Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

OTEVŘENĚ ZAORÁLKOVI

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Pane ministře Zaorálku. Jako bývalý člen ČSSD, jsem měl bezprostřední možnost sledovat Váš polistopadový politický vzestup. Podle mých znalostí nejste vůbec kompetentní pro současnou politiku, protože jste celoživotně vzdělán pouze jako ideolog. Dokonce v perverzní ideologii „marksismu“, což je podstatně něco jiného než marxismus, čili učení odvozené od skutečného díla Karla Marxe. Rovněž Vaše profesní činnost po dokončení studia nebyla ničím jiným, než ideologickou tlachárnou. Vaše reálná politická činnost až do dnešních dnů naznačuje, že jste se ani později politicky nedovzdělával, takže Vaše současné chování, jednání a samozřejmě argumentace, zůstává v ideologické rovině, pouze se změnilo její „znaménko“. Jestliže jste nekompetentní jako politik, pak jako ministr zahraničí jste dokonce nebezpečím pro naši zem a jen doba ukáže, zda se již dneska náhodou nedopouštíte trestných činů, protože politicky negativních činů, přesněji proti zájmům většiny obyvatel naší vlasti, se už prokazatelně dopouštíte naprosto určitě.

Tolik na úvod k mému posouzení jednoho z Vašich posledních činů ve funkci, ke které jste se ve své straně prořečnil díky její naprosto neúnosné personální politice.

  • otevrene-zaoralkovi

 

Nebývale mne zaujalo Vaše „fandění“, protože to jinak ani nazvat nejde, vojenské osobě cizího státu, Nadje Savčenko. Vaše aktivita v její prospěch je na politika, nadtož ministra zahraničí cizí země nejen podivná, ale dokonce podezřelá. Nejděsivější ideologickou zaslepeností v této kauza je fakt, že jste se snížil ke spojování jejího případu se sankcemi vůči Rusku. Nic totiž nedosvědčuje Vaši nekompetentnost na zmíněnou funkci lépe. Když nic jiného, tak se dopouštíte minimálně poškozování hospodářství naší země, která prokazatelně na sankcích vůči Rusku je ztratná, na což doplácí všichni obyvatelé ČR. Takže nejenže nehájíte jejich zájmy, ale Vy je osobně svou aktivitou poškozujete.

Podstata politické zvrácenosti Vašeho jednání spočívá v tom, že jste se prakticky snažil sabotovat zjišťování pravdy o činnosti Savčenko. Ještě hrozivější pro celý současný, demokratický režim je pak skutečnost, že nadřazujete politickou sféru nad nezávislé soudnictví. A doslova trestuhodné je, že prospěch jednotlivce, navíc abnormálně nevěrohodného, stavíte výše, než zájmy, ba až potřeby, větší části obyvatel naší země. Že tím z funkce ministra zahraničí reálně provádíte nenávistnou politiku k jiné zemi, je už naprosto mimo rozumnou diskusi o Vaší osobě, neboť takto se nikdy nechová, ba ani nesmí chovat žádný diplomat.

Pokud jsem se měl možnost s obžalobou seznámit, tak odpovědně tvrdím, že za normálních bojů, jaké probíhaly kupříkladu za poslední světové války, by byla Savčenko přímo na svém stanovišti zastřelena a dneska by o ní nikdo ani nevěděl. Byla ale pouze zajata, takže soud oprávněně zkoumal, zda zavinila, či se alespoň podílela, na smrti novinářů, čili civilistů, kteří mají jako vojenští zpravodajové všude v bojích statut chráněných osob. Což je trestný čin. Když jste Vy žádal nekompromisně její propuštění, dokonce drze ještě před vynesením soudního verdiktu, pak jste se dopstil rovněž trestného činu, uvědomujete si to vůbec?!

Bráníte výkonu spravedlnosti, poškozujete občany své země, jako ministr zahraničí se dokonce chováte nepřátelsky k jiné zemi a já se proto, jako jeden z poškozených Vaším konáním, logicky ptám, proč to děláte? V čím zájmu fakticky vykonáváte svou funkci!

Patřím k občanům, kteří po Vašem chování ve funkci ministra zahraničí jsou přesvědčeni, že pokud se Vás ČSSD nezbaví, tak je v dalším pro ně nevolitelná. A tímto Vám oznamuji, že své přesvědčení budu šířit a bude-li potřebné, budu je i argumentačně vylepšovat.

Stanislav A. Hošek

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Bus Bělojar 2016-03-28 09:55
Pěkný článek pane Hošek.Jen si tak říkám,kdo pro Zaorálka hlasoval nebo házel "papír" do urny,ten by si měl ruku vydrbat savem nebo lépe kyselinou..
#2 damirr@volny.cz 2016-03-28 08:23
Je na čase tu vládní chamraď vyházet od koryt. Je to jen zaprodaná vlastizrádná verbež. A tenhle trouba zavorálek je opravdový výkvět "užitečných idiotů".
#1 smolik.p@seznam.cz 2016-03-28 08:13
Pro mě se stala prvotně před pár lety kvůli Zaorálkovi a dalším v současném vedení, sociální demokracie naprosto nevolitelná strana.

Facebook komentáře