Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nevidíte to??? Nevšimli jste si ničeho??? Považujete to za normální??? Nezajímá Vás to??? Myslím, že vbrzku si budete muset všimnout!!!

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Vláda spolu s poslaneckou sněmovnou, ČNB a mnoha neziskovými organizacemi, které tahají za nitky a jsou spojovacím článkem s elitami NWO hrají s občany naší země riskantní hazardní hru o naše životy a existenci národa jako takového.

Začněme u republikového zlata. ČNB hodlá dorozpustit žalostné zbytky kdysi měnového zlata, které měli komunisté v záloze jako světové aktivum na krytí naší měny. V době socialismu vlastnilo Československo 113 tun měnového zlata plus zlato zadržované v USA ve výši čtyřiceti tun. Zlato, které bylo v USA, bylo uloupeno Americkými vojáky po porážce nacistických vojsk z Německa. Před tím toto zlato vykradli z naší země nacisté. Po celou dobu socialistické éry nám USA toto uloupené České zlato odmítaly vrátit. Vrátilo se údajně v devadesátých letech, ovšem otázkou je, kde že to zlato vlastně je, protože ČNB má v sejfech cca 11 tun zlata. Kde je 102 tun zlata Českého národa??? Proč se mají zlikvidovat poslední zlaté rezervy našeho národa??? Dal náš národ vládě a ČNB mandát k tomu, aby národní zlato vyprodaly???

  • nevidite-to-nevsimli-jste-si-niceho-povazujete-to-za-normalni-nezajima-vas-to-myslim-ze-vbrzku-si-budete-muset-vsimnout

 

        Osobně si myslím, že skutečná odpověď je ta, že se připravuje mezinárodní komplot vedený USA proti Rusku ve kterém je počítáno i s ozbrojeným konfliktem na Evropském území. Přípravy na válku stojí nemalé prostředky a domnívám se, že právě zlaté rezervy a to nejenom ty České, jsou hlavním a především nejjistějším platidlem do kasičky USA a Chazarské mafie. Všeobecně je totiž známo, že Americký dolar ztrácí dech a je pouze uměle držen nad vodou. Je politováníhodné, že se Česká republika nechala v tomto ohledu zmanipulovat tak, že dnes již nemá jinou možnost, než se tohoto svinstva účastnit a de facto svou hloupou politikou umožnila budoucí obětování Českého národa ve falešném boji pod cizí vlajkou a pro cizí zištné zájmy.
 
       Tomuto zvrhlému vývoji odpovídají i skutečnosti, kdy vláda a parlament hodlají změnit zákonné normy pro nasazení České armády v bojových misích. Tyto mají v budoucnu umožnit nasazování Českých vojáků i v čistě útočných misích. Zarážející na tom je fakt, že NATO se zaštiťuje frází o tom, že je paktem čistě obranného charakteru. Česká republika je členem tohoto paktu a chce se účastnit útočných misí??? Jakých prosím, když jsme členy čistě obranného paktu??? Nebo Česká republika chystá agresi vůči jinému suverénnímu státu čistě samostatně??? Ať je to tak, nebo tak, tak v kontextu uvedeného vyznívá doktrína paktu NATO jako bohapustá lež a politika České vlády uvádí Český národ v ohrožení. Tomu všemu nahrává i chystané obnovení branné povinnosti, i když osobně v tomto ohledu nejsem proti, avšak ze zcela jiných důvodů.
 
       V každém případě jsem zásadně proti tomu, aby naši synové byli obětováni pro zištné zájmy USA a Chazarské mafie, či svobodných zednářů. Jsem zásadně proti tomu, aby jsme pozvedli zbraň proti Ruským bratřím. Chápu, že protiruská propaganda může někoho fascinovat, ale nejde v žádném případě o záležitost politického charakteru. Rusové mají tu smůlu, že jejich země oplývá obrovským nerostným bohatstvím ke kterému se chce západ prostě dostat bez ohledu na oběti. USA mají nesplatitelné dluhy a v mnoha ohledech jsou surovinově závislou zemí a toto chtějí zásadním způsobem změnit ve svůj prospěch. Pomoci v dosažení cíle jim mají zblblé Evropské národy, jenž se skrze takové Havly, Schwarzenbergy, Kalousky, Klause, Šabatové a jim podobné, staly vazaly západních ekonomik a USA.
 
        Doporučil byl naší politické scéně, aby se přestala chovat jako straníci. Na tento exces doplatili v minulosti komunisté. Právě straníci byli těmi, kdož zradili ideu socialismu a v pozadí kolaborovali se zmetky typu Mašínů, kapitalistů a někdy i nacistů. Skuteční komunisté svou ideu nikdy nezaprodali a nebyli těmi, kdož uvrhl republiku do vazalství. Bohužel skutečných komunistů, kteří znali a byli komunisty v srdci bylo opravdu málo.Nebyli to ti, kteří si své zadky vozili v drahých zahraničních vozech. Stejně tomu je i dnes. Vezměte příklad. Takový lidovec hlásající křesťanskou lásku by přeci nikdy nemohl zvednout svou ruku v hlasování ve sněmovně pro nasazení Českých vojáků i v útočných misích-je li tedy skutečný lidovec a křesťan.
 
        Bude li však takovéto svinstvo umožněno-vyzývám Českou veřejnost k vyjádření veřejného odporu a k zakládání ozbrojených buněk na obranu vlastního národa a našich dětí. Já o žádnou válku nestojím a jsem přesvědčen, že valná většina národa také ne.
 
 
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Origenes 2017-02-12 22:21
Češi jsou národ tupců, které si např. práskač Bureš koupil za jeden koblih. Co se dá od takových ovcí čekat, než jen to, že si vlastní porážku ješte sami zaplatí.
#1 Bedrich Pavelka 2017-02-12 09:00
Plně s vámi souhlasím. Lidé bděte!!!!!

Facebook komentáře