Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Mírumilovní“ muslimové prý po světě oslavují „vítězství“ islámu v Paříži a videa se mažou

Šabatová, Kocáb, Dientstbier a další nám tvrdí, že je islám ve své podstatě mírumilovný a že jej nemůžeme vinit za činy „pomatených jedinců“. Ti mírumilovní muslimové ale teror v Paříži nijak neodsoudili, ale oslavují jej.

  • mirumilovni-muslimove-pry-po-svete-oslavuji-vitezstvi-islamu-v-parizi-a-videa-se-mazou

V Paříži vraždil muslim, kterého měsíc před tím přijala Evropa jako uprchlíka před válkou. Kolik desítek, stovek nebo tisíc takových „uprchlíků“ připravených vraždit ještě přijala? Tak nějak se v našich mediích zakořenilo slovo „umírněný“. Umírněná opozice Asada, umírnění rebelové (to jde?), umírnění islamisté, umírnění muslimové. Jsou prý mírumilovní, jen chtějí šaria, kamenování, chtějí si „umírněně“ podrobit Evropu. Přitom ti umírnění muslimové prý po světě oslavují vraždění v Paříži:

Doplněno v 19,51 - video vylo smazáno snad aby se nikdo nic nedozvěděl.

Zatím ještě zůstalo toto bez zvuku:

Doplněno 20,24:

Doplněno 16.11.2015 01,25 h.:

Podívejte se, co pro nás muslimové v Evropě chystají. Imám Muhammad Ayed v mešitě Al Aksa v Jeruzalémě muslimským uprchlíkům před časem vzkázal: "Uděláme je plodnými! Budeme s nimi rodit děti a ovládneme jejich země! Německo není milosrdné. Chce imigranty jen na práci! Dá Alláh, pošlapeme je našima nohama. Skrze Evropu je do srdcí zasévána nenávist vůči muslimům. Přáli by si, abychom my byli mrtví, jenže jsou to oni, kdo ztratili plodnost a hledají ji v našem středu! A my jim dáme plodnost. Budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! Přijímejte uprchlíky. My je brzy shromáždíme ve jménu Chalífátu..." (konec citace). Zdroj zde:

Kde jsou ti mírumilovní muslimové paní Šabatové? Oslavují vraždění v Paříži! Je třeba okamžitě zastavit migraci do Evropy a zabránit pokračování její kolonizacce. Je třeba, aby politici okamžitě přestali říkat umírněné fráze a na místo nich uzavřeli Schengen a bránili Evropu i prostřednictvím armády. Pokud jim to uniklo, tak Evropa je ve válce a nepříteli se neubrání frázemi.

zdroj: http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/484170/mirumilovni-muslimove-pry-po-svete-oslavuji-vitezstvi-islamu-v-parizi-a-videa-se-mazou.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře