Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nekorektní informace II.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Je lež, že Diamo nemá zájem o těžbu. Vláda této firmě záměrně uložila jiný ekologický úkol, aby neměla kapacity na těžbu lithia! Podle prezidenta zde firma nechá jen půl procenta, to znamená z šesti bilionů pouhých třicet miliard! To je v rozpočtu nepatrná částka- pakatel, který nestojí za řeč. Tato částka se rovná současnému zvýšení výběru daní při růstu 2,5% HDP. Vyšší výběr daní v posledních letech není způsoben EET- nižšími úniky, ale vyšším HDP. Každý ekonom ví, že jedno procento HDP tvoří 12,5 miliardy Kč.

  • nekorektni-informace-ii

Francouzská firma za každou vybranou stokorunu zaplatí našemu státu pouhé dvě koruny. Sereš prohlásil, že na vodu není žádné právo. Jde o zboží, za které musí každý platit.

Před deseti roky jsme měli deset tisíc bezdomovců, letos je jich 2oo tisíc. Přes milion lidí je sociálně potřebných, každá desátá rodina nemá na školní obědy. Kam se hrabou komunisti!

Vláda nedávno podepsala ve vší tichosti i smlouvu CETA. Ta zaručuje právo amerických firem dovést k nám neomezené /!/ množství GMO potravin. V případě omezení se bude soudit a samozřejmě vyhraje. Jde o kanadskou smlouvu, ale Kanada má smlouvu s USA, takže stačí jediné kliknutí a z amerických potravin jsou potraviny kanadské. Budeme tak postupně otravováni rakovinotvornými potravinami. Čeští rolníci budou mít zakázáno cokoli pěstovat, kvůli konkurenci. Podle této smlouvy nesmí mít stát, kam Kanada / rozuměj USA/ exportuje, žádnou konkurenci. České zemědělství absolutně skončí! Veškeré potraviny budou z USA!

Je lež, že Afričané se stěhují do Evropy kvůli nedostatku vody, které je tam přebytek. Při dnešní technice už není problém vodu odsolit. Kdysi tam libyjský "diktátor" začal budovat vodovod. Údajně se tam znovu staví potrubí.

Lžinenávistníci ničí plakáty s Okamurou. Neničili plakáty němečtí fašisté před druhou světovou? Historie se opakuje a lidi jsou stále nepoučitelní. I židé, když stáli před plynovými komorami, stále věřili, že se jdou sprchovat.

Hattefree jsou fašisté, nenávidící svou rodnou vlast a každého, kdo má opačný názor. Jiný názor nesnesou všichni lžinenávistníci, Paroubek, Bureš a jeho análně vstřícný pobočník, který dovede obhájit i třetí světovou. Minule v ČT tento "análník" šokoval tím, že řepka je potravina! Tento "zemědělec" nerozezná krmivo od potraviny! Jako olej se používá v kuchyni, ale není třeba ho pěstovat ve velkém jako palivo a ničit tak přírodu, která se velmi těžko napraví!

Po volbách se vzorně ukáže, kterým stranám jde o koryto. Strany, které dnes tvrdí, že nikdy nepůjdou s Burešem, se po jeho vítězství /pokud nedejbože vyhraje/ s ním hned spojí. U Lidovců je to samozřejmost. Která další strana to bude? Zvolíte-li si Bureše, pravděpodobně s ním půjdou "krajanští Sudeti", pardon Lidovci, a Piráti. Takže strany, které chtějí být v EU a v NATO, a dokonce tu chtějí uprchlíky! Lithium chtějí prodat prakticky všechny strany. Zachránit to mohou jen strany, které se spojí s Okamurou.

Poslanec Kobza viděl večer na Václaváku asi 200 tmavých "turistů". Další mají zdarma bydlení v Brně, Karvinné, Teplicích a v dalších městech. Kde je těch dvanáct imigrantů, o kterých se stále mluví? Nebo politici umí počítat jen do dvanácti? Pane prezidente, není žádný výmysl, že imigranti u nás dostávají 21 tisíc Kč měsíčně. Každá úřednice na pracáku, aspoň v Praze, Brně či Karviné vám to potvrdí. Jsme-li šestou nejbezpečnější zemí na světě, proč se v Praze staví zátarasy? Zatím jen v Praze. Kdy se budou stavět v dalších městech? Skutečně věříte, že stále budeme bezpečnou zemí? Je klid v Rakousku, kde konečně zakazují bůrky? Je klid v Německu, kde Angelika stále vítá "hladové a stresované ubožáky" z Afriky, přesto, že v Německu mnohonásobně vvzrostla kriminalita a policie má zakázáno jakkoli zakročit proti imigrantům?

Žádný eurohujer nesouhlasí se samostatností Katalánska. Důvod je jednoduchý. Tento suverenní stát totiž automaticky bude vyřazen z EU, a to okamžitě. Už několik roků se hlásí asi pět zemí, které chtějí referendum o vystoupení ze svého státu. Začíná lavina rozpadu EU. Z toho mají hujeři strach, jde jim o koryto půl melounu měsíčně. Dá se stoprocentně vyloučit i referendum o rozdělení Moravy od Čech, aby aspoň Morava mohla okamžitě vystoupit z EU? Skutečně se bez EU neobejdeme, když jsme byli před ním? Skutečně je na tom Anglie mnohem hůř než v EU? Proto se všichni politici bojí referenda! A tím pádem i Okamury. 97% politiků chce zůstat v EU a v NATO. Jde s prominutím o debilitu těchto politiků? Nebo jim jde o vlastní koryta? Proč stále volíte politiky, kteří vás mají za hlupáky, kteří by prý v referendu rozhodli nesprávně? Proč stále volíte politiky, kterým nejde o vlastní národ, zrazuje jej a prodává jej za bílého dne? Proč stále volíte politiky, kteří odmítají odpovědnost a přímou demokracii, za kterou jsme kdysi zvonili klíči?

Zroj- Svobodné radio- Jiří Kobza.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře