Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mnoho otazníků.

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Fico odmítl podepsat Istambulskou úmluvu /krádež dětí z rodin bude nejen v Norsku/, odmítl kvóty a Dublin 4. Stále se nedaří svrhnout prezidenta či vládu u nás. Podle Aeronetu je potřeba rozbít V4 kvůli imigrantům.

  • mnoho-otazniku

Fico velmi dobře ví, že jde o plánovaný převrat kvůli imigrantům. Sorosh nedávno prohlásil, že chce, aby Evropa přijímala ročně tři miliony imigrantů. Proto Fico 5. března na tiskovce naplno zveřejnil, že Kiska jel 20. září do USA a že ho žádá, proč tam jel sám bez politiků, a o čem jednal se Soroshem. ČT tento velmi podstatný fakt samozřejmě nazvala konspirací...

Mladý novinář nebyl typ, který by šel po mafiích. Dostával hotový materiál, který se obvykle nedává začínajícímu elévovi, ale zkušenému matadorovi. To dokazuje, že vražda byla dlouhodobě předem plánována. Měl smůlu, že i když pracoval pro Soroshe, tak jej nenapadlo, že plnil úkoly v roli užitečného idiota.

Pokud jde o vyšetření pachatele, lehčí případ snad neexistuje. Stačí zjistit nejdůvěrnější přátele této dvojice a vzít otisky prstů a DNA ze všech hrnků a z nábytku, kterého se dotyčný dotýkal. Že šlo o velmi důvěrného přítele, svědčí to, že tam nebylo žádné násilí při vniknutí do bytu, ani při návštěvě hosta. Matčina výpověď, že si dcera dávala před kávou čaj, je nelogická a nesmyslná. Rovněž je zvláštní, že žádala vyšetřování cizí policií. Proč asi? Kdyby nešlo o případ z nejvyšších kruhů, už dnes bychom znali pachatele. Proto se případ nikdy nevyřeší. Amatér by nemohl sehnat tlumič ke zbrani, profesionální mafián by nenechal v PC článek o mafii, ale ihned by jej smazal. Článek tam zůstal záměrně, aby byl pádný důvod k odvolání vlády. Vraždou, dokonce dvojnásobnou, byl tento důvod ještě zdůrazněn. Proč jsem si vzpomněl zrovna na "mrtvého" Šmída? I ten vehnal lidi do ulic. Stále stejný soroshův plán. Je to jen náhoda?

V posledních letech se konalo několik demonstrací. Účastnili se jich lidé různého věku, měli české nápisy, demonstrace proběhly pokojně. Dobře placené Soroshovy děti jsou převážně mladí studenti, mají anglické nápisy kvůli cizím televizím, chovají se násilně. Při demonstraci v Praze policie bránila vstupu demonstrantů do blízkosti parlamentu. V Bratislavě násilím lomcovali demonstranti bránou a policie široko daleko nebyla. Něco tady zatraceně nehraje! K rozehnání demonstrantů stačí pouhý proud vody, nic víc.

Protesty proti Ondráčkovi a Burešovi nejsou náhodné. I v Praze se plánuje už několikátý Majdan. Ve vládě je ministr vnitra Metnar, který dělal také "mlátičku". Pročpak se o tom vůbec nemluví a  nikomu to nevadí? Cui bono? Proč nevadil Ondráček jako špičkový a zkušený profesionál v předešlé funkci? Nebo někomu šlapal na paty? Politici chtějí ve vládě odborníky a  zrovna jeden z nejlepších jim vadí. Zajímavá náhoda. Samozřejmě že jde o špinavou hru, nejde o Ondráčka, ale o puč! Už se podařil u jednoho premiera z ODS, když v Rusku podepsal, že Temelín bude dělat ruská firma. V Praze a Bratislavě je potřeba nasadit americké loutky jako je Američan Dientsbier, kníže, chemik, Langsádlová atd..

Ondráček, jediný a největší odborník /!/, témět třicet let nikomu nevadil. Jaká "náhoda", že zrovna po aféře na Slovensku se začíná mnohem razantněji útočit na vládu. Čtyři měsíce po volbách Ondráček Andrejovi nevadil, najednou je pro jeho odvolání. Vážně  není populista? Jak chce získat důvěru bez KSČM? Ondráček odstoupil, ted budou pokračovat demonstrace proti Andrejovi. Je třeba svrhnout vládu za každou cenu a zmajdanizovat obě republiky.

Podle Svobodného Rádia se mosty opravují, aby unesly tanky USA, které tu budou projíždět při válce s Ruskem. A také kvůli plánovanému trvalému/!/ pobytu těchto vojsk u nás. Existuje na světě jediná země, odkud vojska USA sama odjela??

Čerstvá zpráva z NWOO. cz: Soukromé tryskáče šíří poslední dva dny po Slovensku letáky o demonstraci. Svážejí se Soroshovy děti z celé Evropy. Demonstrace začne v pátek v 17 hod.

Ukrajina je tak zruinovaná, že je tam hlad a bída, nepřetržitá válka hlavně na východě Ukrajiny, korupce na každém kroku, nadvláda oligarchů, nejsou peníze na plyn, na armádu, na důchody, atd.. Milí Slováci a Češi, skutečně chcete takhle dopadnout?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2018-03-08 12:33
Ľudia toto je nezmysel. Veď druhoa treťou stranou na Slovensku sú Sulík a Matovič. To sú viac euroskepticeké strany ako Fico. Fico je krotký, má silné reči, inak bude brusel počúvať. Nedáva zmysel aby Soros zvrhol Fica a dostane nemiesto Sulíka, Matoviča a Kollára. na druhú stranu Soros má veľký vplýv a možno ho proste baví destabilizovať krajiny. je to jeho koníče, neviem... http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

Facebook komentáře