Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Čučkaři a jiný materiál

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Fakt mi to trvalo. Dumám nad tím už šest let. Jakou taktiku to ten Zeman vlastně má? O co mu jde? Proč dělá to co dělá? A myslím, že jsem na to konečně přišel.

  • cuckari-a-jiny-material

Došlo mi to minulý týden, kdy jsme se dozvěděli, že BIS se ve své zprávě nejen zmiňuje o ruském a čísnkém vlivu, ale také mluví o tom, že se ve školách učí ruská či sovětská verze dějin (oni sami nevědí, jestli je ruská nebo sovětšká) a že je to špatně. Také jsme se dozvěděli, že třídní kverulanti, co nevěří v posvěcený výklad dějin, jsou většinou jedničkáři a učitel se musí moc učit, aby s nimi udržel krok. 

To by samozřejmě samo o sobě nestačilo, podobně debilní zprávu vydává BIS každý rok. Jen se liší svojí délkou a naléhavostí podle rozkazů obdržených z USA. Letos je to obzvlášť napínavé, protože z USA přicházejí různé signály. Agenti samozřejmě absolvovali školení na správných místech a tento mnohohlas zpoza atlantiku interpretují v souladu s nadrilovaným postojem - Rusko nás infiltruje a je třeba zvýšit bdělost.  Zdá se, že jim to funguje, protože ministr Plaga už s nimi začal dělat ideové konference a místo aby je vyhodil, začal s nimi spolupracovat. 

A co to řekl Zeman nedávno? Že v BIS jsou čučkaři a jejich šéfa Koudelku prostě nepovýší. Dnes už víme, že údajný mstivý stařec nebyl vůbec mstivý, jen byl zase o krok napřed. 

A v té chvíli mi to došlo... 

Zeman je v politice od začátku. Psal program Občanského fóra, vedl ČSSD, byl premiér, předseda sněmovny, důchodce a teď je prezident. Za těch uplynulých třicet let se potkal prostě se všemi. Zná většinu zahraničních politiků i úředníků. Zná prakticky všechny naše vyšší hlavouny - diplomaty, politiky, novináře. Ze všemi se potkal, se všemi mluvil, od všech něco četl. A celé jeho know how je jednoduše v tom, že poměrně rychle pozná, kdo je kretén. 

Na ty se pak zaměřuje a tu a tam o nich něco utrousí.  On tu zprávu BIS četl jako první.  Zřejmě už dopředu věděl, co v ní v těch hlavních rysech bude.  Stejně tak většinou ví s předstihem, jak bude vypadat jednání mezi diplomaty, účastní se schůzek, má svoje úřednické donašeče  a tak spustí v médiích bombu, vládní kretén se ozve, média se na něj zaměří, aby mu pomohly proti prezidentovi zrádci a pak.... pak se zveřejní ta zpráva a ukáže se, že kretén je opravdu kretén. 

To je celé. Kretén svými kecy zajistí kampaň zdarma, zařídí si vlastní odstřel před novináři, jiní kreténi zajistí přímý přenos a všichni dohromady pak čumí jak péro z gauče. Petříček - odrovnanej. Poche  - odrovnanej. Koudelka - vyřízenej. Plaga - má to za pár.

Zeman prostě ví pár dní předem, co se kde peče. Pomocí patřičného bonmotu si zajistí plnou pozornost.  Novináři mluví o BISce, komentátoři mluví o BISce, i národ mluví o BISce. Slovo čučkař se všeobecně rozšíří - díky ČT. A pak, když jsou všichni naladění na správnou vlnu, tak kretén zveřejní zprávu o tom, jak máme myslet a vnímat dějiny. Druhý kretén o tom uspořádá konferenci a třetí kretén to odvysílá. Vrchní kretén z BIS se to pak snaží zachránit článkem v novinách a udělá ze sebe kreténa na druhou, 

A veřejnost už nic víc nepotřebuje, bo blogeři to rozmažou a a fejsbůk je toho plný.  Vrabci si cvrlikají, že Zeman měl zase pravdu, opozice může puknout vzteky, ale až v této chvílil jim dojde, že měli mlčet a nedopadlo by to tak tragicky. Oni prostě nedokážou pochopit, že většina národa prostě myslí sama za sebe. Jasně s neúplnými informacemi, někdy i s chybnými předpoklady, ale myslí vlastní hlavou. To jen tam v BISce a pražské kavárně hledají ta ideologická centra placená Putinem, protože sami z podobného centra placeného z USA dostávají pokyny o kterých opravdu přemýšlet nemohou, protože by jim muselo dojít, jaký doublething to je.  A tak si zkrátka neumí si představit, že by to jinde bylo jinak. 

Zeman v podstatě jen úročí svoje třicetileté politické zkušenosti a ukazuje mladým moderním a dynamickým jinochům v politice, že na něj nemají.

 zdroj: https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/cuckari-jiny-material

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2019-01-25 09:15
Pěkný a pravdivý článek!!! Teď je na odpis pan Baxa!!!

Facebook komentáře