Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdyby nebylo Zemana, Babiše a Ruska, není o čem jednat, o čem psát

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Tak se nám senátorští „odborníci“ dohodli, že prezident země české je bezpečnostní riziko. Jak špatně je na tom stát, když jej může ohrozit jediný člověk? Nebo ohrožuje politiků lží a podlézání svěžím vlastním názorem?
Miloš Zeman, Andrej Babiš, Tomio Okamura a Rusko by měli dostávat tantiémy od mainstreamových médií. Je bez debat, že by pak poskočili o řadu míst v seznamu nejbohatších lidí a států planety.

  • kdyby-nebylo-zemana-babise-a-ruska-neni-o-cem-jednat-o-cem-psat

Ale zase nebýt jich, nemohli by si v obou komorách Parlamentu hrát na vyšetřovatele, policisty či soudce a přitom mít plná ústa hesel o nezávislosti těchto složek. Je to nechutné, ale nebýt výše jmenovaných, poslanci by museli začít pracovat.

Není jediného dne, aby nás nemasírovali poplatní mediální slouhové padlých stran o tom, co příšerného provedl ten či onen, co zase chystá zrůda zvaná Rusko. Ani jeden z těchto užitečných idiotů si neuvědomuje zákonitosti prověřené socialistickou érou – čím více děláte špínu z druhé strany, tím větší službu jí prokazujete. Ostatně volby to názorně předvedly.

Kulturní fronta by byla schopná vystupovat proti Zemanovi i v seriálu z 1. světové války. Jako naprogramovaní vlastenci se buší do hrudi, podepisují petice za nezávislou Českou televizi, kterou ohrožuje lidojed Zeman. Nějakou vyváženost zpráv mají takzvaní umělci zcela na háku. Jde jim jen o kšefty, poněvadž Česká televize je spolutvůrcem řady filmů, tvoří mnoho seriálů a to jsou pro celou partu z filmového byznysu jisté prachy. Ale tuto prospěšnou činnost ČT v oblasti filmové a televizní tvorby nikdo nekritizuje!

Jsou to v České republice pořád ještě miliony občanů, kteří pamatují, jak dopadli lidé, kteří se, byť jen verbálně, postavili proti politice komunistické strany a vlády. Jen proto, že měli jiný názor než vládnoucí svoloč, byli pronásledováni, vězněni, jejich dětem bylo odpíráno vzdělání.

Dnes je Miloš Zeman velmi podobnou svoločí, pouze s krycím názvem demokratická, pro svůj vlastní názor lynčován a hanoben nejen nějakými kretény na střeše Hradu, ale přímo těmi, kteří rozhodují o osudu státu. Ačkoliv by určitě zastánci cenzury chtěli oponovat, přestává být v mnohém rozdíl mezi postoji socialistické a dnešní garnitury. Jestliže může mít v demokracii údajně každý svůj vlastní názor, proč se tomu u prezidenta republiky říká bezpečnostní riziko? Nebo je to jen podobný systém tomu komunistickému, jak umlčet jiný a dobře slyšitelný postoj?

O aféře novičok bylo napsáno a nakecáno víc než dost. Ale dodnes nebyl předložen žádný pádný důkaz, že to bylo tak, jak tvrdí Britové, Spojené státy a jejich poskoci. Když Britové řeknou „domníváme se“, je to svatá pravda. Když Rusové požadují spolupráci na vyšetřování, je to záměr, jak je sabotovat. Vyhostíme nyní i diplomaty Německa, když její chemik Ralf Trapp prohlásil, že československé laboratoře pracovaly na ochraně proti novičoku včetně britských laboratoří Porton Down?
Pořád dokola se omílá anexe Krymu. Jak je však možné, že náš spojenec Turecko napadl svrchovaný stát a český "nezávislý a vyvážený" mainstream najednou ani nemukne? Jak je možné, že Rus je špatný a Turek v pohodě? Úplně stejný přístup jako hodné americké bomby zabíjející civilisty a zlé ruské. Tak kde je to proklamované nezávislé informování veřejnoprávní televize? Kde jsou hlídací psi demokracie, kterým se vůbec nezdá divné, co se tureckému agresorovi toleruje? Proč se při věznění Nadiji Savčenkové v Rusku mohla česká média ztrhat a dnes, od jejího uvěznění na Ukrajině ani nemuknou? Opravdu se dnešní mainstream nějak extra liší od médií ovládaných komunisty před rokem 1989?

ANO v čele s Andrejem Babišem zvítězilo ve volbách na celé čáře. Pětiprocentní paběrkáři slintají vzteky a vymýšlejí, jak obejít to nechutné rozhodnutí většiny, která se zúčastnila voleb. Jak obejít základní demokratické právo? Nezbývá než s poskoky z médií a ve spolupráci s českými udavači udělat z vítěze zloděje, lháře a podvodníka. Z Tomia Okamury a jeho SPD se udělají fašisti a rádoby investigativní novináři vyrobí nějakou špínu. „Naštěstí“ někteří členové SPD mnoho rozumu nepobrali a tak kritikům svými výroky skvěle nahrávají. A prezident Zeman? Ten nazývá určitý novinářský výběr pravými jmény a oni mu to svou „nestranností“ pomstychtivě dokazují.

Zdroj: https://dolansky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=657264

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře