Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdybychom hybridní válku neměli, museli bychom si jí vymyslet

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Informační válka, kterou Rusko vede proti - vlastně jakékoliv překážce svých imperiálních ambicí, jest realitou, o tom nemusíme diskutovat. Nicméně - viz nadpis článku.

Sítě trollů, troll factory, propojené a robotické identity, servery takzvané "nezávislé zpravodajství" šířící nesmysly a tak dál, to jsou věci dobře doložené. Nicméně, stává se z nich ALIBI.

  • kdybychom-hybridni-valku-nemeli-museli-bychom-si-ji-vymyslet

Ano, alibi. Kdykoliv se totiž lidé rozhodnou jinak, nežli se eurohujerům a sluníčkářům hodí, není to rozhodnutí lidu a už vůbec ne informované. Jsou to přeci ruští trollové, kteří to zavinili.

Zvítězil Brexit ?

Zvítězil Trump ?

Katalánsko chce být nezávislé ?

Mají lidé strach z migrantů a především s negativními jevy, kterých se v souvislostoi s nimi obávají ?

A tak dále.

To my, moudří europolitici, dnešní věrchuška, to my jsme neudělali žádné chyby. To lid je hloupý a věří nesmyslům ! Může za to americký brouk... ehm pardon uvízl jsem v časové smyčce.. může za to přeci RUSKÝ TROLL !


Žádná chyba politiků, žádná jejich arogance a kašlání (chtěl bych napsat drsnější výtraz ale neprošel by) na problémy běžných lidí. To už tu bylo. Mentalita stejná, jen strašáky v podobě wervolfů, amerických brouků, vrahů z wallstreetu, živnostníků a kulaků, nahradila Ruská informační ofenziva. Jak je ten svět jednoduchý a vlastně pořád stejný.

Ještě že tu hybridní Ruskou ofenzivu máme. Kdybychom ji neměli, museli bychom si ji vymyslet !

PS: Momentálně zemřel Španělský prokurátor José Manuel Maza, který obvinil Katalánce ze vzpoury za jejich snahy o nezávislost. A hádejte, kdo je, alespoň podle komentářů, vrah...

Autor: Martin Prášek

Zdroj: https://prasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=634644

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře