Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jen jednoduchý člověk své postoje tvoří podle mainstreamových médií.

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Také jsou vaše názory a postoje obdobné tomu, co hlásají tzv. mainstreamová média? Podle mého názoru pak vaše myšlení nebude nijak propracované. Naopak budete asi jen jednoduchý člověk. Proč? Protože se neumíte pořádně zamyslet.

  • jen-jednoduchy-clovek-sve-postoje-tvori-podle-mainstreamovych-medii
  • jen-jednoduchy-clovek-sve-postoje-tvori-podle-mainstreamovych-medii

Jste přesvědčeni, že náš pan prezident Miloš Zeman je jeden z nejhorších lidí v republice, který prezidentem nikdy neměl být zvolen? Nebo, že ČSBS je prapodivný spolek? Nebo, že jediný politický směr slušných lidí jsou tzv. městští liberálové zaměření na menšiny? Nebo, že neexistují žádné UFO a další záhady? Nebo, že se máme řídit jen tzv. politickou korektností? Toto vše a další podobné věci hlásají v současnosti mainstreamová média. A když to říkají ona, tak na tom asi něco bude. Přemýšlíte takto podle nich? Tak vás tedy hodně lituji. Skutečně jsem přesvědčený, že kdo se nad zprávou neumí zamyslet a příjme ji na podnose tak, jak mu ji předkládají, tak je to jen pouhá ovce. Nic víc. Prostě jednoduchý člověk.

Správně by se každý měl nad každou takovouto zprávou zamyslet. Když tam například začnou pomlouvat prezidenta Miloše Zemana, přijmete to jen tak, jak vám to předkládají? Anebo se zkusíte zamyslet nad tím, zda náhodou v tom, za co ho tam pomlouvají, se náhodou neskrývá něco, s čím byste naopak mohli souhlasit? Nebo naopak, když tam něco vychvalují, zda to náhodou nebude něco, co by vás mohlo poškodit? Jako například v případě tzv. politické korektnosti, zda vás to neohrozí na vašem svobodném názoru a tím tedy na stavu demokracie.

Proto jsem toho názoru, že jen skutečně moudrý člověk přemýšlí o předkládaných věcech hlouběji. A nenechá si vše jen nabulíkovat nějakými tzv. tvůrci veřejného mínění.

Zdroj: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=704261

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Aleš Stanek 2019-03-13 16:24
Převzato od Andora Šándora - na FB ...
John Swinton, bývalý personální šéf novin New York Times, při projevu v rámci přípitku v New York Press Club mimo jiné řekl: "V současné době neexistuje taková věc, jako je nezávislý tisk. Prací žurnalistů je zabíjet pravdu, bezostyšně lhát, překrucovat pravdu, hanobit, plazit se u nohou mamonu a prodávat svou vlast a rasu za svůj denní chléb. Vy i já víme, že věřit v nezávislost tisku je jen pouhé bláznovství. Jsme nástroji a vazaly bohatých mužů za scénou. Jsme skákající tajtrlíci - oni tahají za drátky a my tancujeme. Naše talenty, naše možnosti a celé naše životy jsou vlastnictvím těchto mužů. Jsme intelektuální prostituti."

Facebook komentáře