Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bylo to na ČT?

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Na Svobodném vysílači šokoval P. Ortek, kdysi redaktor CNTV : "Výstup z EU by pro nás dopadl tragicky. Nemáme demonstrovat, ani chodit k volbám, protože veškerá politika je divadlo."

Je k tomu třeba komentář?
Tisíce venkovských hospod loni zavřelo. Majitel venkovské hospody na stará kolena není povinen učit se na internetu, vyhodit desetitisíce za pokladnu, instalaci, každoroční servis a každoměsíční platby za internet.

Mladí se do podnikání ve venkovské hospodě nehrnou, není to na zbohatnutí. Některé hospody bude provozovat stát. Kupředu levá, zpátky ni krok. At žije socialismus!

  • bylo-to-na-ct
Obsluha chybí díky EET, díky ní se snížily platy. V konjunktuře si kuchaři a číšníci najdou nnohem lépe placená místa. Zhoršila se obsluha, zvýšily se ceny v restauraci. Stále vám to nevadí?
 
Bureš musí poslouchat USA, protože právě tam dostal první půjčku ve výši několika miliard. Proto i on,kromě našich dalších politiků jezdí povinně na "školení" do USA. NWO potřebuje, aby se lidé neslučovali, proto dělá problémy všem sdružovacím spolkům. A kdepak se nejčastěji scházejí lidé? Opravdu věříte, že Burešovi jde o těch pár drobných, získaných z daní malých hospůdek? 
 
Web Sputnik je prý propaganistický. Sleduji jej už mnoho let, ale ještě jsem tam nenašel jediný politický článek. Asi jsem špatný čtenář. 
 
Na internetu začíná salámovkou cenzura. Boj proti cenzuře na internetu- nebyl to hlavní volební slib Loupežníků?
 
Na slavné pražské Poliklinice jedna mužožena znásilnila jinou ženu. Ta místo aby to ohlásila policii, zveřejnila to na internetu, aby o tom všichni věděli. Soudruhu Dienstbiere, co vy na to?
 
V přehlídkách Miss už nepůjde o krásu ženy. Muži prý preferují inteligenci ženy před její krásou. Jsem velmi zvědavý, jakou sledovanost bude mít Miss, kde budou všechny ženy oblečeny od hlavy k patě, celé v černém obdélníku a budou jim vidět jen oči. 
 
V anglické škole zakázali chlapcům nosit šortky. Musí nosit sukně. Ještě víc Evropy! Kam až dosáhne genderová zvrhlost? Kam se ztratili bojovníci za dětská práva?
 
Americký velvyslanec v Rusku žádá, aby rusofobní nenávist skončila. Už i někteří Američané chápou, že svět se obrací na druhou stranu. Kdy to pochopí naši politici?
 
Dle německého tisku Angelika zakázala Burešovi, aby vládnul s Okamurou. Andrej tvrdí, že se svazačkou vůbec nemluvil. Komu věříte víc?
 
Čínský juan se stává světovou měnou. Všude, kde odmítli platit dolarem, začala USA válku. Co USA udělá tentokrát? Troufne si na velmoc, která je ekonomicky lepší, dokonce na prvním místě?
 
Ve Francii dostal azyl muslim, který prý zachránil dítě na balkoně. Je dokázáno, že šlo o podvod. Další imigrant dostal azyl na deset let, přesto, že jde o vůdce Islámu. Jakou máme jistotu, že u nás žádný vůdce Islámu není? Málokdo ví, že u nás jsou imigranti rozmístováni dle německého vzoru do menších měst, aby nebyli tolik na očích a abychom si zvykali. Takže jenom dvanáct jich tady určitě nebude. Mimochodem, dle astrologie kolem 14. června není vyloučen nějaký masakr v Praze. 
 
V poslední době se u nás opravuje hodně mostů. NATO si stěžuje, že naše mosty neunesou víc tanků. Pročpak to vadí práVě NATO?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře