Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Několik dotazů

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Poté, co jsem napsal několik svých komentářů, jsem dostal několik dotazů, které si myslím, že by mohli zaujmout i jiné lidi...

  • nekolik-dotazu

Otázka: Co je dle Vás cílem toho všeho co se dnes v Evropě děje?
Odpověď: Cílem a to nejen v Evropě, je Globalizace, tedy sjednocený svět, pod jediným vedením. Ale aby jste mohli něco takového vytvořit, musíte nejdříve na padrť rozbít to, na čem byl dodnes svět založen, tedy národní státy a jejich kulturu. Začnete útočit hlavně na základ státu, tedy rodinu - třeba podporou adopcí gayů, umělé oplodnění singles žen, většímu odebírání dětí státem apod., státnost - začnete tvrdit, že vlastenectví je čiré zlo, protože rozděluje lidi a staví je proti sobě, lásku k vlasti začnete bagatelizovat, politický systém - občané jsou příliš hloupí, aby se rozhodovali pomocí referend (čímž zpochybníte i demokratické volby), zkoušíte pokřivit např. symboly státu - národní vlajku měníte častěji za modrý hadr s hvězdami a zkoušíte naprosto pokurvit státní hymnu, rasu - z bílé rasy uděláte zločince a rasisty již z principu věci, pohlaví - začnete tvrdit, že jich existuje víc než dvě, sex - začnete tvrdit, že co muž, to šovinistické prase, čímž z chlapů uděláte vystrašence co budou mít obavu oslovit ženu, aby je nezažalovala za sexuální obtěžování.

Prostě ve všech směrech musíte šířit informační pole, že náš svět je špatný, nedostatečný a je nutné ho kompletně přeformátovat. Nejdokonalejší je ovšem, když naředíte občany cizí, zcela odlišnou kulturou, vaše společné děti již nebudou mít vztah k národnímu státu a tak logicky zanikne, včetně kultury, zvyků apod., musíte zničit i jejich náboženství a to dosazením neschopného zrádce vlastní víry do čela církve atd. Nová "kultura" si do Evropy přinese vlastní náboženství, které má za cíl také Globaliazci (proto bylo vybráno), kdy vše má být pod Zelenou vlajkou náboženství, které založil pedofil, zloděj a vrah. Rozbití národních států mají za úkol neomarxisté a zničení rasy výše zmiňované náboženství, v obou případech jsou jejich ideologie použity jen a pouze jako nástroje vedoucí ke Globalizaci, nejsou samotným cílem...proto v tomto duchu můžeme hovořit o tom, že jsou použiti jako "užiteční idioti".

Otázka: Psal jste, že nám již roky lžou...co konkrétně jste tím myslel?
Odpověď: Chápejte, že veškeré informace, které po roce 1989 dostáváme z médií jsou přefiltrovány tzv. "vítěznou stranou" - uvědomte si, že to jsou osoby, které nám tvrdily, že Srbové v Jugoslávském konfliktu jsou ti špatní a Kosovští Albánci, kteří obchodovali s jejich orgány a před válkou se živili prodejem drog a zbraní, jsou ti, kterým musíme "pomoci". Tvrdily nám, že v Iráku jsou zbraně hromadného ničení a že největší teroristický útok v historii spáchal chlapík z jeskyně v Afghánistánu, namluvili nám, že do budovy s nejlepší protivzdušnou obranou na světě (Pentagon), lze narazit dopravním letadlem, ti samí, kteří nám tvrdily, že Majdan na Ukrajině je spontánní vzpourou demokratických stran, i když dnes víme, že se jednalo o banderovské nacisty a řízeno to bylo kompletně zvenčí cizími mocnostmi, tvrdily pár dní před volbami v USA, že má Trump pouze 16% šanci na úspěch, tvrdily, že v Sýrii bojuje proti Asadovi jakási "umírněná opozice" (kterou Západ cvičí a financuje) a dnes vím, že se jedná o žoldáky z celého Blízkého východu, kterým velela An - Nusrá, pobočka Al Kajdy, tedy ti, o kterých nám naopak tvrdily, že jsou tím "nepřítelem" kvůli kterému to kdysi celé vzniklo. Lhaly o tom, že davy lidí valících se do Evropy jsou "uprchlíci" před válkou a nikoliv migranti vojenského věku. Lhaly nám v těchto věcech, tudíž nám lhaly logicky i v jiných oblastech - v tom, že jim jde např. o demokracii, humanitu, rovnost mezi lidmi, naši bezpečnost atd...

Otázka: Píšete často o Globálních elitách (GE), to jsou nějací "ilumináti" nebo co?
Odpověď: Ne, jsou to vysoce kvalifikované osoby v řízení s natolik rozsáhlými zdrojovými možnostmi, že mohou uplatňovat řízení nadnárodní. Příklad: budete-li pracovat pro nějakou nadnárodní korporaci, tak se nikdy nedozvíte kdo je skutečně hierarchicky nejvyšší osobou ve firmě. Vaše informace se zastaví někde na úrovni ředitele, dozorčí rady, možná investorů...kdo stojí na úplném vrcholu nemáte tušení a klidně si to přiznáte a určitě nebudete všem vykládat, že taková osoba (osoby) neexistuje a že to je jen jakási "konspirační teorie", nebo ano?

Otázka: Aha, takže věříte na báchorky o spiknutí a čerpáte ze Sputniku, Aeronetu a Parlamentních listů?
Odpověď: Ne, pokud jste pracoval někdy pro nějakou nadnárodní korporaci, tak se Vám určitě stalo, že se nejvyšší vedení rozhodlo zrušit nějakou pobočku, propustit stovky lidí, odepsat výrobu či prodej v konkrétní zemi, prodat část firmy nebo jen jednu divizi konkurenci, přestěhovat vedení, tudíž řízení firmy, do jiné země apod., protože tím zefektivní zisky a možnosti řízení. Považujete to za spiknutí proti zaměstnancům? A úplně stejným způsobem fungují i GE - akorát, že pracují s lidmi a státy, odepíší klidně celý stát, vytvoří někde nepokoje, dosadí vlastní lidi, odepíší jiné, vytvoří migraci, atd. Je to nějaké spiknutí? Maximálně tak pro lidi s nízkou mírou chápání globálních procesů.

Otázka: Nastínil jste dost hrozné vývojové scénáře, jak tedy dle vás bude svět vypadat za pár let?
Odpověď: Jak bude za pár let vypadat svět záleží pouze na nás a naší míře chápání. Každopádně GE vybrali jako nového hegemona Čínu, protože čínské vedení a jejich směřování je efektivnější než kterékoliv jiné. Je tam diktatura, kolektivismus a kombinace kapitalismu a socialismu, to je směr který nám byl vybrán...demokracie bude odepsána. Pokud jste si všimli, tak Čína obchoduje s ropou již ve vlastní měně a vyhlásila celní válku USA. Podíváme-li se na ekonomickou stránku obou zemí, tak se nemusíme ptát, kdo bude za čas na lopatě a kdo převezme otěže.

Otázka: Proč má Putin takovou podporu mezi lidmi na rozdíl od jiných světových lídrů?
Odpověď: Proč? Protože je kompetentní, pracuje v zájmu vlastního národa a nikoliv jménem někoho kdo je za ním v pozadí. Lidé podvědomě cítí, že všichni ti Junckerové, Macroni, May, Merkel atd. jsou pouze loutky jiných, vlivnějších hráčů, které jsou v pozadí, zatímco Putin hovoří a jedná za sebe a svůj národ.

Otázka: Jste proruský šváb?
Odpověď: Nikoliv, pouze vidím, že z hlediska globální politiky je Západ odepsán a odepisován a to doslova v přímém přenosu a Rusko se této likvidaci velice efektivně brání, logicky tedy sympatizuji s tím, kdo celý proces prohlédl a dělá vlastní politiku, nikoliv pouze loutkové divadlo...

Třeba to někomu něco dá, byť je to dost dlouhé...ať se Vám všem daří, přátelé...

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře