Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Naše objektivní zpravodajství

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

1. zpráva našeho objektivního zpravodajství: Haló,
haló, co se stalo, prase kozu potrkalo!
2. zpráva: Na koronavirus včera zemřelo několik
tisíc lidí!

  • nase-objektivni-zpravodajstvi
Občané, to všechno je komedie či  kouřová clona zinscenovaná "elitami". Účelem je vyvolat strach, paniku a vytvořit  věrohodný důvod pro pád či  znehodnocení měn  a zničení národních ekonomik.
                              
Slávek Popelka
 
 
Dle WHO zemřelo na klasickou chřipku, od prosince 2019, tedy od začátku epidemie nového koronaviru v Číně, na celém světě 135 000 lidí a na Covid 19 cca 10 000. Rozdíl, že? Jedněm mrtvým se dělá obrovská reklama a druhým nikoliv. Jako kdyby nezáleželo na tom, že zemřel člověk, ale pouze na jakou nemoc.
 
Loni zemřelo 1,5 milionu lidí na tuberkulózu a přes 1 milión na AIDS. Jenže to bychom měli pandemii každý rok, protože na chřipku například loni zemřelo 650 000 lidí na světě!!! A tak musely GE přijít s něčím ZCELA novým, chytře zmutovaným, aby to zabíjelo (ale ne zas tak moc jako třeba MERS), rychle se to množilo, ale nebylo to horší než ta chřipka.

Občas se objeví někdo, kdo nemá strach říci svůj názor a má možnost vstoupit do médií a tam říci co je zjevné. Např. paní primářka Adámková z Prahy: „Mrzí mě prezentace těch zpráv, ty palcové titulky, které jsou alarmující,“ a dodává, že právě stres, který čtení takovýchto zpráv vyvolává, negativně ovlivňuje fungování imunitního systému člověka. Přestože je zvykem u infekčních onemocnění udávat nemocnost na 100 000 obyvatel či procento nemocnosti populace, u koronaviru se bez vztahu k celku mediálně řeší případ od případu.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře