Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mým národům!

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

President Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron, z vůle Boží Président-Soleil, vypotil tento týden plamenný pamflet pro všechny Evropany. Hluboké myšlenky zpracovala armáda sekretářek, překladatelů, press* a podržšašků.

  • mym-narodum

Tak si každý ovčan unie mohl přečíst jeho prohlášení ve stejný den v rodném jazyce. Takovou propagandu nemá ani J.C. Juncker po prohýřeném dni, ani Anděla Mutter po zdařilém mejdle. Plné znění najdete v každém dobrém plátku..

Namátkou vybírám pár myšlenek, které mě zaujaly:

...Situace je naléhavá. Za několik týdnů proběhnou evropské volby, které budou rozhodující pro budoucnost našeho světadílu. ...ještě nikdy nebyla Evropa v takovém ohrožení.
S tím se nedá. než souhlasit! Problém trošku je, že ohrožen je hlavně tradiční způsob života, tradiční hodnoty a v mnoha zemích zdraví a životy původních obyvatel. Ale my, domorodci, nechceme skončit jako původní obyvatelé v Americe nebo Austrálii!

Symbolem ohrožení se stal brexit.
Máš na mysli chaotický úprk před zvůli nevolené Evropské komise? Orgánu, který neustále chrlí nové a nové direktivy, nařízení, směrnice, doporučení a další nesmysly bez ohledu na realitu? Naprosto povýšené a arogantní "vyjednávání" s Terezou? Kladení nesmyslných a nesplnitelných podmínek?
Souhlasím s tebou, Britové mají ještě zbytek zdravého rozumu! Evropu nerozbíjí jednotlivé země, ale domýšlivé, zpupné a arogantní jednání jelit v Bruseli! Které (cituji z tvého pamfletu) využívají zloby a dávají za pomoci nepravdivých informací zcela protikladné sliby.

Evropa, to jsou také tisíce každodenních projektů... zmodernizované gymnázium, postavená silnice, rychlý přistup k internetu,...
Se trochu chlubíš cizím peřím, ne? Stavělo se za každého režimu. Faktem je, že i v Česku se buduje o sto péro! A to je dobře! Bohužel za podpory dotační rakoviny vzniká mnoho projektů, které nemají využití.
Moc se mi líbí tvůj vzkaz pro V4: Odolejme pokušení dát se na ústup a nechat se rozdělit; navrhuji vám, abychom společně zakotvili obrodu na třech ambicích, kterými jsou svoboda, ochrana a pokrok. Cinkni Orbimu, snad si najde čas a pokecáte.

Hájit naši svobodu. Evropský model spočívá na lidské svobodě, názorové různorodosti, ...Navrhuji vytvořit Evropskou agenturu pro ochranu demokracie...
Ale tu už jste přece vytvořili! Měl jsi na mysli LEGALIZOVAT? Armáda mazačů z celého světa maže na FBůčku i jinde každý příspěvek, který není v souladu s názory bruselských jelit! Kdo neměl BAN, jako by nebyl!
Ty prostě chceš Ministerstvo pravdy! Nevím, jestli Orwell počítal, že se jeho knihy stanou realitou!

Chránit náš světadíl ...musíme přehodnotit schengenský prostor...
Souhlas! Ač neradi, budeme to muset přehodnotit. V Česku opravdu nechceme žít jako dnes ve Francii, Německu ani v Británii. Chceme chodit po ulici kdy a kam se nám zlíbí. V létě čumět na holky v minisukních a tričkách bez podprdy. Kudla v zádech taky není náš národní zvyk!
Chránit náš světadíl se snažili všichni naši předkové i za cenu toho nejdražšího, co člověk má, vlastního života! Neznám v historii Evropy situaci, kdy by se establishment aktivně podílel na nebránění hranic a vlastního obyvatelstva. A naopak aktivně podporoval útlak, omezování, odzbrojování a umlčování domorodců.

...zajistit spravedlivou hospodářskou soutěž ...zakázat činnost podniků které narušují naše (Francouzské) strategické zájmy a naše (Francouzské) hlavní hodnoty...
Tady jsi trochu vypadl z konceptu a omylem vyzradil pravdu. Máš na mysli postup jako v továrně na výrobu sýrů v Sedlčanech? Kdy francouzská společnost Savencia Fromage ukončila po 70 letech tradice výrobu sýrů a 300 lidí bude bez práce? Důležitá informace je, že náhodou zrovna končí pro firmu desetileté období daňových prázdnin. A jak napotvoru není možné výrobu sýrů obnovit ani pod jinou značkou. Podobným způsobem dopadlo v Česku zemědělství, cukrovarnictví, zbrojní průmysl, ...
Nebo myslíš různě velké dotace pro každou zemi? Tak, své zájmy hájíte opravdu dobře!
Taky zmiňuješ "spravedlivé daňové odvody". Myslíš, že zkonfiskovat více než 70 procent příjmů je spravedlivé? Zeptej se těch co daně platí! Ne těch, co daně přerozdělují a kradou!

Navázat opět na ducha pokroku. Evropa není druhořadá mocnost. ...Evropa...musí pro všechny pracovníky, od východu na západ, ze severu na jih, vytvořit sociální štít, který jim zaručí stejnou odměnu na jednom pracovišti a evropskou minimální mzdu...
Čteš mně myšlenky! Konec se mzdami, kdy ve Východní Evropě platí na obdobných pozicích francouzské a německé firmy cca třetinovou mzdu proti domovským zemím. A mohl bys být ještě tvrdší! Pryč s potravinářskými výrobky, kdy na východě jedí západní odpad za vyšší cenu než na západě original produkt! Pryč s 3x dražšími mobilními tarify! Držím ti palce!

...postavit se do čela ekologického boje ...
Souhlas, příroda dostává na frak! Ale nejvíc jí dávají zabrat ti, co nesou prapor plamenné výzvy boje s přírodou!
Evropská komikce má již téměř 10 let u ledu studii, ze které plyne, že biopaliva jsou pro přírodu škodlivější než benzin a nafta! Řešení dle EK je překvapivě... více biopaliv! V Česku tomu říkáme "nas*at si do vlastního hnízda".

Všude se občané domáhají možnosti podílet se na změnách.
Nějak sis nevšiml, ve tvé domovině hlasitě tlučou občané na TVOJE vrata! Neslyšíš? Proč k nim nepromluvíš? Skutečnost je, že občané mají jelit plné zuby! A ty jsi jak ty tři opice, nevidíš, neslyšíš, nemluvíš!

Manu, jakým právem se obracíš na celou Evropu? Jako nějaký monarcha. Nedával jsem pozor a ty jsi mezi tím povýšil? Něco mi uniklo? Neuniklo! Pořád jsi "jen" prasident Francie. Kterou jsi ovšem za své vlády neuvěřitelně doprasil!
Stanné právo
máš doma už pěknou řádku měsíců a na ulicích po celé zemi ti zuří občanská válka! 69 procent voličů nenávidí tvoji politiku!
Je neuvěřitelné, jak ty a další mazánkové dokáží zničit jinak zajímavou myšlenku spojené E
vropy. Ale my nepotřebujeme tvoje rady, na takovou politiku máme vlastní experty!
Jenom doufám, že tvoje provolání nebude pokračovat stejně devastující válkou jako provolání z roku 1914!

Ty vole, Manu, jak se ti to přihodí, že se něco takového spatří světlo světa? Hulíš dobrý matroš? Přiskřípl ti někdo koule? Nemáš na výběr a plníš otrocky vůli někoho jiného? Je tvoje drahá Brigitte Richelieu v sukních? Myslíš, že jsi ředitel zeměkoule a přilehlého vesmíru, nebo alespoň další Napoleon? To se asi nikdy nedozvíme.

Manu, tohle je fakt tvoje vize? Pak odpovím slovy českého klasika (dámy doufám prominou): S tím si vyliž prdel!

Zdroj: https://mlady.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=703933

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře