nevědomě zaměstnance ministerstva vnitra proti vlastním občanům, ač nemusím souhlasit s protestující stranou ( Strana zelených, mladí sociální demokraté apod.), jde v tomto případě v demokratickém státě o prostředky, které se neslučují s posláním policie ČR a poškozuje její jméno. Přesto většina policistů včera odvedla velmi kvalitní práci jako při minulých protestech a za to jim patří dík. Bohužel pravděpodobně malou část policie dnes ovládají lidé, kteří si tak chtějí udržet své politické funkce za každou cenu. 

Jak je vidět bylo od akce v Budějovicích  znovu obnoveno infiltrační a dezinformační oddělení podobné odboru aktivních opatření I. správy Ministerstva vnitra (rozvědky) fungující před rokem 1989.

Jsem pro potírání protiprávního jednání, ale tohle je provokace a ohrožení zdraví občanů ČR

Jako člověk, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu, to v první řadě vnímám velmi osobně, jako mořné zneužití policie k politickým cílům, ohrožení zdraví policistů v uniformách (obětní beránci), dále jako neoprávněný zásah (provokaci) proti občanům, které na zdraví a životě ohrozila řízená provokativní akce policie ČR. Tohle bylo přátelé absolutně přes čáru a nasazovat bezpečnostní složky bez důvodu proti dětem i když například s názorem se kterým já osobně nemůžu souhlasit, tak tohle nás všechny vrhlo do situace a země, kterou řídí lidé, kteří již stojí viditelně  proti svým občanům. Co může přijít dál?? Mrtvý student??

Obviňování organizátorů akce na Hradčanském náměstí z podpory fašismu a napadání ideových protivníků je zatím to nejmenší.

Jak informovala média: zde ČT

P.S.

Na minulém setkání jste mě říkal, ať si nevzkazujeme věci po médiích pane ministře, ale po včerejšku nevidím důvod tuto věc řešit po telefonu, protože toto je jasný důkaz toho, že policiii vedete proti svým zaměstnancům, ale i lidem které máte ze své pozice chránit. Jde o mé osobní vyjádření a nejde o stanovisko Unie BS. Jako předseda Unie BS v březnu či dubnu na SHP 2016 končím a nebudu  znovu kandidovat. Informace čerpán k tomuto článu z veřejných zdrojů. 

Další fotografie řídícího důstojníka z videa: (viz. fotogalerie)