Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Koronavirus – jaká hra se hraje?

MICHAL BRAND

Již hodně článků a komentářů bylo napsáno o epidemii koronaviru, která měla svůj počátek před pouhými 4-6 týdny v čínském Wuhanu.

Vět a slov bylo napsáno nepočítaně, ale informací není mnoho. Názory čtenářů (veřejnosti) jsou kolísavé – od ironie a smíchu nad „pseudo kauzou“ až po zatím jen mírnou ale přeci jen nervozitu.

 • koronavirus-jaka-hra-se-hraje
 • ;-)

Pravda je, že chřipka jako taková zabíjí ročně tisíce a tisíce lidí. Spíše tedy zabíjí jiné důvody (například selhání srdce apod.), kterým umožní smrtelný účinek oslabení organismu. „Na chřipku“ tak umírají především staří nebo vážně nemocní lidé.

Současná vlna epidemie koronaviru má – podle oficiálních informací – zatím poměrně velice málo nakažených (jsme aktuálně pod 10 000; než jsem dopsal tento článek jsme již oficiálně na 17 tisících a dalších 15 tisíc lidí je v Číně pod dohledem pro podezření z nákazy) a ještě zanedbatelnější počet mrtvých (176 aktuálně; než jsem dopsal článek, jsem již na 360+). V poměru k počtu obyvatel byť jen Číny (1,4 miliardy obyvatel) jsou to tak zanedbatelná čísla, jako počet Číňanů, kteří se každý rok udusí kostí z krysího stehýnka nebo něco podobného.

Co je ve světle oficiálních informací zarážející, je skutečnost, že opatření oficiálních míst vypadají na odpověď na akutně probíhající celoplanetární katastrofu.

Čínská vláda zcela uzavřela město Wuhan. Město s 10 miliony obyvatel je uzavřeno. Ulice jsou jako po vymření – obyvatelé města se očividně ukrývají doma. To nevypadá na paniku v reakci na pár desítek mrtvých.

Novější video zpravodajství ABC:

Maccao, čínské Las Vegas, je městem duchů rovněž:

Google uzavřel svoje čínské pobočky, až do odvolání:

A ke Googlu se připojily další firmy – Apple, Facebook, Starbucks (v tomto případě to je velice pozitivní přínos koronaviru, který zaskočil tam, kde by měly už dávno zasáhnout chuťové buňky zákazníků, ale co čekat od fajnšmekrů z McDonalds), McDonald’s (další pozitivní přínos koronaviru), Disney apod.

Čínská vláda uzavření celého desetimilionového města doplnila ještě žádostí o humanitární pomoc:

Což signalizuje rozsah celé epidemie větší – jinak by přeci největší světová ekonomika nepožadovala dodávky roušek apod.

Na sociálních sítích se před několika dny objevilo neověřené video údajně čínské zdravotnice / lékařky, která uváděla, že nakažených je nejméně 90 000 a to v době, kdy oficiální údaje uváděly 1 975 nakažených:

Pokud by to byla informace založená na skutečném rozsahu epidemie, jednalo by se o problém cca 40-50 větší než uvádí oficiální místa. (To by také znamenalo již tehdy 1 200 až 1 500 mrtvých; dnes tedy by mohlo jít o 12 tisíc mrtvých – pokud je informace o takto vysokém počtu nakažených založená na faktech a pokud je smrtelnost viru minimálně taková, jako je uváděna v oficiálních údajích.)

Video například zde https://www.youtube.com/watch?v=jlouPh39iV0

Další video https://twitter.com/i/status/1220384770770628610 ukazuje dalšího čínského lékaře, který uvádí, že skutečný rozsah epidemie je mnohonásobně větší než se oficiálně uvádí.

V porovnání se SARS se zdá být dnešní epidemie koronaviru podstatně rychlejší a šíří se po příkré exponenciální křivce, a to i podle oficiálních údajů:

Podle projekcí šíření, založených na stávajícím tempu šíření koronaviru, by na konci února mohlo být až 180 milionů nakažených. Pro přesnost znovu zdůrazňuji: za předpokladu zachování stávajícího tempa šíření infekce. https://cdn.summit.news/2020/01/DashVirusProgression012820b.png

Pozn.: Tzv. španělská chřipka, která byla poprvé zaznamenána na „výzkumné lékařské facilitě armády Spojených Států“, odkud se „záhadně“ následně rozšířila po celém světě, infikovala podle odhadů na 500 milionů a zabila 50 až 100 milionů lidí. K této kauze příště.

Podle zprávy The New Zealand Herald kolují zvěsti, že prý čínská vláda spaluje mrtvé v tajnosti – znamená to, že je mrtvých podstatně více, než se oficiálně uvádí? Nebo co by mohlo být důvodem pro utajené kremace mrtvých pacientů, kdyby jich bylo jen 300? (V době zprávy NZH jen 140).

Podobná informace přichází od čínského korespondenta DW News East Asia, Williama Younga, který s odvoláním na důvěryhodná čínská média uvádí, že podle rozhovorů s pracovníky krematorií jsou mrtví přiváženi tajně a velká řada z nich bez jakékoli identifikace a tedy zřejmě nejsou zahrnuti v oficiálních údajích, jak přímo na místě předpokládá i sám Young.

V sobotu 1.2. přišla zpráva, že sousední město Wuhanu, město Huanggang se 6 miliony obyvatel bylo také uzavřeno a fakticky byl v tomto městě vyhlášen výjimečný stav až do odvolání – například byt nebo dům smí opustit výhradně jedna osoba z rodiny a to jen za účelem obstarání základních potřeb (jídla, pití) pro rodinu.

Američané evakuovaní z Wuhanu nepřistáli, jak původně plánováno, na (civilním) letišti Ontario (v Kalifornii), ale na letecké základně armády USA. Bez udání důvodu.

Video z přistání a především z přivitání evakuovaných Američanů lidmi (zřejmě vojáky) v ochranných oblecích nepůsobí dojmem, že by šlo jen o nějakou rýmičku s bezvýznamnou úmrtností:

(Proti tomu britské policistky byly zcela v klidu, když byly zcela bez ochranných pomůcek pár dní poté, co byl Novičokem na klice svého domu otráven Skripal v koncentraci tak silné, že ještě tři měsíce poté byly na klice jasné stopu Novičoku ve velikém množství, že?

Ve Wuhanu čínská vláda nechala postavit během rekordních 6 dní novou nemocnici pro nakažené koronavirem. Wuhan má 10 milionů obyvatel. Tedy musí mít nemocniční kapacity odpovídající takovému počtu obyvatel. Ale ty nejsou dostatečné. Proč? Je nakažených podstatně více než uvádí oficiální údaje?

Británie stahuje dokonce i rodinné příslušníky a „zbytný“ personál zastupitelských úřadů.

Čína nyní mrtvé po nákaze koronavirem požaduje spalovat bez pohřbu:

Spojená Státy výslovně varovaly svoje občany před cestou do Číny a vyhlásily zákaz vstupu všem osobám, které nejsou občané USA a které navštívily Čínu v době 14 dní před příjezdem do USA.

Facebook ohlásil zvedení maximální cenzury „falešných zpráv“ o koronaviru.

Vše vypadá jako možná opravdu velká epidemie se značnými důsledky.

Ekonomické důsledky budou nepopiratelné – zpomalení nebo dokonce zabrždění obchodu (právě s Čínou, nejvýznamnějším obchodním partnerem celého Západu a vlastně nejvýznamnějšího obchodního partnera v rámci celosvětové ekonomiky).

Pokud bude krize koronaviru pokračovat a případně se dokonce i stupňovat, lze očekávat velké propady na finančních trzích a ekonomickou recesi nebo krizi. Může se potenciálně jednat o krizi větší než krize 2008-2009.

V podobném velice varovném duchu hovoří banka Goldman Sachs (nebo např. Rabobank):

Kulisy

Oficiální média, čínská i západní, nejprve naznačovala možný zdroj infekce z různých potravin exotického charakteru, kde největším „favoritem“ na zdroj nákazy se postupně stal netopýr. Hned v začátcích byla zveřejněna v MSM tato informace, doplněná – pro přesvědčivost? (lepčí prodejnost této hypotézy publiku?) – videem mladé čínské ženy okusující uvařeného netopýra:

Podle nepotvrzených zpráv před cca půl rokem Čína získala (krádeží) koronavirus z kanadských laboratoří

Nedaleko Wuhanu se nachází „tajemná“ virologická výzkumná facilita, o které se předpokládá, že možná pracuje na vývoji biologických zbraní (stejně jako laboratoře všech vyspělých zemí světa – a jistě také jako u všech vyspělých zemí světa jde „pouze o výzkum obrany proti biologickým zbraním“):

Spojené Státy vedou momentálně otevřenou obchodní válku proti Číně. Nejen to, dokonce otevřeně označují Čínu za globální hrozbu číslo 1. Ministr zahraničí USA označil čínskou vládu za největší hrozbu celé naší epochy:

O tom, že Spojené Státy se nerozpakují použít jakékoli prostředky k prosazení svých zájmů (ať již skutečných nebo domnělých) jakýmikoli prostředky a za jakoukoli cenu, není třeba se snad ani zmiňovat.

V příštím článku se zaměřím na známé experimenty vlády USA na lidských „pokusných králících“ a to jak na amerických občanech, tak na občanech cizích zemí. (Vždy bez jejich vědomí).

Oficiální údaje vs. panika oficiálních míst

Zdá se, že zde máme drobný nesoulad mezi poměrně zanedbatelným počtem úmrtí na koronavirus na straně jedné, a nepopiratelným strachem až panikou oficiálních míst (Čína, USA, Británie zcela zřetelně).

V posledních dnech nabírá epidemie na rozsahu, jak se virus šíří po exponenciální křivce. To může být jeden z faktorů pro obavy oficiálních míst.

Druhým zdrojem obav může být riziko mutace a vznik viru podstatně více virulentního nebo smrtelného nebo obojí.

Nebo oficiální místa vědí něco víc, než je zveřejněno v oficiálních informacích mainstream médií. Možná znají skutečné účinky a „možnosti“ daného viru. Možná znají údaje o skutečném rozsahu a o skutečných počtech úmrtí, která možná výrazně převyšují oficiálně přiznané údaje. Možná.

Ale kvůli „rýmičce“, jak byla současná epidemie koronaviru posměšně nazývána v diskusích pod články ještě před pár dny, kvůli „rýmičce“ by oficiální místa nejednala s takovou nervozitou.

Co se vlastně stalo?

Variant, jak vše vzniklo a o co se tedy ve skutečnosti jedná, je celá řada.

 • Může jít o únik z čínských virologických laboratoří v oblasti Wuhanu

 • Může jít o „hybridní válku“ proti Číně

 • Může jít o virus z vařeného netopýra, který je vysoce virulentní a „solidně“ smrtelný (viz srovnání se SARS výše)

 • Může jít o test potenciální biologické zbraně

  • ze strany Číny

  • ze strany jiné země

    

    

    

 • Může jít o úmyslně použitý spouštěč ekonomické krize

  • v Číně (viz. obchodní válka vedená zcela otevřeně velice špinavými prostředky)

  • nebo globální krize (mocenské elity uvažující ve stylu „každá krize je příležitost těm ‚dole‘ pořádně zatopit“ se jistě nikdy nerozpakovaly a rozpakovat nebudou vytvořit nějakou tu krizi k využití, že?)

Jak řekl David Rockefeller, podle zlých jazyků spolumajitel rodového majetku 10 000 miliard dolarů (deset tisíc miliard dolarů): ‚Vše co potřebujeme [k nastolení Nového Světového Řádu (New World Order)] je jedna správná pořádná krize a národy budou akceptovat New World Order‘

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře