Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Konstanty, aneb příroda versus neomarxismus.

Jsou určité věci v životě, které se nikdy nezmění. Říká se jim "konstanty.“ Jsou to určité veličiny, které mají zásadní význam. Jako třeba rychlost světla, bod varu, absolutní nula atd.

Ale nejsou to jen fyzikální veličiny. Jsou to i vzorce chování. Například v našem světě je nutná přítomnost samčích i samiččích buněk, aby mohlo dojít ke zplození mláděte, pokračovatele rodu. Platí to až na vyjímky v celé přírodě.

  • konstanty-aneb-priroda-versus-neomarxismus
  • konstanty-aneb-priroda-versus-neomarxismus
  • konstanty-aneb-priroda-versus-neomarxismus
  • konstanty-aneb-priroda-versus-neomarxismus
  • konstanty-aneb-priroda-versus-neomarxismus

Samec má penis a samice vagínu, nebo obdobný orgán, či systém rozmnožování.

Tak to prostě je.

Stejně tak platí, že jedinec s IQ 60-70 bodů se nikdy nenaučí Pythagorovu větu, a pokud se ji i naučí memorovat, tak není schopen pochopit její význam. Žádná inkluze není schopná tento jev změnit.

Každé miminko, na celém světě, jako první vždy bude říkat slovo "mama“. To nezmění žádnej neomarxistickej liberalista i kdyby se postavil na hlavu a odstrkoval se ušima.

Dva teplokrevníci (tak si říkají homosexuálové mezi sebou, jak jsem zjistil) nikdy nezplodí potomka. Vždycky k tomu budou potřebovat ženu nositelku.

Dvě lesby nikdy nezplodí potomka bez dárcovství spermií muže. A můžou se třeba podělat na vejšku,na šířku, na dálku i do hloubky.

To jsou prostě ty konstanty. Neměnné veličiny. Neomarxisté, poser.. se. Tohle prostě nezměníte. Takže vaše veškerá snaha o prosazování LGBTI, Genderismu, Feminismu atd. je předem odsouzená k zániku. A Söröšovy prachy na tom nezmění ani pšouk. Pokud si to neuvědomuje ten starej želvák na prahu smrti, tak si to uvědomte vy, mladí !!!

Když malé batolátko poprvé promluví a řekne mama, tak je to skoro jako zázrak. A tento malý zázrak má větší hodnotu, než všechny neomarxistické a liberální sračky světa. Kdy pochopíte vy tvůrci NWO, že určité konstanty prostě nezměníte ?????

Martin Rulf

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře