Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Migrační krize - solidarita s EU? Ne, Solidarnočš na ně!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Když už jinde si nedokážou poradit s hosty, ale nepřestávají zvát, tak se chtějí podělit o to obohacení které má cenu zlata. Protimluvy v jednom kuse. Ale hyn sa hukáže kdo je kdo. Naši velkohubí politici ukážou co jsou zač.
Doma slibovali a navenek také. EU už začne trestat, zatím jen mírně, a uvidí se co to udělá. Pokud naše vláda ustoupí a nechá se zaplavit, tak se to nezastaví, miliony už čekají v Libyi na to aby je vylovili z moře, a vysadili v Itálii kde nemíní zůstat.

  • migracni-krize-solidarita-s-eu-ne-solidarnocs-na-ne
  • migracni-krize-solidarita-s-eu-ne-solidarnocs-na-ne
  • migracni-krize-solidarita-s-eu-ne-solidarnocs-na-ne
  • migracni-krize-solidarita-s-eu-ne-solidarnocs-na-ne

 

Zatím neštědrost V4 nás ochraňuje, tak míří do štědrých dávkokracií. Ale pokud naše vláda se podvolí EU diktátu, tak se bude pokračovat v převýchově na multikulti společnost, jednotné dávky všude, Brusel to zacáluje. Ze začátku to bude prezentováno coby výhra pro zemi, oni budou utrácet u českých podnikatelů - sláva. Jenže to bude mít svůj rub. Těch utrácečů bude stále více, což bude přimo pozvánka celé Africe, alespoň těm co si můžou zaplatit drahou cestu.

NEEXISTUJE nevyčerpatelné bohatství, i v pohádkách se to všelijak podělá. Až prachy na podpory dojdou, a k tomu dojde, bude z toho Dantovo peklo.

A proto by bylo na čase obnovit nějakou tu obdobu Solidarnošči. To byla jedna z mnoha věcí co položila socík na lopatky. Tohle je zkouška, buď se vláda ubrání TEĎ, a nebo to bude zase poroba na velmi dlouhou dobu.

Víc než kdy jindy je doba na to aby V4 ukázala že stojíme při sobě. Na malou zemičku si troufnou, na větši spolek NIKOLIV. A EU není pupek světa, dokonce to vypadá že melou z posledního, a neví kudy kam když musí vyhrožovat. Brexit je nepoučil, a tak se bude muset jednat. Nemusí se vystupovat z EU, to stojí prachy, stačí se bránit, časem se ten spolek stejně rozsype.

Zdroj

A ZDE proč se tomu bránit, sice je to na první pohled kravina na zasmání, ale......

Autor: Milan Radek

Zdroj: http://milanradek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=608859

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře