Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Brutálně otevřený dopis panu Karlovi T.

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Dnes jsem se vydala na delší procházku po blogu a co nevidím, pan Karel T. poslal paní Jochové, fanatické bojovnici za tradiční rodinu, brutálně otevřený dopis.

Brutálně otevřený dopis paní Jochové, fanatické bojovnici za tradiční rodinu

  • brutalne-otevreny-dopis-panu-karlovi-t
  • brutalne-otevreny-dopis-panu-karlovi-t
  • brutalne-otevreny-dopis-panu-karlovi-t

Rozhodně mne problematika tradiční rodiny oslovuje víc než to, o co usilují homosexuální páry, totiž o statut rodiny. Chtěla bych velmi, aby se už konečně homosexuálové cítili jako plnohodnotní členové společnosti, ale tím se nestanou, když budou usilovat o to, co neexistuje. Slepí lidé jsou slepí, hluší lidí jsou hluší, mentálně postižení lidé jsou mentálně postižení a jsou přitom plnohodnotní členové společnosti.

Homosexuálové mají fyzický odpor k opačnému pohlaví a naopak je přitahují stejnopohlavní jedinci. Jediný důsledek této jejich přitažlivosti je, že se navzájem neoplodňují. Slepí nevidí, hluší neslyší, mentálně postižení mají mentální deficit a homosexuální páry nemají děti. Do prkýnka, co je na tom složitého? Ovšem bacha, lesby se už nějakou dobu nechávají uměle oplodnit a děti mají, žijí v páru, který se často rozpadá a jejich děti mají rodiče jedna a dva, přičemž ten rodič dva neporodil, nebo porodil zase jiné dítě, po rozpadu vztahu mají nejspíš rodiče tři porodivšího dítě nebo nikoliv, a tak dál, prostě galimatyáš.

Zámožní hoši na to také přišli. Zaplatí si náhradní matku, které darují sperma a cirkus začne. Když jsou zámožní samozřejmě si zaplatí chůvy, dítě má vše, na co si jen lze vzpomenout a hoši „mají rodinu“. Toto je svět, který se mi hnusí, svět orientovaný na dobytí a přivlastnění si všeho, k čemu nejsem uzpůsobený/á, ale já to všechno obrátím naruby a všem ukážu.

Tak, pane Karle T., paní Jochová je možná fanatická, možná ten svůj boj za tradiční rodinu i trochu přehání nebo argumentuje příliš agresivně, ale marná sláva, jak bylo již mnohokrát řečeno, rodina je od rodu. Muž oplodní ženu a vznikne společný rod a rodina. Vše ostatní je podvod.

Chápu každou ženu, která touží po dítěti a chápu, že lesby jako ženy po dítěti touží. Když po něčem toužím a získám to, jsem i za ten nový život zodpovědná. Je vůči dítěti zodpovědné žít v lesbickém vztahu? Představa, že bych v takovém prostředí jako dítě žila, mne děsí jak fyzicky, tak mne děsí dvě na sebe štěkající dračice.

Chápu i některé muže pečovatelského typu, že si přejí mít potomka a soudím, že pro ně platí stejná zodpovědnost vůči dítěti, jako pro ženy. Ostatní gayové, kteří usilují o dítě, jsou exhibionisté, kteří chtějí vlastnit a mít, na co si ukážou.
Uvidíme, pane Karle T., jak s mou procházkou naložíte.

Autor: Olga Pavlíková

Zdroj: https://olgapavlikova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=737722

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře