Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Německo - Skoro už je jasné, jak to dopadne

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Nechci si hrát na proroka a vlastně nemám vůbec radost z toho, co se děje. A tak doufám, že se mýlím a někde pod mojí rozlišovací schopností je něco, co otočí dějinný vývoj někam jinam.

A bohužel, to co přijde vůbec nezávisí na našich politicích a to ani v případě, že by jsme si tady zvolili to nejlepší a nejdokonalejší.

  • nemecko-skoro-uz-je-jasne-jak-to-dopadne

V uplynulých dnech mají v Německu veselo. V Chemnitzu byl ubodán Němec kubánského původu, což zařídil syrský uprchlík. Pak začaly demonstrace. Ti, co už toho mají lné zuby a proti nim ti, kteří by rádi pokračovali v politice otevřených hranic. Slušně (na Německé poměry) se spolu pobili. 

Pak začalo vycházet nejvo, kolik podobných případů v Německu bylo jen v nedávné době. Jen to neskončilo žádnou mrtvolou. Nicméně situace, kdy někde v baru, diskotéce, restauraci a podobně dojde k hádce a pak potyčce s noži jsou desítky. Policie samozřejmě dojede až ve chvíli, kdy už je po všem. Při potyčkách se vyhrožuje smrtí, řve se Alláh agbar. Jen se to nedostane do hlavních zpráv, protože to se bez mrtvol nedá. 

Německá společnost je zhoupnutá na jedné straně spektra. Zařídila jim to Merkelová a vrcholná politická garnitura se všemi neziskovkami, aktivisty a dalšími. Normální debata o negativech migrace nemožná. Normální debata o nějakých opatřeních v tomto stavu nemožná. Jen hysterické výkřiky a pak ty potyčky u kterých nasazuje policie vodní děla a má co dělat, aby protistrany udržela od sebe. 

Normální polda už delší dobu nosí neprůstřelnou vestu, absolvuje školení, která mmu ledacos zakazují a tak pomalu přemýšlí, jestli neudělal chybu dát se k mužům zákona. A je mu jasné, že dokud po něm někdo nevystřelí, nesmí se bránit. Je mu jasné, že mlátit pendrekem může jen nácka, ale nikdy ne Antifu. 

Jednou se tohle kyvadlo zhoupne. 

Jednou se někde stane něco opravdu vážného. Původně jsem myslel, že třeba někdo vystřílí fakt velký stadion nebo otrává vodu ve vodovodu, ale teď bych si myslel, že se to bez podobných rekvizit obejde. Bohatě postačí, když se podobné demonstrace vymknou kontrole a nebo se někde utrhne nějaký dav v uprchlické ubytovně a vyrabuje přilehlé ulice, případně někoho pověsí na lampu. Bez plánu od Islámského státu, prostě jen tak spontánní nepokoje. Hařící auta, nějací ti mrtví, napadení policajti i hasiči, pár dní chaosu na ulicích ke kterému se přidají i jiní někde jinde. 

Pak se to prostě přehoupne. Němci, nedělejme si iluze, když jsou schopní disciplinovně přijímat uprchlíky a věřit Merkelové, tak budou schopni vypnout mozek i obráceně a budou schopni v uprchlíkovi nevidět lidskou bytost. Ostatně dědečci dnešních politiků to uměli neuvěřitelně efektivně. Tohle se z Německa nevytratilo. To tam je pořád a pokud to takhle půjde dál, všechno se jen zhoupne do druhé krajnosti. Noví politici, nové zákony, nový přístup.... 

Pak už jen nějaké lidové milice, které uprchlický problém zprovodí ze světa za zpěvu hymny Dojčland ýbr ales raz dva. Odplata za dlouhá léta šikany Německého ducha se stane realitou. Němec  se opět stane tím frajerem, který málem dvakrát obsadil svět a všichni budeme koukat, jak jim to jde od ruky. 

A pak si novopečení vůdcové s velkou mocí vzpomenou na další šikany a historické křivdy tentokrát třeba od nás.  Česká republika se přece s chutí omlouvala za sudetské křivdy a když už neplatí ani Dublin, ani Dublin 4, ani jiné papírové deklarace, mohlo by dojít na nás. Armádu nemáme a tu co máme, ta už sedmnáct let vítězí v Afghanistánu, nemáme hospodářství, nemáme zemědělství, to by bylo, aby si nás nezkusili dát k snídani. 

Náš problém nejsou uprchlíci. Ti k nám stejně nechtějí a i kdyby je sem naše matička EU násilně dosadila, stejně tu budou jak bílá vrána a furt na očích. Pořád je tu nikdo nebude mít rád a když někoho ubodají, nebude žádná demonstrace na podporu otevřeného postoje Brna či Prahy. Bude jen jedna demonstrace - uprchlíci raus. Nemluvě o tom, že u nás jsou diskotéky obsazeny jinými rowdies a nějaká bitka by vůbec nemusela dopadnout tak jednoznačně jako v Chemnitz. 

Naším problémem jsou Němci. Ti brzy zjistí, co všechno se dá změnit a kolik z nich si vlastně změnu přeje. Oni nebudou mít občanskou válku. Ti dnešní Antifáci se stanou novými SS a první přijdou s tím, že je zapotřebí šturmovat přes Krušné hory. Měli bychom se začít chystat na alternativu mnohem méně přátelského Německa plného koncentračních táborů pro běžence, Německa opět zbrojícího plnou silou. Německa bez Merkelové, ale s nějakým novým Hitlerkem.  

Možná ještě pár let uplyne. Možná mezitím budeme jezdit v elektrických autech, ale nakonec bude největší poptávka po Hilluxech s namontovanými kulomety. Uprchlíci nepředstavují nic. To je jen ta úvrať na které se kyvadlo otočí. 

Mám čím dál větší pocit, že jednou budeme ještě škemrat u Putina a nebo jeho nástupce, aby nás zahrnul do své sféry vlivu, aby Němce přešla chuť na expanzi.  

zdroj:https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/skoro-uz-je-jasne-jak-dopadne

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře