Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Muslimská obec borgů (MOB).

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Ani utajené odstoupení předsedy MOP, ani přeměna náboženské obce na „korporaci mladých konvertitů“, a ani součet jejich kolektivního vědomí nezabránily hanobení českého národa jako nejrasističtějšího vůči menšinám včetně Židů!

  • muslimska-obec-borgu-mob
  • article_photo
  • article_photo
  • article_photo
  • article_photo
  • article_photo
  • muslimska-obec-borgu-mob

Postarali se o to staronový členové nově vzniklé anonymní organizace M.O.B, pan Vladimir Sáňka, který podle slov bývalého předsedy UMO, “dostal děkovný dopis od Ministerstva zahraničí" a pan Raed Sheikh, kterému Česko zaplatilo celé jeho studium, zdravotní a sociální pojištění během studií, ještě k tomu práci a náhradní domov za ten jeho, který měl původně rekonstruovat, po získaní patřičných vědomostí v ČR. Ani vteřinu neváhali ukousnout ruku jejich dobrodinci a představovat jej na mezinárodní scéně jako nejhorší stát na světě, co se týká tolerance vůči menšinám a svobody vyznaní. V cele reportáži pro Al-Džazíru ( AlJazeera English) nepadlo ani jedno jediné kladné slovo.

http://www.aljazeera.com/news/2017/11/czech-republic-tiny-muslim-community-subject-hate-171112063523840.html

Nevděčnost a Neloajalita začínají být hlavní rysy „malilinké“ muslimské komunity a ještě se k takovému ostudnému činu hlásí a chlubí se na svém Facebooku. (viz. fotogalerie)

Zřejmě našli inspiraci a začali chodit po stopách somálských holek, které žalovaly toho, kdo jim poskytl příležitost se vzdělávat. A nejsem si vědom toho, že někdo jiný kromě UMO pronásleduje židovskou komunitu v ČR. (Pokud jste zapomněli).

Pokaždé si říkám, že už nemůže být hůř, ale zřejmě si tyhle záhadné entity bez identity vždycky najdou způsob, jak překonat veškeré očekávaní.

Tady je vzkaz pro Raeda Sheikha od našeho společného kamaráda z Univerzity a ani nemusím uvádět reakce místních.... (viz. fotogalerie)

Opravdu pořád nechápete a pořád Vám nedochází, pane bývalý předsedo, že vaše organizace MOP nebo ÚMO je odpovědná za růst intolerance? Tohle má být ten revoluční výsledek Vaší tříleté záhadné práce a přechod na umělou inteligenci..?

Teď se ukázalo, že ani součet nových mozků není dostačující k normálnímu chodu MOB. Stačil by tam přitom jen jeden selský rozum, aby si ta "malilinká ukřivděná muslimská skupinka" uvědomila, že takovým očerňováním celého národa, aby se mohla donekonečna vyžívat v roli oběti, vyvolává vůči sobě jen vetší nenávist a větší intoleranci.

O nezodpovědnosti jednání vůdčích osobností MOB může jen člověk kroutit hlavou. Nejenže skutečně ohrožují životy těch ex-muslimů, ale i bezpečnost celého státu, když Al-Džazířa publikovala fotky Čechů točících se kolem posvátného Domu islámu v Mekce v podobě veřejného záchodu. Jako vážně, čeho tím chcete docílit, až to uvidí nějaký vyšinutý džihádista? (viz. fotogalerie)

Domnívám se, že MOB hledá odpověď na otázku, kterou si lidstvo pokládá odjakživa: Proč vlastně existuje? Jaký je její úkol? Hlavně když její bývalý předseda bez obalu tvrdil, že jako náboženská registrovaná organizace nemá „úkol řešit teologické nebo historické otázky“..

Dovolte mi citovat odpověď jednoho přemýšlejícího člověka typu Homo sapiens sapiens a ne MudrAndrtálec:

„Co je to za blbost? Jste náboženská společnost, která nechce řešit teologický obsah svého náboženství? Ani historický obsah a dopad vašeho náboženství na okolní svět? Jste náboženství bez "náboženství"? Teologie islámu ani historický kontext odmítáte řešit? Děláte si srandu?

Tak co tedy jste? "Klub přátel Mohameda"? "Fanclub Alláha"?

A jestli ano, tak se klidně scházejte k modlitbám a rozjímání, ale žádnou registraci náboženské společnosti podle zákona č. 3/2002 Sb. "o církvích a náboženských společnostech" k tomu nepotřebujete. Stejně jako nepotřebujete výhody a ochranu plynoucí z tohoto zákona - propagovat a šířit veřejně svou teologii (náboženství), mít právo zakládat své školy a vyučovat, mít právo působit v ozbrojených složkách ČR... Jako "Klub přátel Mohameda" to opravdu nepotřebujete. Stejně jako to nepotřebuje "Svaz zahrádkářů" nebo "klub cvičenců jógy"

Koho tedy reprezentujete a jaké otázky chcete řešit, prosazovat a šířit?“

Proto, Vážená Česká Vládo, jako pozorovatel musím oznámit, že experiment UMO-MOB ZX 2017C, nenabyl plného vědomí i přes kolektivní vědomí. Vzhledem k tomu, že veškeré kontrolní mechanismy selhaly, aniž by našly relevantní odpovědi vysvětlujících důvod a cíl jeho existence, vymkl se kontrole a jeho členové začali páchat škody na mezinárodní úrovni. Doporučuji okamžité ukončení projektu a stažení jeho členů k provedení naléhavých a podstatných hardwarových a softwarových uprav.

Sám jejich bývalý předseda přiznal, že "nemá nad nikým kontrolu“.

End of Report: Exp. UMO-MOB ZX 2017C / Trial n. 999,999,999...

Officer K.

Autor: Hatem Berrezouga

Zdroj: https://berrezouga.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=634773

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře