Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ČT je již naprosto nesnesitelná

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Opět jsem se díval na ČT 24 a opět jsem se téměř hodinu nacházel v těsně předinfarktovém stavu. Nikdy jsem netušil, že jediným rozumně mluvícím ze šesti pozvaných hostů do tohoto pořadu bude Jiří Dolejš z KSČM.
Všichni zbývající diskutéři v první části pořadu - Marek Ženíšek, František Bublan a Martin Kupka - téměř jednohlasně vyjadřovali důvěru Spojeným státům americkým a souhlasili s raketovým útokem na pozice syrské vojenské základny.

Kromě pana Dolejše nikdo z nich se nezamyslel nad tím, že vojenská akce proti syrskému státu nepodložená prověřenými fakty a provedená bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN je porušením mezinárodního práva nejhrubšího zrna, což by mohlo rozpoutat válečný konflikt nepředvídatelného rozsahu.

  • ct-je-jiz-naprosto-nesnesitelna

 

Na otázku moderátora, jak by postupoval ve stejném případě on, odpověděl, že by si ověřil všechna fakta o incidentu a teprve pak by jednal. Pak dodal s úsměvem, že takhle mu prezident Trump připomíná amerického pistolníka, který napřed střílí a pak teprve přemýšlí.

Dalšími přizvanými do diskuse pořadu byli novináři Daniel Anýž a František Šulc, kteří jen jinými slovy bezpodmínečně obhajovali americký útok. Mně to připomnělo známou pasáž ze Švejka: "Zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes držku", akorát v tomto případě se přesně neví, kdo toho strejčka opravdu zabil.

Výběr osob "připuštěných" k televizní diskusi v ČT 24 je ovlivněn politickým zadáním vedení televize a diskuse jsou tudíž stabilně naprosto nevyvážené. Situace již je v tomto ohledu naprosto nesnesitelná. Kdybych se nebál, že mne zavřou za navádění ke zločinu, řekl bych že nejlepším řešením by za současného stavu věcí bylo vyhodit Kavčí hory do povětří !!!

Václav Husák

Zdroj: http://vaclavhusak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=597702

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 Bedrich Pavelka 2017-04-11 12:52
ČT je ptřeba zrušit!!! Neobjektyvní zprávy, falešnė a jednostranné rozhovory. Nedívejme se na ni. Místo toho hnusu si přečteme nějakou zajimavou knížku,než nám zakážou i ty knihy! Zrušit poplatky za televizi.Pěkný den Vám přeji bez ČT
#4 Bus Bělojar 2017-04-11 08:18
Ano,je nesnesitelná.Zá běry údajných kráterů po náletu tomahawků mě rozesmáli.Někdo je asi vykopal motykou.Další False Flag.Rusové se tomu vysmáli. Potom Petrohrad-srdce ryvný příběh jedné paní z metra,která při výbuchu SKOČILA na svojí dceru aby jí tím zachránila život.No pardon,asi před ní ležel odjištěný granát a ona dopředu tušila že vybouchne.
#3 damirr@volny.cz 2017-04-10 16:43
No a McCain je z toho úplně tumpachovej a svádí vinu za "sarinový" útok na Trumpa. Neměl prý prohlašovat, že Asad už není v plánu SS k odstranění z funkce. A tak ti pitomci v USA už sami nevědí čí jsou a brzy bude v USA pořádná mela a semelou se sionisti s neokony i demokraty a řekl bych, že Trump z toho nakonec vyjde jako vítěz a udělá pořádnou čistku v USA. A když se na vše podíváme s nadhledem, tak to byla filmová komedie v provedení profesionálního herce.
#2 damirr@volny.cz 2017-04-10 16:35
Kavčí hory, vždyť to je jen hnojiště České republiky, tak přece nemůžeme chtít od nich solidní zpravodajství.
#1 ada82@post.cz 2017-04-10 12:26
Ti Rusové společně s Assadem jsou ale opravdu nezodpovědní, oni se trefí přímo do příručního skladu demokratické opozice a to zrovna se sarinem. Ale musí se uznat, že Amíci jsou féroví, předem se nahlásí, že si chtějí zastřílet a tak svět má zase o jednu taškařici navíc. A konzultovat něco předem s RB OSN, vždyť to je ztráta času, to by trvalo, už tak ty Tomahawky měly prošlou garanční lhůtu a tak byl nejvyšší čas je někam vyplácat.

Facebook komentáře