Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ODPORNÁ POPRAVA ZVÍŘAT NA HALAL JATKÁCH VE VELKÉ BRITÁNII

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Dlouho jsem rozmýšlel, zda napíšu článek, jelikož je mi ještě teď z toho co jsem viděl nevolno.

Všem čtenářům, pokud se chcete podívat na video v originálním článku listu Daily Mail, pak musím říci, že je to jen pro silné žaludky. Sám jsem měl co dělat abych se „udržel“. Takovou bestialitu jsem viděl asi poprvé v životě.

Vždy jsem věděl, že Halal porážka je něco naprosto odporného, ale zde jsem teprve viděl, pravou tvář této nechutné popravy zvířat, ale tohle překonalo i mé nejhorší představy.

  • odporna-poprava-zvirat-na-halal-jatkach-ve-velke-britanii
  • odporna-poprava-zvirat-na-halal-jatkach-ve-velke-britanii
  • odporna-poprava-zvirat-na-halal-jatkach-ve-velke-britanii

 

Firma která se honosí brandem „prémiové Halal“ je ve skutečnosti spíš krvelačným mlýnkem na maso s naprosto neskutečně nelidským personálem, který nemá ani tu nejmenší úctu ke zvířatům. Chlubí se taky, že prodávají maso do všech velkých řetězců a jedí ho miliony Angličanů. Sice tyto řetězce tvrdí, že jejich maso neodebírají, ale řekli až poté co se jich Daily Mail zeptal po zveřejnění otřesných videí, tudíž bych velice pochyboval o věrohodnsti jejich tvrzení.

Člověk který v utajení natočil na 70 hodin těchto bestiálních vražd zvířat poskytl tyto informace kromě médií také FSA (Veterinární správa). Ti sice zahájily šetření a prý jim hrozí odebrání licence. Ovšem jsem zvědav jak dlouho, asi do té doby, než začnou protestovat neziskové organizace a multikulturní centra, že jde o akt islamofobie a xenofobie.

Malá poznámka na závěr, především pro ty co tak rádi papají Döner Kebab, to maso pochází ze stejného typu jatek, proto Vám přeji dobrou chuť.

Za upozornění na článek děkuji Janě Borkovcové z BPi

Za tým Mladých Vlastenců Milan Roháč

ZDROJ:

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4391914/Halal-slaughterhouse-investigated-animal-cruelty.html?ito=social-facebook

 

http://www.obcansky-tydenik.cz/odporna-poprava-zvirat-na-halal-jatkach-ve-velke-britanii/ 

 

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře