Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pavel Novotný – aneb Novotných LEMPL

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek - Nevím kdo bude prezidentovat až vychcípáme, ale upozorňuji Novotných LEMPLA, že i jeho rodiče jsou důchodci a čeká je tedy chcípnutí. Navíc já odmítám...

  • pavel-novotny-aneb-novotnych-lempl

 


Voliči Okamury jsou kreténi a měli by nosit nálepku „blbec“- místo židovské hvězdy – Ale copak, Novotných LEMPL chce lidi zase značkovat nálepkami stejně jako Hitler? O čem to asi svědčí. O jeho inteligenci? To nevím, tvrdí o sobě že má myslím 124. Tvrdit to může, ale kde je pravda? Asi někde úplně jinde. Klidně bych si s ním dala test inteligence.

Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu – Že by Novotných LEMPL chtěl systém starých Sparťanů? To bych na jeho místě nedělala protože už jako dítě musel mít výraz blba a to Sparťané neodpouštěli.

Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek – Nevím kdo bude prezidentovat až vychcípáme, ale upozorňuji Novotných LEMPLA, že i jeho rodiče jsou důchodci a čeká je tedy chcípnutí. Navíc já odmítám chcípnout, ale po vzoru svých prarodičů i rodičů hodlám zemřít.

Lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům – Tahle věta mne mimořádně zaujala, protože tady se nám Novotných LEMPL pěkně odkopal. Veřejně přiznává nadřazenost židovské rasy a to je velmi jasná ukázka rasismu. Od LEMPLA co skoro celému národu nadává do rasistů je to opravdu obdivuhodné odkopání.

U komunistů je pak Novotný rád, že strana „jde do hajzlu“ – ne, že bych je musela, ale ještě pořád sedí ve sněmovně, v senátu i na krajích a Novotných LEMPL na tom nic nezmění. Může se stát že se národ naštve a zvolí je jednohlasně.

ODS, jíž je Novotný členem, si prošla sračkama, jak tvrdí – souhlasím, ale podotýkám že si prošli tím, co jim slušelo a zase tam zapadnou. S blbem typu Novotných LEMPL se daleko nedostanou.

Miloš Zeman nevyhraje volby. Z mnoha důvodů. Už i na té Moravě pochopili, že není úplně zdráv. Prezidentem se stane Jiří Drahoš. A jsem ochoten se o to vsadit – s Novotných LEMPLEM se sázet nehodlám, ale Xaver to má vyhraný.

Miloš Jitrnice se připravuje dávno dopředu na prezidentskou volbu, kterou vyhraje, protože je to chytrá Jitrnice a většinu národa tvoří tupé Jitrnice – Nějak si Novotných LEMPL odporuje, ale to lhářům stává.

Česká televize je poslední důvěryhodné médium v zemi, kterému já naprosto totálně věřím – já, velký Novotných LEMPL jsem přece nejchytřejší a proto když já věřím, musíte věřit i vy kreténi, blbci, prosťáčci, prvoci, hovada, potomci, primáti, plebs, stádo, mongoloidi, negramoti….atd.

Pane redaktore vy obsluhujete publikum, které je de facto negramotné, to je skutečně majstrštyk – proto tak rád lezu do vašich Parlamentních listů:-))

Angela Merkel – promiňte, že nepřechyluji, vím, že u vás musíte pro tupá hovada přechylovat a rozumím tomu – je velká, odvážná politička, která neudělala špatně vůbec nic – kdo si myslí toho, je nenávratně ztracen a měl by se odstěhovat do Německa a tam obyvatelům rozdávat ta svoje moudra. Mohl by taky dostat přes držku.

Ke stádu, které je schopno neuctívat Václava Havla coby zásadní osobnost naší historie, není možno mluvit jinak, než nějakými posuňky a těmi Havla neobsáhnete. Václav Havel byl člověk respektovaný celým světem – pročpak máme uctívat Havla? Respektovaný celým světem? Jasně, protože nás dostal na kolena a do poklonkování západu. To se jim fakt hodilo do krámu. Ta jejich figurka jménem Havel je ostudou našeho národa.

Podívejte, takový syrský – zdůrazňuji ekonomický – migrant naší republice prospěje mnohem více, asi tak třikrát, než typický bílý debilrasista – No paráda a kolik těch chytrých tady je? Mimochodem i vy jste bílý Novotných LEMPLE a čím vy prospíváte naší zemi? Žádnou hodnotu nevytváříme a i vy parazitujete na pracujících této země. Bez nich byste zdechnul hlady.

Víte, Zeman je mimořádně inteligentní. Zeman přesně ví, co dělá. Mně na něm nejvíc vadí, že neříká věci, které si doopravdy myslí. Kondenzovaný Čecháček by si to šel hodit, znát Zemanovy skutečné názory. Samozřejmě, že souhlasí s Merkelovou naprosto ve všem, ale říct to plebsu nelze – V jednom má pravdu. Zeman je velmi inteligentní a to u řady dalších veřejně známých osobnostech velmi postrádám. Já kondenzovaná Moravanda si provaz nedám, protože nemám iluze o nikom a to ani o Zemanovi. Víte proč lidé volí Zemana? Ze vzdoru a z opovržení vůči politickým představitelům. Oni nám vzali všechno a nechali nám jen tu volbu prezidenta. Tady je jediná možnost jak vás všechny nasrat a my si to prostě vychutnáváme. Baví nás, jak vás štve, že jste nám to vůbec nedovolili a kdyby bylo po mém, tak zvolím i Švejka kdyby žil, jen abych vás namíchla.

Lidi nemáme dělit na černé a bílé, ale dobré a špatné, homofobie je výsadou primitivů z nejhlubší stoky nejhlubšího kanálu, ale tady na Parlamentních listech se nacházíme ve virtuální realitě tvořené pro zákazníky z řad prostého většinového venkovského obyvatelstva. Sem inteligentní člověk, až na čestné výjimky, nezavítá – to jste asi vy Novotných LEMPL ta čestná výjimka že? Uvědomte si, že každý národ stojí na venkovské lidu, ten je solí zemi a vaše arogance vůči nim je nemístná a potřeboval byste výchovnou facku.

Moje děti jsou děti inteligenta, vnoučata židovského obchodníka a vůbec jsou z elitní rodiny – takže elitní rodinka Novotných LEMPLA. To jim fakt nezávidím. Udělal jste židům celého světa velmi špatnou reklamu:-)

Autor: Milena Doušková

zdroj:http://www.na-septande.cz/vse/politika/pavel-novotny-aneb-novotnych-lempl

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-01-06 16:13
Tenhle článek je sice pravdivý, ale...... spíše patří do bulváru. Proto ho ani nemohu hodnotit. Ale na druhou stranu je Pavel Novotný nechutné prase a špína, která židům dělá jen ostudu. Jeho inteligence patří do prasečího chlívku, ale i to by byla jenom urážka prasat.
O těch židech, jsou dva druhy a to sionistická židovská verbež, která je původem chacharská a ta druhá jen malá menšina ortodoxních židů. Ale ta je takřka na vymření. A na tu verbež chacharskou také jednou dojde.

Facebook komentáře