Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Naše společnost nutně směřuje ke kolapsu

Je mi smutno. Zejména z posledních událostí tuzemského, i světového formátu. Pokud se nevrátíme ke kořenům, čeká nás neodvratný konec.
Nemám televizi a ani jí nechci. Možná také proto, mám poněkud odlišné názory než hodně lidí z mého okolí. Možná také proto, že mé informace jsou poněkud odlišné od těch, které televize a zejména mainstreamová média prezentují širší veřejnosti. Začnu třeba olympiádou. Už i průměrně inteligentnímu jedinci začíná docházet, že ideologická válka proti Ruské federaci, začíná nabírat obludných rozměrů.

  • nase-spolecnost-nutne-smeruje-ke-kolapsu

Ponechám stranou obecné dění, zmíním jen jeden z příkladů, a to vítězství Ruského hokejového družstva na olympiádě. Zvláště pak odporné jednání pořadatelů olympiády. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale napravo byla Německá vlajka, nalevo Kanadská a uprostřed ? Místo vlajky Ruské federace jen kruhy. Hymna ? Neznámá „olympijská hymna“. Takže vítězné družstvo tam stálo pod olympijskými kruhy a svou národní hymnu si zazpívalo samo. Ruku na srdce ...

Tohle neudělal ani Hitler v Berlíně, v roce 1936. Prostě hnus ! Následně jsem se někde dočetl, že čeští biatlonisté nepojedou na závody do Ruska, aby „neztratili tvář“. Něco tak dementního, už jsem dlouho nečetl. // Právě sportovní události, by měly být příležitostí k setkání lidí z různých společností & různých „režimů“. Měla by to být příležitost ke komunikaci. Jenže je to úplně naopak. Většina událostí je zpolitizovaná. Je to nejenom škoda, ale především je to cesta do pekla ! Další událostí, je „odstranění“ sexy dívek, ze „závodů“ F1. Když jsem byl menší, tak jsem se vždycky v tu dobu někam „zašil“ a fascinovaně sledoval (v televizi) burácející formule. No a dnes ? Unifikované monoposty, unifikované motory a pneumatiky, zákazy tankování ... prostě jen omezení & regulace, regulace a regulace. Dnes už není nic, pro co by se na to dalo koukat, nebo proč by mě to mělo zajímat.

Shrnuto, podtrženo: Vládne nám politická korektnost, ustrašenost, vládne nám řízený rozklad a rozpad společnosti. (rodiny)

Zaplať pánbůh, že alespoň z ambasády USA zmizel Schapiro, který vždy kráčel v čele deviantního (ano deviantního ! ti slušní se podobných akcí nezúčastňují) průvodu „Gay pride“ Prahou, mohutně podporovaného ambasádou USA.

Další smutnou kapitolou naší společnosti, jsou mimovládní („neziskové“) organizace. Chtěl bych zmínit zejména dva marginální, nejkřiklavější příklady. Jistě si vzpomenete na kauzu synů paní Michálkové, pro jejíž syny Česká republika (politici) neudělali nic, (zato pro dvě blbky z Pákistánu, za nemalé peníze šlo komando) nebo vlastně udělali. Obětovali syny paní Michalákové, ve prospěch „Norských fondů“. Díky těmto špinavým penězům u nás také dochází k pokusům zavést „juvenilní justici“. Nekřiklavějším, nejodpornějším a nejpodlejším příkladem tohoto konání je norský Barnevernet. (horší kopie nacistického Lebensbornu) Druhým příkladem jsou „Evropské hodnoty“. Také mimořádně odporná organizace, která se prezentuje zejména se jménem „Jakub Janda“, který v minulosti natočil „gay porno“. (dohledatelné na internetu, psal o něm i Blesk)

Neměl bych zapomínat, na dnešní feministky a kampaň „me too“, která je jen dalším bojem o moc a peníze. Co mi přišlo zejména úsměvné, byl příklad udílení filmových cen. Většina těch takzvaných dam, tam sice přišla v černém, nicméně tak, aby bylo všechno vidět. Zejména prsa, zadečky a další provokativní části dámských postav ... Ó jak pokrytecké ! Také musím zmínit naší hereckou a pěveckou scénu, která demokraticky vykřikovala před, při a po volbách, nejvíc pochopitelně ti – o kterých je veřejně známo, že si rádi „pudrují nos“. Chci tím říci, že jsme sice lidé, jenže každý progres a každý posun vpřed, mají na svědomí tahouni. Je to stejné jako v přírodě. Lvi, vlci, ovce a zajíci. Pokud tento potravinový řetězec zrušíme, tak přijdeme o veškerý pokrok. Nejlépe je to myslím vidět na armádě, armádních technologiích a věcech spjatých s vysokým byznysem. Největší pokrok je vždy dosažen tam, kde nevládne pseudodemokracie, nýbrž neúprosný řád.

Neříkám, abychom se vrátili k praktikám staré Sparty. Je století, které je. Nicméně odlišnosti (úchylky) by měly být tolerovány, nikoliv protěžovány ! To nejvyšší rozhodovací právo, by měli mít pouze lidé s určitým „backgroundem“. Chápete ? Nikoliv ti, které jsem zmínil a už vůbec ne korporace a špinavé peníze ! Na závěr bych ještě poznamenal, že jeli toto ta opěvovaná demokracie, tak ne díky. To radši starý socík ! // Ostatně dnešní stav médií a sociálních sítí, mohu směle přirovnat k době samizdatu. Všudypřítomná cenzura, udávání a nové „startupy“, zaměřené na takzvaný monitoring sociálních sítí, už jsou skoro horší, než před rokem 1989. Existuje celý okruh zakázaných slov, za které Vám zablokují účet, nebo dokonce smažou. Existují udavačské weby, které přímo nabádají k udávání ... // Ostatně bych se tomu neměl divit, když v čele státu stojí představitel minulého režimu a státní bezpečnosti. Je poněkud pikantní, že největší svoboda projevu ještě vládne právě na Ruské sociální síti. (VK)

Autor: Ivan Gutt

Zdroj: https://gutt.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=651249

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře