Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lampedusa na hraně anarchie: vyhrožují, kradou, obtěžují ženy. Typičtí lékaři a inženýři

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Podle starosty je Lampedusa kvůli migrantům na hraně anarchie. Výhrůžky, neúcta vůči ženám, krádeže. Policie je bezmocná. Bary jsou plné Tunisanů, kteří se opíjejí a obtěžují ženy. Vystrašení turisté i našinci v multikulti ráji.

Starosta italského ostrova Lampedusa Salvatore Martello o víkendu v otevřeném dopise zaslaném italské agentuře ANSA a dalším médiím, požádal o uzavření střediska pro migranty. Podle něj se ostrov ocitl kvůli středisku na hraně anarchie.

  • lampedusa-na-hrane-anarchie-vyhrozuji-kradou-obtezuji-zeny-typicti-lekari-a-inzenyri

„Výhrůžky, neúcta vůči ženám, krádeže. A policie je bezmocná,“uvádí starosta. „Místní bary jsou plné Tunisanů, kteří se opíjejí a obtěžují ženy. Dostal jsem desítky stížností od vystrašených turistů, obchodníků, hoteliérů a restauratérů, kteří to musí denně snášet.“

„Jsou velmi mladí a hodně hluční,“ ohodnotil je i místní kněz, který jinak Martellovo prohlášení kritizoval.

Opět se tedy potvrzuje, že všichni lékaři, inženýři, syrské ženy i děti vypadající jako jeden mladý africký muž tímto mužem skutečně jsou. Jejich vděčnost a pokora se projevuje obtěžováním žen (v tom "lepším" lepším), původních obyvatel i turistů. Že si občas za naše prachy zachlastají v baru? Ale co, jsou přece v depresi z té náročné cesty. Uvědomme si, že to vše hned na prvním místě v Evropě, která je, zdecimované chudáky, zachránila před tou strašnou Asadovou válkou. Jak to pakvypadáaž se otrkají nám mohou vyprávět ve Švédsku (kde ruší festivaly), v Británii (kde útočí dodávky)nebo v Německu (kde chirurgové operují v nákupácích).

Ale to přeci není problém. Problém jsou xenofobní smějící se bestie, které je třeba cepovat a vychovávat (třeba hrou Xenofil v rámci výchovy multikultijungen).

Bývalá starostka Lampedusy Giusi Nicoliniová na Martellova dramatická slova reagovala, "že nový starosta přehání a že „případů krádeží je velmi málo“. V jednom se však s ním shodla. Připustila, že zatímco dříve sem mířili hlavně uprchlíci z Libye, nyní je nahradili migranti z Tuniska – a s těmi jsou větší problémy."

Aha, takže syrští rodiny uprchlíků jsou vlastně mladí Tunisané. To zní fér.

Na závěr ještě k předchozí starostce Lampedusy:
Bývalá starostka Giusi Nicoliniová strávila na tomto postu 10 let a stala se zosobněním vstřícnosti, s níž Lampedusané přistupovali k migrantům. V minulém roce obdržela takzvanou mírovou cenu UNESCO od Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu. Bývalá starostka se rovněž zúčastnila posledního večírku amerického prezidenta Baracka Obamy před opuštěním Bílého domu.

Zdroj: iDnes

Autor: Tomáš Vyoral

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=624818

+ BONUS -------------------

Není třeba vymýšlet protiislámské zákony

 
Stačí se nebát využít stávající. Komu nevadí, že třeba muslimské dívky jsou omezovány na ústavou zaručených právech?

Mě to tedy osobně vadí. Ale vadí mi to i u Jehovistů a existují i jiné křesťanské komunity, které můžeme klasifikovat jako sekty. Které jsou uzavřené a není lehké se z jejich pout dostat. Jehovisté třeba dávají možnost v 18 letech vystoupit, ale taková holka je pak černou ovcí rodiny, která pak s ní přeruší téměř veškeré styky. To je nepřípustný nátlak proti svobodě svědomí - chovat se tak, jak považuješ za správné.

Proč tedy evropské státy, které jsou infiltrovány početnou muslimskou komunitou, vůbec nehájí svobody, které máme my, a umožňují praktikovat omezování svobody v rodinách? Narozdíl od Jehovistů je však za to jen jediný postih - smrt, a to co možná nejtrýznivějším způsobem.

Nejdůležitější uzákoněné hodnoty, které musí být chráněny, jsou následující:

  • rovnost lidí před zákonem
  • svoboda projevu a právo na informace
  • svoboda vyznání
  • právo na osobní svobodu a bezpečnost
  • právo na vzdělání a volbu povolání
  • právo na osobní vlastnictví
  • právo na rodinu a volbu partnera

Nic takového holky v jejich rodinách nemají. A to nemluvím o hrozbě obřízek a už vůbec si netroufám zmiňovat homosexualitu.

V případě praktikování těchto věcí, které se opírají o výklad Koránu, je nutno v rodinách tvrdě zakročit. Když norský Barnevernet odnímá děti za pouhou facku, a jiné sociálky se ho snaží napodobovat, proč všichni tolerují takové zločiny na duších muslimských dívek? To jim politická korektnost nedovolí urazit hlavu muslimské rodiny, ale dovolí zničit osobnosti jeho dětí?

Autor: Jan Hink

Zdroj: http://hink.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=624941


Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře