Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mentálně nevyvinutí aktivisté ničící čínské vlajky

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Mentálně nevyvinutí aktivisté ničící čínské vlajky by si měli uvědomit, že když čínského prezidenta vozila anglická královna ve zlatém kočáře a oni proti tomu ani nepípli, že když byl Miloš Zeman v Číně uvítán jako by byl prezidentem EU, asi by bylo v rámci elementární slušnosti vhodné nedělat si mezinárodní ostudu a důstojně přijmout čínského prezidenta i u nás.

A to nehovořím o ekonomických dopadech. Nejdůležitější však je, že tito vyznavači majdanovské demokracie nemají nejmenší etický mandát vyjadřovat se k lidským právům v Číně, když je jim zcela lhostejné fatální porušování lidských práv v ČR. Co konkrétního udělali proti řádění justiční, exekutorské a policejní mafie nebo proti politicko – ekonomickým skupinám ovládajícím stát, kraje i města díky Kraďouskům, Zaostálkům, Nečasům, Bendům či Fialům?

Co udělali proti zločinné amnestii Václava Klause, proti podvodným církevním restitucím, proti zatahování ČR do světového konfliktu cestou NATO, EU a USA? Co dělají proti zbídačování a zotročování obyčejných lidí, proti chemtrails, GMO, nebo životně nebezpečné vakcinaci kojenců? Co dělají proti padělání historie, proti devastaci školství, rozbíjení rodin juvenilní justicí, proti sexuálním a islámským perverznostem stále silněji natlačovaným pod rouškou „výchovy k novým hodnotám“ do škol a dokonce i mateřských školek?

  • mentalne-nevyvinuti-aktiviste-nicici-cinske-vlajky

Pokud si jen na jedinou otázku popravdě odpovědí „Nic!“, pak nemají právo strkat svůj falší prohnilý čenich do problematiky lidských práv v Číně (tím ovšem Čínu nehájím). Jinými slovy: nevadí jim velehory svinstva před vlastním prahem, ale prach před dveřmi do země na opačném konci světa je přivádí k nepříčetné zuřivosti! Součástí rozbíjení naší kultury, kterému se věnují mimořádně pečlivě, je i zmatení, spíš naprosté obrácení významu tradičních pojmů vzhůru nohama. Díky našim mediálním velkovýkrmnám se stává ze lži pravda, z černé bílá, ze zla dobro, z nenávisti láska, z totality demokracie, z agrese obrana, z vrahů ochránci práv, z národní hrdosti xenofobie, z odvahy říkat pravdu fašismus.

Dokonce i sluníčko, symbol života, zdraví a naděje, se stalo jejich obětí, neboť je s rozkoší vpravdě ďábelskou zneužíváno k ničemnostem s cílem přesně opačným – k rozkladu naší kultury, zániku tradičních hodnot a šíření beznaděje. Mám na mysli skupinu zvanou „Sluníčkáři“; tak čestný titul si smečka nesvéprávných kverulantů nenávidících český národ absolutně nezaslouží. Nejsou však sami, kdo usilují o vymazání naší úcty k hodnotám prověřeným generacemi našich předků. Vedle Sluníčkářů (mordujících české písně na alláhovské), jsou tu ještě hovnaři (Sto hoven vyvěšující trenýrky nad Hradem), flákači z „pražské kavárny“ (samozvaní intelektuálové – Šláfenbergovci - hrající si na elitu společnosti), vítači (muslimských vojsk a vrahů), US přisluhovači (vč. jejich neziskovek), zkorumpovaní vlastizrádci (dosazení Světovládou do čela státu), nejrůznější vyhulenci, fašisti příležitostně dovážení z Ukrajiny, prodejní práskači (ve službách BIS a západních rozvědek) a další „perly“ naší společnosti.

Několikrát jsem se zamýšlel, jak tuto společenskou škarpu pojmenovat, ale naprosto jsem selhal. Nejprve jsem zvažoval terminus „Sračkometi“, jelikož jejich společným cílem je (s prominutím) „rozesrat“ tuto společnost a házet nejhorší „sračky“ na prezidenta Zemana a všechny pronárodní iniciativy. Leč k mému zármutku, jak jsem zjistil, má již tento čestný titul patentováno publicistické oddělení ČT. Nakonec jsem nevymyslel nic lepšího, než „exkrementi“ (omlouvám se hovnařům za naivní zneužití jejich domény), potažmo fekálisti.

Na tomto místě je nejvyšší čas hluboce se omluvit příznivcům extrémně spisovné češtiny; v tomto článku jsem proti ní vskutku zhřešil nevídaně. Nicméně zkuste si sami vyjádřit originálním harmonickým výrazem vše výše uvedené. Neříkám, že se vám to nepovede, ale je to fakt dřina.

O. Lukáš

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 jurda.n@seznam.cz 2016-03-31 19:22
Nebojte, vše dopadlo dobře, čínské vlajky byly vyčištěny, mezinárodní ostuda nebyla, je to svedeno na marginální skupinu levicových extrémistů a popřípadě fašistů - jak říkáte mentálně nevyvinutých. Policie hrála svou cenzurní roli skvěle. Jen mě mrzí, že zde nebylo více českých podporovačů. Číňané nás zahambili svou organizovaností , nejen že na tu chamraď měli tyče, obědy, a možná i domluvenou podporu od policie, ale byli skoro všude. Člověk měl pocit, že je v Číně.
Vlajky po celé Praze nestačí. Musíme příště vítat prezidenta sami, jinak tady budeme mít víc Číňanů než uprchlíků ze Sýrie a to mě znepokojuje.

Facebook komentáře