Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

I já se stydím aneb Reakce na reakci na komentáře....

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

I já se stydím. Ale stydím se za to, že osoby jako Otto Peschka se nestydí nazývat Čechy.
První zde otištěnou provokaci jsem ignoroval, ale všeho dočasu.
Němci za 1000 let sousedství s Čechy napadli naše území a jeho obyvatele přibližně 1800 krát. Od prakticky neustálého příhraničního přepadávání a loupení až po za posledních sto let dva světové válečné konflikty. Tedy průměrně skoro dvakrát ročně vtrhli Němci do Čech za účelem vraždění, plenění a loupení. Jejich nejčastější vpády na naše území byly přirozeně ve středověku a s vývojem evropské civilizace a státních útvarů se postupně snižovaly, což si však rasa Übermenschů vynahradila rozpoutáním dvou největších a nejkrvavějších světových konfliktů jen za posledních sto let. Krev miliónů Untermenschů, z toho statisíců Čechů, Moravanů a Slezanů stále ještě kape z jejich kořistnických pařátů.

  • i-ja-se-stydim-aneb-reakce-na-reakci-na-komentare

 

Jak by Češi mohli mít rádi někoho, kdo je tisíc let napadal, olupoval, vraždil, a když už to po prohrané druhé světové válce 45 let nešlo silou, tak po zinscenovaném puči a podvodu na lidech v roce 1989 nyní opět zneužívá a olupuje?
 
A mimochodem, naši západní sousedé se sami označují za der Deutsche, anglicky German, francouzsky Allemand, italsky Tedesco, ale pro prakticky všechny národy na východ od nich jsou to Němci - česky, polsky, slovensky, bulharsky, rusky, srbsky, chorvatsky a dokonce i maďarsky. Slovo "němec" je pravděpodobně odvozeno od panslovanského přídavného jména "němý". A důvod? Středověcí kronikáři zaznamenali, že nájezdníci zpoza šumavských hvozdů byli tak sehraní hrdlořezové a zabijáci, že při svých loupeživých přepadech našich vesnic spolu ani nepotřebovali komunikovat a vůbec nemluvili. Přeživší tedy v hrůze vyprávěli, že byli "němí". Méně poetická verze je, že spolu tito vrahouni nemluvili, aby podle řeči nebo přízvuku nebylo poznat, odkud pocházejí.
 
Tato potlačovaná pokrytecká zbabělost a faleš vydávaná za preciznost a poslušnost v Němcích stovky let degenerovala, až se dostala na dědičnou genetickou vlastnost, jejíž patologie se naplno projevila koncem devatenáctého a počátkem dvacátého století výbuchy německého nacionalismu, který plynule přešel do nacismu s jeho porobením si a převychováním, či spíše vyvražděním a vyhlazením všeho neněmeckého, zvláště potom Slovanů. Vše bylo završeno porážkou právě od těch opovrhovaných a méněcenných Slovanů a totální kapitulací s definitivním zánikem Velkoněmecké říše. Dílo zkázy na německé psychice završilo, když jim po rozpadu východního bloku došlo, že už 70 let jsou okupovanou zónou Britů a Američanů, bez možnosti se svobodně rozhodovat ve svém státě, jako národ se už konečně vypořádat s vlastní minulostí, osvobodit se od ní i od svých zámořských protektorů a začít znovu žít jako svébytná a samostatná součást dnešní moderní Evropy.
 
Historie Němců, spolu s jejich poválečnou "převýchovou" od Anglosasů jim způsobila jakousi "morální schizofrenii", kdy se v nich střetává na genetické úrovni jejich Übermensch s novodobě naimplantovaným světle hnědým ideálním Evropanem, což nutně vyvolává rozpolcenost projevující se potlačováním vlastního já, maskovaného povrchními a lživými sluníčkovými multikulti kecy.
Všechno to je dobře vidět na současném dění v Německu, kdy ne my, kteří jsme 40 let žili v socialismu, ale právě obyvatelé pseudodemokratických západních států mají strach říci, co si skutečně myslí, třeba o nelegálních ekonomických migrantech (ve skutečnosti by je minimálně poslali tam, odkud přišli), protože žijí v neustálém strachu, že pokud by řekli něco, co se nehodí (ona známá politická korektnost - jinak autocenzura), byli by zbytkem společnosti odsouzeni, znemožněni a zavrženi, s následnou ztrátou zaměstnání a nemožností takto stigmatizováni najít nové, což se v podmínkách kapitalistické společnosti rovná ekonomické likvidaci celé rodiny.
 
Vím, o čem mluvím, žil jsem v Bavorsku dva roky. Přímo z očí do očí vám nic neřeknou, ale za zády jste pro ně jen další odpad z východní Evropy, stejně jako Poláci nebo Rusové. 
K oprávněnému poválečnému odsunu Němců není třeba uvádět argumenty. Stačí závěry Postupimské konference vítězných mocností formulované do Postupimské dohody.
Němci ať ze sebe nezkoušejí místo agresorů dělat oběti a hlavně nezkoušejte z Čechů dělat blbce. Nebo by bylo lepší Němce neodsunout a podle jejich vlastního vzoru je "převychovat"?
 
P. S.
Kdy nám konečně Spolková republika Německo zaplatí válečné reparace? Úrok roste.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#4 Bus Bělojar 2016-02-12 12:24
Mohu doporučit Všem čtenářům CFP knihy od Jiřího Vacka a Jiřího Krutiny-Odhalen á tvář Němců a Vraždění po Německu. Pouze slabším povahám nedoporučuji.
#3 Bus Bělojar 2016-02-12 12:20
Bobe,Děkuji Vám za Všechny Čechy,Moravany, Slezany,Slováky a zbylé Slovany. Díky,že jste si dal práci s takovým článkem.Jste inteligentní člověk,který vidí realitu správně,prostě to zkrátím-jste Čech se srdcem na pravém místě.
#2 cihla237@gmail.com 2016-02-12 10:15
jo, jo...jak říkala moje maminka kdysi..."víš, Němci jsou proradný národ, jednou vyvolají zase další světovou válku...kdy a jak to nevím ale snad se toho nedožijeme"... moc jsem tomu tenkrát nerozuměl, to mě bylo 6, pak na průmce nám tvrdili, že němce hlídají američani i rusové...mamink a trvala na svém. No a neuhlídali. Celé Československo se podlézalo trapně Němcům kvůli marce a bonům...a při tom nás měli za východní póvl...no a dnes? při vlastním postupném zániku stačí do všeho toho průseru zatáhnout ostatní, hlavně podřadné čechy...mají nás za hadr na boty a naše vláda má ohnutá záda a snaží se nic nevidět...
#1 bjansova@seznam.cz 2016-02-12 09:19
Bobu Kozákovi---- škoda,že nelze napsat víc, škoda že mnohým tohoto národa je pravda nepohodlnou a těžko stravitelnou. Mohu taky napsat,že mě mrazí z neomalenosti těch křivohubých, kteří si nepřipouští nějaké svědomí,nějakou odpovědnost za své činy,za své lži, za své zrady.

Facebook komentáře