Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo dnes nejvíc pošlapává svobodu a demokracii?

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Ne, stoupenci M. Zemana to skutečně nejsou. Tím, kdo dnes nejvíc pošlapává svobodu a demokracii, jsou ti z opačného tábora, než je náš současný pan prezident. Ti jsou dnes nejzralejší z zavádění nějakého nového totalitního režimu.

  • kdo-dnes-nejvic-poslapava-svobodu-a-demokracii

Kdo se dnes v médiích nejvíc zaštiťuje demokracií až tak, že hlásá, že demokratické hodnoty jsou lidmi jako Miloš Zeman nebo Donald Trump ohroženy? Jsou to především krajní odpůrci Miloše Zemana. Ale jak si představují demokracii oni, z toho můžou člověku jen vstávat vlasy na hlavě.

Například včera jsem v jedné tzv. "antikavárenské" facebookové skupině narazil na případ, že FB někoho zablokoval jen proto, že tam uveřejnil vtip, jenž narážel na stoupence jisté nadřazenecké náboženské ideologie. To je panečku demokracie! Jak za protektorátu. A to už jsem kolikrát psal, že by bylo užitečné, aby už učitelé na základních školách bojovali s dětským žalováním. Že žalování může být obdobný problém jako šikana.

Jiný případ. Po letošním vánočním poselství našeho pana prezidenta jsem se opět setkal ze strany jeho krajních odpůrců i s takovými případy, kdy si někdo dokonce přál jeho smrt! To je panečku stav demokracie. Jak v 50. letech. Tam si také komunističtí ideologové přáli smrt svých politických odpůrců. A to tak, že je na tu smrt kolikrát sami poslali, viz příklad Milada Horáková a další.

A za třetí. Kdo chce dnes nejvíce indoktrinovávat děti ve školách politikou? Všichni ti, kdo prosazují nejrůznější genderové a multikulturní výchovy. Jak to požadují mimo jiné ty nechvalně známé istanbulské či marakéšské úmluvy. To je panečku demokracie. Ideologické vymývání dětských mozků. Kdo je skutečný demokrat, ten nikdy s takovou nehorázností nemůže souhlasit.

Proto, kdo dnes jsou největším ohrožením svobody a demokracie? Všichni ti, o kterých jsem psal v předešlých odstavcích. Kdyby to byli skuteční demokraté, tak své názorové oponenty budou považovat za sobě rovné. A nikoliv se jim snažit zablokovávat FB, přát jim smrt, nebo do dětí ve školách chtít indoktrinovat takové ideologie, se kterými někdo nesouhlasí. Ale oni toto nedělají, tak ať pěkně vydrží kritiku.

Být já někým takovým, jako jsou oni, tak bych se musel hanbou propadnout. Ale protože jsem naopak stoupenec svobody a demokracie, tak na takovéto spolky jako multikulturalisté, genderisté, pražskokavárníci, tzv. elfové a FB žalovníčci, chci upozorňovat jako na někoho, kdo tyto demokratické hodnoty v současné době nejvíc pošlapává. A hlavně varovat skutečné příznivce svobody a demokracie, aby si z nich nebrali žádný příklad. Že to, co oni provádějí, je od demokracie minimálně stejně daleko, jako od nás nějaká vzdálená galaxie.

Zdroj: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=694010

%MCEPASTEBIN%

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře