Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Neděláme nic, o čem nejsme přesvědčeni, že je správné

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Vždy děláme jen to, o čem jsme přesvědčeni. Bohužel však v sobě máme mnoho špatných přesvědčení, které jsme omylem přijali za své.

  • nedelame-nic-o-cem-nejsme-presvedceni-ze-je-spravne

Tyto přesvědčení jsme si naprogramovali špatnými vzpomínkami z dětství a jsou uložené v buněčné paměti. Trvale v nás způsobují mírný stres, který ani nevnímáme, dokonce si myslíme, že jsme v pohodě. Nicméně nejsme a vzdaluje nás o to od našich cílů. A bude nás to vzdalovat pokud to nevyčistíme. Potom zažijeme doopravdy to, že se nám bude konečně dařit a už nebudeme v bludném kruhu, "přece dělám všechno správně a přesto nedosahuji toho co chci". Proč?

Jste tím, kým jste ve svém srdci. Čemu věříte ve svém srdci, tomu věříte doopravdy.

Co je ve vašem srdci, určuje, v jaké situaci jste. Co je ve vašem srdci, určuje, jak jednáte. Co je ve vašem srdci, to určuje vaše priority. Věděli jste že srdce má nejméně 400 000 neuronů?

1. Jakmile vyléčíte vzpomínky, vyléčíte stres
2. Jakmile vyléčíte stres, vyléčíte své problémy

Stres je uložen na buněčné úrovni formou špatných vzpomínek. Toto věděli Havajci již stovky let a pomocí Hooponopono čistli tyto vzpomínky nyní to ví imoderní věda.

Pokud nevyřešíme záležitosti srdce, můžeme sice potlačit určité symptomy, ale nedosáhneme trvalého vyléčení dané věci, protože jsme nenašli zdroj. Podvědomá mysl je více než milionkrát mocnější než síla vůle. Problémy srdce jsou problémy duše.

Při jakémkoliv problému je na místě si položit otázku: Jaký problém srdce je zdrojem této situace a jak ho mohu vyléčit? Léčivý kód léčí destruktivní energetický vzorec vzpomínky, která obsahuje nějaký mylný názor, jenž ve vás vyvolává obavy tehdy, když by neměl být aktivován. Již v Bibli je psáno "Především střež a chraň své srdce, vždyť z něho vychází život".

Zdroj: http://www.lanciger.eu/blog/id/nedelame-nic-o-cem-nejsme-presvedceni-ze-je-spravne

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře