Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

„BOJ“ o rozhlas

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Přečtěte si článek v odkazu prosím a měli by to udělat a zamyslet se zejména ti „hlásači objektivní, svobodné a nezávislé“ žurnalistiky dnešních dní, napříč médii. „Povinná četba“ by to měla být HLAVNĚ pro všechny žurnalisty, co je živí „veřejnoprávní média“.

http://www.info.cz/nazory/komentar-kroupa-neni-neomylny-buh-i-kvuli-nemu-nam-lide-verimene-nez-uklizeckam-23534.html

  • boj-o-rozhlas

PO „privatizaci“ ČT zaměstnanci bude nyní stejnému osudu zřejmě podroben i Český rozhlas? Vedení ve strachu o svoji židli se bude omlouvat zaměstnancům za kritiku a dávat jim garance a křídla.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/investigativni-novinarina-v-ohrozeni-kauza-agrofertlomcuje-ceskym-rozhlasem-42398?dop-ab-variant=&;seq-no=2&source=hp „Svobodný“ žurnalista by měl nejen unést kritiku svého nadřízeného, ale i veřejnou a zejména by měl také nést i osobní, profesní odpovědnost za škody nejen materiální, které takový hlídací pes demokracie spáchá. Vy všichni ve veřejnoprávních médiích jste závislí (existenčně) na televizních a rozhlasových poplatcích i to i od těch, kterými tolik pohrdáte!

A první nové obecné referendum by mohlo být o tom, zda plníte veřejnoprávní zadání ve prospěch všech občanů této země a zda občané chtějí nadále poplatky ČT a Českému rozhlasu přímo platit. Vy žurnalisté, kteří sloužíte politickému boji jen některých stran a skupin, vybraných subjektivně dle Vašich názorů, představ, pocitů a dalších lidských emocí, Vás by si měly veřejně platit tyto strany ze svého. Proč pro Vás jsou (přes ústa plná demokracie a nestrannosti) některé legální, demokraticky zvolené strany (a tedy i jejich voliči) druhořadými?

Proč těmto svobodu upíráte zrovna Vy bojovníci za Vaše svobody? Vy všichni nejste ani nezávislí ani objektivní a už vůbec ne demokratičtí ! Media, ani veřejnoprávní, nejsou a nesmějí být v roli vyšetřovatelů a ani soudců a organizátorů štvavých kampaní. Žurnalista a to ani investigativní, ze kterého čiší komu fandí a koho nenávidí , nemá ve veřejnoprávním médiu co dělat.

Marie Trojanová

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-02-06 13:14
Miroslav Petr · Brno
Babiš si už koupil rozhlas?A kdy si koupí českou televizi? Raději nic nepiš, jsi jen za hlupáka.
Miroslav Petr · Brno
plný souhlas! V čem souhlasíš? Tvoje komentáře jsou jen primitivní sračky.
Tobě už zase leží v žaludku Babiš? Jaký jsi jen ubožák zblbnutý mainstreamem. Pro tebe platí heslo: "Bože odpusť jim, neboť nevědí co činí".
http://www.sklenenykostel.net/index.php/2-uncategorised/3541-stropnicky-o-babisovi-a-ja
Jesti je to pravda, tak čest Martinu Stropnickému, i když.....

Facebook komentáře

Související články