Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Můj komentář ke Drahošovi:

Pracoval jsem v Akademii věd za bolševika, jako nestraník jsem mohl být pouze na středoškolském místě, kdo chtěl více, musel do KSČ nebo kolaborovat. Na každý vědecký ústav v Brně byl pověřenec/zaměstnanec STB. Tito měli vždy oficiálního spolupracovníka - ředitele nebo někoho z vedení - k tomu ještě řadu dobrovolných spolupracovníků, buď z řad partajníků, ale i bezpartijních nebo lidovců - tito dobrovolníci byli nejhorší - obvykle se to o nich nevědělo - a pak jsme se divili, kdože to vynáší interní informace.

  • muj-komentar-ke-drahosovi

V Brně těchto pracovníků/dohližitelů STB bylo cca 20 - 30, bylo to jejich zaměstnání, občas dali echo přes oficiálního spolupracovníka, že si máme uklidit šuplíky ap. Svět není černobílý. Po plyšáku mě vyhodil z AV "dobrovolný" spolupracovník, který se tehdy stal ředitelem. Drahoš, nepartajník ,,, cesty do zahraničí ,,, vědecká kariéra - směšná a prolhaná figura.

Zeman, který měl vědecké ambice, ale do Akademie věd se nedostal (až v roce 1990 do Prognostického ústavu), když ho vyhodili ze Sportpropagu nebo Agrodatu (?) a měl problémy za článek v Technickém magazínu. Tady totiž nedělali pořádky ani Hitler, ani Stalin, ani Brežněv, dokonce ani ne Brusel, ale kolaboranti s nimi - z našich řad, Drahoš k nim patří.

 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře