Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Je vlasteneckou povinností znásilnit vyzývavě oděnou ženu, prohlásil egyptský advokát

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Takové ženy si prý o něco podobného samy říkají. Přes protesty obhájců ženských práv zůstává dál advokátem a nehrozí mu žádný postih.

  • je-vlasteneckou-povinnosti-znasilnit-vyzyvave-odenou-zenu-prohlasil-egyptsky-advokat

Myslím si, že tohle je jasná odpověď na otázku, zda mají či nemají znásilňování nezahalených žen něco společného s islámem. Ovšem západní feministky tenhle problém zjevně netrápí, na privilegované „kulturní obohatitele“ si šahat nedáme, takže raději bedlivě zkoumají genderovou vyváženost Popelky nebo, zda je genderový stereotyp, když ve slabikáři „Máma mele maso“. Ovšem vsadil bych se, že ohledně ostudného výroku onoho advokáta nechají západní feministky své egyptské spolubojovnice naholičkách, i když by si jistě zasloužily podporu a solidaritu, leč rakovina politické korektnosti je nezastavitelná a už metastázovala i do hájení práv žen, které pro muslimy platí jen tak nějak napůl..., a to jsem možná ještě optimista.

Zerrissene Jeans: „Vergewaltigungen sind Pflicht“

Uznávaný egyptský advokát promluvil v TV o znásilnění a je z toho poprask

Cituji

Al-Wahsh přímo v televizním studiu uvedl, že je „vlasteneckou povinnosti“ znásilnit ženu, která se na veřejnosti pohybuje například v roztržených džínech.

„Ženy v takovém nevhodném oblečení přímo vyzývají muže, aby je obtěžovali. Takové ženy a dívky skutečně nemají žádnou sebeúctu. Polonahé se pohybují po ulicích. Potom je přímo vlasteneckou povinností ji obtěžoval a znásilnit,“ konstatoval egyptský advokát.

...

Nicméně od prostořekého advokáta se ženy žádné omluvy nedočkaly. Al-Wahsh naopak serval na svých pozicích a svůj komentář dále rozvedl. „Kdyby se podobným nevhodným způsobem oblékala moje dcera, tak by se jí znásilnění samozřejmě také týkalo.

Autor: Adam Mikulášek

Zdroj: https://adammikulasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=631832

+ BONUS ---------------

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2017-11-02 10:58
Další důkaz o tom, že islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

Facebook komentáře