Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Muž z Moskvy

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Z letadla vystoupil muž středních let s černými brýlemi značky Wayfarer Black. Měly v sobě zabudovanou vysílačku, televizi, kameru a v případě nutnosti se daly použít i jako mikrovlnka. Rozhlédl se kolem sebe. Je na místě.

  • muz-z-moskvy

Na Letišti Václava Havla v Praze.

Říkají mu Vasil Čistič. Muž pro zvláštní operace. Tentokrát má za úkol eliminovat tři místní komunální politiky, kteří obsadili místní ministerstvo zahraničí, ministra izolovali na půdě ...a sami řídí zahraniční politiku této země. Špatným směrem, říkal Vladimír Vladimírovič.

Je v České republice. Musí být opatrný. Zdejší kontrarozvědka patří k nejlepším na světě. V podstatě je úplně nejlepší. Ostří hoši, žádní čučkaři!

Muž potěžkal svůj kufřík a zamyslel se. Ten nápad jeho šéfa použít ricin se mu jevil jako dalekosáhlá pitomost. Už jednou ho varoval. Když tenkrát vymýšlel plán s Novičokem, který měl prošlou dobu spotřeby. Taky to tak dopadlo.

Muže trápila ještě jedna věc. Při letu z Moskvy do Prahy vypil několik stakanů vodky. Vlastně popíjel ještě než nastoupil do letadla. Má takový neurčitý pocit, že všem v letadle ukazoval tu zatracenou flašku s ricinem a holedbal se, že je to medicína pro tři zlobivé hochy.

Jejich jména a adresy se naučil ještě v Moskvě, ale jak se zdá, teď po vypité vodce všechno zapomněl. Bude se muset někoho zeptat.

Mužovo oko spočinulo na chlápkovi, který stál na přistávací ploše a na mikině měl cedulku PRESS.

Novinář. Ten bude vědět!

FB Franty Kašpárka

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře