Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nová totalita

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Španělsko, Venezuela, Ukrajina. Co tyto události spojuje? Naprostá ignorace demokracie a podpora totalitního stylu autokratické vlády.

Ve Španělsku stojí před soudem katalánská vláda. EU včetně české vlády podpořila nikým nezvoleného Juana Guadoia jako nového prezidenta ve Venezuele a schválila bezvízový styk s Ukrajinou, tedy fakticky volný a nekontrolovaný vstup Ukrajinců do našich zemí, což je předehra k přijetí Ukrajiny do EU.

  • nova-totalita

Katalánský premiér a ministři šli do vězení a před soud za to, že zorganizovali referendum - tedy hlasování občanů. Bohužel na téma, které se vládě v Madridu nelíbilo. Španělsko, které má po staletí nadvládu nad vyspělým Katalánskem, což přináší Madridu zisky do španělské kasy, prostě svobodu nedá, ať si tom občané myslí, co chtějí. Brusel a EU jako celek vytrvale prosazuje fašistické odmítání demokracie a vůle občanů - a odmítají respektovat výsledek referenda.

Ve Venezuele 68 procent občanů volilo v přímé volbě prezidenta Madura. To je holý fakt, který se ovšem nelíbí USA, které musí hájit zájmy těžařských a energetických firem, kterým venezuelské vlády znárodnili (za tržní úhradu) naleziště ropy ve Venezuele. Lidé opakovaně i v referendech potvrdili, že vládu proamerických agentů nechtějí a dokonce si po násilném puči, který provedla CIA s agenty ve Venezuele, vynutili návrat předchozího prezidenta Chaveze zpět k moci. Američany ale vůle občanů nijak netrápí a nijak netrápí ani EU. Naopak hlasitě podporuje pučistu, který se svévolně a proti venezuelským zákonům a ústavě prezidentem prohlásil. EU naopak vytrvale podporuje nepokoje, násilí a ekonomické ruinování Venezuely, které má jediný cíl - odvrátit občany od podpory svého přímo zvoleného prezidenta.

Ukrajinský příběh známe už léta - korupčnické vlády, které se k moci dostaly po krvavém zinscenovaném Majdanu. Vlády, které ignorovaly legitimní přání svých občanů, vlády které bombardují své občany za to, že mají jiný názor na způsob života ve své rodné zemi.

Vlády Ukrajiny opakovaně podporovaly antisemitismus a fašistický a nacistický odkaz ukrajinských fašistů a nacistů. Tohle se EU a české vládě líbí a jako odměnu připravila EU Ukrajině bezvízový styk a pracuje na připojení této korupčnické a pronacistické země.

Ať se nám to líbí, nebo ne, naše Československá republika vznikla díky tomu, že se odtrhla od mnohonárodnostního soustátí, v němž podléhala odnárodňování a poněmčování.

Právo občanů na sebeurčení a suverenitu ve svých historických hranicích deklarují mnohá usnesení OSN a je to i přirozené lidské právo na svobodu. EU ale naopak vytrvale a urputně po celém světě podporuje potlačování těchto práv a svobod. A sama bruselská vláda svoji moc a vládu koncentruje a centralizuje na úkor svobod suverénních a svobodných národů, které dnes už v rámci EU svobodné a suverénní nejsou.

Evropská unie v současné podobě je totalitní spolek - měli bychom vědět, že pokud ho buď nezměníme, nebo neopustíme, pak jako stát a národ nepřežijeme. Likvidace národů a suverénních národních států je první a základní cíl eurofederalistů ve vedení Evropské unie.

Autor: Tomio Okamura

Zdroj: https://okamura.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=702588

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře