Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Opatření na podporu občanů.

Návrhy opatření na podporu občanů za doby katastrofálního selhání režimu bude projednávat Sněmovna v úterý. Babiš se strachuje hlavně o banky a exekutory a jejich Bruselem posvěcené nároky, ale SPD nabízí zajímavý balíček opravdových řešení

  • opatreni-na-podporu-obcanu

Návrhy opatření na podporu občanů za doby katastrofálního selhání režimu bude projednávat Sněmovna v úterý. Babiš se strachuje hlavně o banky a exekutory a jejich Bruselem posvěcené nároky, ale SPD nabízí zajímavý balíček opravdových řešení

Můžeme být příznivci i odpůrci SPD, ale v tomto je potřeba smeknout, před současnými snahami SPD a denními hlášeními od jejího předsedy, a uznat nutnost SPD navrhovaných opatření na podporu občanů v tomto výjimečném stavu.

https://m.youtube.com/watch?v=GVZRWI14aGY

Doufám, že minimálně KSČM se k těmto návrhům připojí a jakožto garant ( tolerance ) vlády na Babiše zatlačí. Oslovil jsem za tímto účelem ty rozumnější politiky z této strany.

Je naprosto nepřijatelné, aby exekuční mafie ( http://www.nwoo.org/2019/12/20/perzekuce-obyvatelstva-za-miroveho-stavu-aneb-20-let-rezimniho-terorismu/ ) dále perzekuovala obyvatelstvo za tohoto krizového stavu, aby banky sbíraly majetek z hypoték, které nepůjde včas splácet, aby se v naší zemi pohybovalo sto tisíc bezdomovců bez karantény, další milion osob ( z nich půl milionu zahraničních dělníků a cizinců ) na pochybných ubytovnách, aby byl vytvořen ještě věští chaos a korporace a mafie na tom rýžovaly miliardy, zatímco občané budou riskovat už nejen své, ale i veřejné zdraví, aby se ještě více nezhoršila jejich sociální a rodinná situace.

A současně z České republiky odtékalo až 700 miliard korun zisku a dividend ročně do zahraničí ( viz Ilona Švihlíková https://m.youtube.com/watch?v=rKx-10hQFGs&t=1166s ).Tohle musí skončit a znamením toho budiž přerušení výroby v zahraničních automobilkách, které zaměstnávaly na 200 000 relativně dobře placených ( oproti zbytku průmyslu ) zaměstnanců a dělníků ( přímo i u subdodavatelů ). Nechci šířit poplašné zprávy, ale tohle není ani tolik přerušení, jako spíše taktní ukončení výroby, protože celosvětově klesá poptávka po nových automobilech ( a po dalším vývoji okolo virové epidemie a vyvolané hospodářské krize lze čekat další propad poptávky po nových vozech ). Jestli se výroba obnoví, tak pouze částečně a ne dříve, než za půl roku.

Zaběhlý model vládnoucí popřevratové mafie zkrátka bere za své. Vir jasně ukazuje a ještě ukáže limity a v mnohých odvětvích hazard režimu, který zcela nelidsky vystavuje obyvatelstvo riziku vnějších hrozeb. Co se týče samotného koronaviru SARS-CoV-2, tak se obávám, že to nejhorší je teprve před námi. Tento virus nevznikl přírodně, mojí informaci z února ( https://ac24.cz/-/daniel-novak-koronavirus-ma-vsechny-charakteristiky-biologicke-zbrane-stupne-4-tedy-zbrane-hromadneho-niceni )nyní potvrdila bioložka Soňa Peková ( https://m.youtube.com/watch?v=foeytWt7Pk4&t=5s ) tak čekám omluvu od jistého manipulátora za jeho idiotský hoax ( https://manipulatori.cz/hoax-koronavirus-ma-vsechny-charakteristiky-biologicke-zbrane-stupne-4/ ), kde se pře kavárenský ideolog s informacemi, na které mám v článku oficiální odkazy. Čínská vláda navíc vyzvala USA, ať vysvětlí svého pacienta nula ( https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-koronavirus-armada-wu-chan-chu-pej-south-china-morning-post-usa-mluvci-pacient.A200313_152124_zahranicni_jhr )

a já se ptám proč jejich vojáci v Evropě nakazili půlku vedení NATO ( https://www.businessinsider.com/us-army-europe-general-cavoli-working-remotely-amid-coronavirus-spread-2020-3 ) to nakonec strachy zrušilo svoji válečnou provokaci s cynickým názvem ,,Defender Europe 20“. Tito američtí vojáci se totiž ,,shodou okolností“ nacházeli na sportovním cvičení ve Wu-chanu, pár týdnů před vypuknutím nákazy. Americký konzulát měl jistě s přípravou ,, sportovní akce“ dost práce, stejně jako vojenská laboratoř US army pro asii v Jakartě v Indonésii (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Naval_Medical_Research_Unit_Two). Místo cvičení NATO nám zde USA možná nechaly alespoň jeho mikroskopické stopy ve formě viru.

Dnes ještě nelze dohlédnout rozsah škod a utrpení obyvatelstva vlivem pandemie nového viru a opatřeních, a důsledků spojených s obojím. Všechny odhady vaří z vody neskutečná čísla. Tuto nákazu lze v současných podmínkách zastavit jediným způsobem: totální izolací, neboť bez hostitelů vir není schopen reprodukce a tudíž přežití ( na poruchu a ve vzduchu přežije nějaký čas, ale není schopen se množit a ubývá jeho počet ). ČLR neprovedla taková opatření z dlouhé chvíle. 

https://www.czechsight.cz/koronavirus-covid-19-vydrzi-aktivni-az-devet-dni-mimo-hostitele-vedci-prisli-s-novou-studii/

Tento virus má však abnormální parametry. Je pravděpodobně upravený ve vojenské laboratoři, nelze předvídat jak se zachová, dokud není pozdě ( např. jak zareaguje na teplé počasí nelze odvozovat od jiných virů ) a dokonce vzhledem k jeho geneticky vloženým dispozicím k mutacím, nelze určit jak se zachová za čtvrt roku v těch samých podmínkách, jako nyní. Hlavně ale dosud není zcela jasné nakolik poškodí zdraví těm, kteří tuto nemoc prodělali. Objevují se hrozivé informace (https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/desiva-devastace-lekar-ukazal-co-dokaze-koronavirus-udelat-s-plicemi-mladeho-cloveka-40317141

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/co-ukazaly-pitvy-obeti-koronaviru-zlikvidoval-jim-plice-40316507

), že poškozuje trvale zdraví i těm, kdo mají relativně mírné příznaky. Takové osoby by mohly v krajních případech třeba za půl nebo čtvrt roku zjistit, že jsou zralé na invaliditu. Virus se v těle šíří krví ( https://www.e15.cz/zahranicni/vedci-nasli-koronavirus-v-moci-pacientu-muze-poskodit-ledviny-1367065) a bylo prokázáno, že poškozuje mj. plíce, srdce a ledviny. Pacienti podle lékařů dopadli, jako by prodělali SARS i AIDS najednou. Až pandemie opadne, zemře v závislosti na složení populace a úrovni zdravotnictví 2 – 15 % nemocných ( v Itálii smrtnost dosahuje 8 – 10% , kde například za 20. března zemřelo 630 lidí a přibylo přes 6000 nakažených, z celkového počtu 50 tisíc nemocných a přes 4 tisíce mrtvých ) a může se také stát, že se zjistí, že polovina nakažených má po vyléčení poškozený srdeční sval jako po infarktu a další mají ledviny a játra ve stavu alkoholika po 20 letech nepřetržitého pití, plíce jako stoletý kuřák, apod. Nechci strašit, nemusí se to stát, ale může. Musí se počítat se vším, pokud přesně nevíme celkový rozsah dopadu a neznáme přesné výrobní parametry viru. Rozhodně nelze vsadit zdraví obyvatelstva do ruské rulety tak, jako to dosud dělal režim opěvující opilce Havla, řízený prognosticky s úkoly zaprodat nás do zahraničí.

Jakmile se objeví tento virus, musí se ihned ZASTAVIT VEŘEJNÁ DOOPRAVA, MHD ZEJMÉNA, PŘERUŠIT VÝROBA ( NECHÁ SE JEN TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ), ZÁKAZAT TÉMĚŘ ÚPLNĚ VYCHÁZENÍ VEN, ZAŘÍDIT ROZVÁŽKA, A CELOPLOŠNÉ DESINFEKCE VE MĚSTECH!!! A to po dubu 3 – 4 týdnů. Nic z toho učiněno v Evropě nebylo! Stejně k tomu bude muset dojít, protože neustálý nárůst křivky nemocných nepůjde zastavit. Jenže chybí k tomu základní prostředky (https://archiv.ihned.cz/c1-66735520-cesku-chybi-rousky-a-respiratory-velke-nemocnice-maji-zasoby-na-nekolik-dni-ty-mensi-a-prakticti-lekari-skoro-zadne ).

Teprve po překonání pandemie přijde na pořad dne vyřešit, kdo je zodpovědný za rozkradeni zásob Civilní obrany a za to, že nebyly doplněny, ale rovnou zrušeny tím, že nebyly zahrnuty do tzv. Nové koncepce civilní obrany. Žádná není, žádná koncepce, naprosto žádná. Je to další polistopadový podvod. 

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/litovel-olomoucko-karantena-koronavirus_2003200942_sot

Tyto zásoby, stejně jako jasnou koncepci krizové součinnosti, přitom nyní akutně potřebuje české zdravotnictví a bezpečnostní sbory ( Hasiči, Policie a další ). Místo toho nemocnice posílají pryč pacienty s možným Koronavirem bez vyšetření s tím, že nemají doporučení hygieny. Stovky nechráněných hasičů i policistů jsou po karanténách. 

https://echo24.cz/a/SeNfw/video-stat-selhava-v-boji-s-koronavirem-hroziva-zpoved-nakazenych-divek

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/v-karantene-je-419-policistu-jeden-ma-koronavirus-40316972

https://eurozpravy.cz/domaci/armada-a-policie/hasici-v-praze-celi-tezke-zkousce-uz-11-nakazenych-desitky-dalsich-v-karantene.b0b8f3f1/

Ukázalo se, že v případě války nebo přírodní pohromy můžeme všichni pochcípat jako mouchy s ujištěním, že máme k době smrti formálně všechna ( západní ) ,, lidská práva“, včetně posmrtné změny pohlaví a prohlášení mrtvé ženy za muže a naopak. Hned jsem více klidný, když vidím, jak autobus MHD ,,desinfikuje“ řidič jedním hadříkem a rozprašovačem vůně. Když jsme měli celé sklady desinfekcí, výkonných rozprašovačů a ochranných obleků. Plus masky pro patnáct milionů obyvatel ČSSR jako samozřejmost, ještě jste si mohli vybrat velikost. A dnes se perem pomalu o každý hadr, ze kterého by se dala ušít jakási pochybná ochrana… A to nás málem vehnali do války s Ruskou federací, nacvičují tu celé roky šašci jakási vojenská cvičení a společné jízdy Evropou, ale ve skladech mají akorát plíseň. Jestli ty sklady nevykradl taky Putin, aby z nich udělal totální idioty, kteří nemají v dějinách obdoby. Raději zruší největší vojenské cvičení, taky pokud by válku někdo z nich přežil, tak by ho zabili přeživší, kterých by mnoho, vzhledem k takové ,, připravenosti“ , nebylo. Vzít kramle se v tomto světle ukázalo ještě jako rozumné, než se nechat lynčovat přeživším evropským obyvatelstvem v případě konfliktu s Ruskem nebo zjištění, že americká vojska rozváží po Evropě kromě ,, americké demokracie“ SARS- CoV-2.

Pomoc od EU nečekejme, co musíme udělat je donutit Poslaneckou sněmovnu ČR, zvyklou vytrvale zrazovat národní zájmy a běžné občany, aby v zájmu vlastního pudu sebezáchovy začala konat, co situace žádá. Jinak dojde k sociálnímu výbuchu obřích rozměrů. Návrhy opatření by byly, teď je ještě třeba je prosadit. Musí se pomoci těm, kteří se zasazují o potřebné kroky. V tomto případě slyším jasnou vizi zatím pouze od SPD, Babišovo duhové hnutí reaguje podle směru větru a notiček od vůdce, který se chce líbit všem a přitom nenarušit panující mocenské vztahy. A to je špatně, ty se musí naopak od základu změnit. Dohlédněme na ně! V této situaci musí být učiněna rozhodná opatření na podporu občanů! Ne řeči, nikoli sliby, žádná řešení napůl, ale jasná opatření a činy hodné státníka. To je potřeba.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře