Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kam s ním?

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Nemám teď na mysli samozřejmě slamník pana Nerudy. Jen si tak přemýšlím, co se asi děje v hlavě našeho prezidenta pana Miloše Zemana.

Podotýkám, že jsem ho volil a fandil mu. Nejsem sympatizant pražské havlérky. Myslím, že jsem spíš hodnocen jako agent Kremlu. Nicméně zadarmo a dobrovolně. O com mi jde.....

V poslední době jsem stále více nucen svůj postoj k panu prezidentovi přehodnocovat.

Chápu, že každý člověk prochází až do smrti určitým vývojem. Poslední události na naší politické scéně mě utvrzují v tom, že náš pan prezident pomalu otáčí a ve svém výroku: "v sedm hodin ráno ještě všichni slušní lidé spí...“ se de facto vrací ke svému postoji ke svým voličům z 21. ledna 1992, kdy ve svém projevu před poslaneckou sněmovnou vzal za své tvrzení prof. Cyrila Höschla o tom že, cituji: "Chtěl bych velkou většinu svého diskusního příspěvku vyplnit právě touto citací, neboť se domnívám, že tak jako k tomuto ctihodnému shromáždění mluví zástupci různých profesí, neuškodí, jestliže k němu promluví - byť zprostředkovaně - i psychiatr."

  • kam-s-nim


Dovolte mi tedy, abych citoval. "Tato země v této době prochází rozumovou, mravní i citovou krizí. Zamýšlíme-li se hlouběji nad tím, jak k této krizi došlo, proč právě teď, musíme si připustit některá velice nepříjemná, ale bohužel pravdivá fakta. To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Je to suché konstatování skutečnosti.

Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. Proč se o tom dnes zmiňuji?“ a tak dále.

http://www.psp.cz/eknih/1990fs/slsn/stenprot/020schuz/s020006.htm

Pokud se ke svým voličům takto staví i nadále, neboť jak jinak si vysvětlit jeho přezíravý postoj k lidem, kteří jsou nuceni vstávat před sedmou, aby i pan prezident měl k snídani čerstvý rohlík a podobně?

Další věci, jako je třeba schválení některých zákonů, které podepsal bez mrknutí oka.

Například zákon o likvidaci malých stran, dále zákon o posílení pravomocí exekutorské mafie a další.

To, že se musí ptát Ústavního soudu na možnost uplatňování(respektive neuplatňování) svých kompetencí , aby nemusel odvolat Babiše, mě nutí se ptát:,,Máme kompetentního člověka na hradě?“

Taky mi vadí jeho beranovitě zarputilé setrvávání v EU, kdy tvrdí, že jsme čistými příjemci EU dotací. Zapomíná přitom na to, že tyto dotace jsou účelově vázány na často zcela zbytečné projekty, ke kterým ještě musí obce přidat peníze ze svého rozpočtu.

O dotacích na jedovatou řepku, která zabíjí zvířata na polích ani nemluvě.

Tento článek jsem uvedl otázkou:,,Kam s ním?“ Neměl jsem na mysli ani slamník pana Nerudy a nemám na mysli ani osobu pana prezidenta. Mám tím na mysli: ,,Kam se svým volebním hlasem při budoucí volbě prezidenta?“

Pan profesor Drahoš je jistě fundovaný vědec, ale jako politik........

Pan Michal Horáček? Ta představa, že by byl na hradě? Možná jako turista, ale jako hlava státu?

A ač jsem doposud panu prezidentovi Miloši Zemanovi fandil, nyní už se mě začínají zmocňovat pochybnosti. Takže: ,,Kam s ním (s tím hlasem)?“

P.S. Víte někdo, jak volit tak aby můj hlas byl ve volbách započten a přitom ho nedostal nikdo z navrhovaných kandidátů???

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-05-13 09:25
Felix Felixi, palec nahoru protože tohle vyjádření je jediné správné.

Facebook komentáře