Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Andrej vyhrál? Ne. My všichni jsme prohráli.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Andrej Babiš vyhrál volby. No ano, vyhrál je. Získal cca 30% hlasů oprávněných voličů. To znamená, že mu svůj hlas hodilo cca 1 530 000 voličů z 8 500 000. To je prosím pěkně 18%. Skoro 3 500 000 lidí sedělo doma na faulenci a k volbám prostě nešlo.

  • andrej-vyhral-ne-my-vsichni-jsme-prohrali

Ale co to vlastně znamená ? Jen to, že méně než jedna pětina národa, která hodila svůj hlas Andrejovi, rozhodne o dalším směřování celé naši země. Ani ne jedna pětina. Uvědomujete si lidi tu hrůznost ?

O vašem dalším životě bude rozhodovat slibotechna se kterou nikdo nechce nic mít, která se řídí hlavně rčením :...slibem nezarmoutíš...“ ale jinak vás má v paži ? Já ho nevolil. Mám svědomí čisté. Ale vy, co jste seděli doma a nezvedli zadek z gauče, co jednou řeknete svým dětem a vnoučatům , až se vás zeptají, jak jste to mohli dopustit? ????

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 big_lebowski@atlas.cz 2017-11-09 08:55
Tento příspěvek vnímám jako žalostný pláč nad rozlitým mlékem nebo nářky malého dítěte nad rozbitou hračkou – jak někdo podotýká správně pod článkem, proč nepřepočítáváte také ostatní strany na "realitě odpovídající procenta"? Co se mě týká, zastávám názor, že účast u voleb by měla být povinná – a pokud chcete protestovat/reb elovat, vhoďte si tam prázdnou obálku, či jinak neplatný hlas – a to z jednoho prostého důvodu, každý někdy něco chce od státu, každý, tak podílení se na utváření toho státu by mělo mít vyšší prioritu než mudrování v hospodě nebo odcestování na chatu ve volební víkend.
#2 JazzBoo 2017-11-09 00:17
Maj naprostou pravdu Rulfere, Vy všichni jste prohráli...
A pokud budou mít tyhle nejapné kecy i nadále, nejspíš i kandelábrů bude málo.
No nemůžeme Vám to mít za zlé. Von je ten pud sebezáchovy je u chazarstva „mírně” upozaděn.
#1 filmlan@seznam.cz 2017-11-08 13:01
"To, co je společné největšímu počtu lidí, tomu se věnuje nejmenší starostlivost, neboť každý zanedbává starostlivost, kterou si myslí, že by ji měli vykonávat jiní," Aristotelés ze Stageiry, 335 př.n.l. Volební výsledky ukázaly, jakou platnost mají slova řeckého filosofa.

Facebook komentáře