Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kde máš velké Rusko, které jsi vyhrálo Velkou vlasteneckou válku svou hrdost a vojenskou čest?

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Lidé míru, věřící, že je zde síla, která zastaví vraždící pakt NATO, cítí zklamání. Kam ještě Budou hrdí vlastenci ustupovat? Za vámi - je už jen Moskva!!!!!

Pakt masových vrahů NATO vojensky zaútočil na Sýrii. Pokrytectví lokajů se v mediálním světě rétoricky může přetrhnout, jak jim jde o humanitu a lidská práva. Pravda zase prohrála a opět šelmy z paktu NATU chtějí boj a krev.

Stejné vyhrožování a stejné strašení chemickým arzenálem, jako před vražděním NATA v Iráku a Lybii. Na jejich lži o chemickém arzenálu Iráku se zapomnělo a masovým vrahům opět otrnulo.

Zapomnělo se na přiznání bývalého ministerského předsedy Tony Blaira, že mu lhali a že USA a jejich tajné služby zatáhli omylem Brity do války. Masový vrazi pozabíjeli v Iráku téměř milion lidí a kolik bylo z toho žen a dětí, už dnes nikdo nespočítá.

  • kde-mas-velke-rusko-ktere-jsi-vyhralo-velkou-vlasteneckou-valku-svou-hrdost-a-vojenskou-cest

Sledovat tu mediální lživou propagandu v TV a sehranou jednotu masových vrahů v USA ovládající pakt NATO, je jasná zpráva všem, kdo cítí, vnímají a drží se logiky a věří ve skutečnou spravedlnost.
 Doslova se v jednom šiku bez patřičných důkazů a servilitě poskoků radují a oslavují další ničení a snahu zabíjet. Je z toho špatně jak prodáni, s bezmocí otroků, se lidem po celém světě vymývají mozky a nutí souhlasit s vražděním a ničením. Žádné kritické otázky, jen válečná propaganda a urážky všem kdo pochybuje. Skutečnou pravdu se lidé dozvědí za padesát let, až budou strůjci masového zabíjení pro mír na invalidních vozících či onom světě. Přesto jsou v éteru otázky, které dráždí mysl, psychiku a nedají spát. Skutečně už ovládli mocensky posedlí psychopati naše životy, politiku, armády a všechna média?

Proč spojenec Sýrie Rusko, nepomohlo při útoku paktu NATO a vojensky neodpovědělo? Proč před vojenským úderem hovoří za Rusko a jeho generál Gerasimov o následné odvetě a zničení cílů agrese? Nakonec to vypadá, že se ponížili před celým světem, že nedokáže bránit svého spojence a jen v jakém si podivné nečinnosti přihlíží, jak nepřítel útočí na jejich hlavy. Jakou má logiku, nechat vražedný pakt NATO ničit cizí stát a jako spojenec napadené Sýrie, se jen dívat a poté politicky protestovat a svolávat bezpečnostní radu OSN? Doposud platilo, že v logice vzájemné obrany drží strany pohromadě a jeden druhého chrání.
  
Kdy přijdou na řadu trestné výpravy NATO na Ruskou federaci?
 
Zábor Krymu je také důvod pro koaliční akci, válka na Ukrajině je také práce Putina. Možná mladému válečníkovi z Francie bylo posíleno ego a dnes mají za prezidenta druhého Napoleona, který potáhne opět na Rusko. Anglie toužila po krvi vždy a ta slovanská chutná šelmě nejvíce. Opět všichni psychopati u moci proti Rusku, ale mnoho lidí v srdci s Ruskem. Tento fakt žene propagandu a masové vrahy k šílenství. Budou stále napadat cizí státy, budou stále vést nekonečné války. Pokud
psychopat V USA prohlásí, že se má Ruská Federace připravit na krásné, chytré rakety je jasné vyhlášené války. Stejně tak je adekvátní a ráznou odpovědí USA a paktu NATO následující sdělení. Ameriko a NATO, těš se na naše jaderné rakety, jsou krásné velké, mají dlouhý dolet. Jsou také chytré inovované, supersonické a máme jich tolik, že za dvacet minut bude Vaše USA a celé NATO v ohni a popelu.
 
Vincent Pribula Politické echo-2018/4

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 jelvl@seznam.cz 2018-04-15 14:32
Smekám před duchapřítomnost í a rozvahou pana Putina a pana Lavrova.!! Dík za každý den co máme možnost se probudit a je MÍR !!!! Hluboká poklona RUSKU !!!

Facebook komentáře