Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

180 dní od chvíle, kdy se to občan dozví

180 dní

Šest měsíců od chvíle kdy se občan dozvěděl o pochybení soudců či státních úředníků, musí podat žalobu na Českou republiku a jejím prostřednictvím požadovat odškodnění za tato pochybení. Když takto neučiní, jsou tato pochybení promlčena a není za ně odpovědný ani soudce, ani státní úředník ale co je zásadní, ani samotná Česká republika. Česká republika není odpovědna za tato pochybení i přesto, že v Článku 36 odst. 3 Listiny Základních Práv a Svobod stojí:

 

Každý má právo na náhradu škody způsobené mu nezákonným rozhodnutím soudu, jiného státního orgánu či orgánu veřejné správy nebo nesprávným úředním postupem.

Každý ano, ale jen po dobu 180 dní, tedy šesti měsíců, po uplynutí této doby jsou všechna pochybení promlčena! Ani soudce, ani státní úředník a dokonce ani Česká republika za ně nejsou odpovědní!!!

  • 180-dni-od-chvile-kdy-se-to-obcan-dozvi

Ještě se někdo diví, že v České republice vládne

Korupce?!?

GENIALITA nebo NAPROSTÁ HLOUPOST

V České republice platí zákon, říkající, že všechny zločiny spáchané na občanech soudci, jinými státními orgány či orgány veřejné správy, jsou za šest měsíc§ od chvíle kdy se o nich občan dozvěděl promlčeny.

Zločiny občanů České republiky jsou promlčeny po nejméně pěti letech, zločiny státních zaměstnanců jsou promlčeny po šesti měsících od chvíle, kdy se o nich občan dozvěděl!

To není zrovna spravedlivé, nemyslíte?!!!

K tomu je ale nutné vysvětlit, jak v České republice funguje „demokratický“ systém. Nějaký soudce, jiný státní orgán nebo orgán veřejné správy nějak rozhodne, buď v souladu se zákonem anebo také ne. Občan se má možnost proti tomuto rozhodnutí odvolat, přičemž odvolací orgán téměř nikdy nerozhodne dříve, než za šest měsíců, tedy pochybení prvoinstančního orgánu je již promlčeno. Proto rozhodnutí odvolacího orgánu, již nejí odvolání přípustné, toto rozhodnutí tak nabývá právní moci a v případě soudů je možné využít mimořádné opravné prostředky, v případě jiných státních orgánů, nechat jejich postup prověřit nadřízeným orgánem a v případě státní správy, nechat postupy prověřit zaměstnanci příslušného ministerstva. Ani jedna z těchto možností však není vyřízena dříve, než za šest měsíců, tedy opět je zde vše promlčeno. K tomu aby občan mohl podat žalobu na Českou republiku, musí nejdříve požádat Ministerstvo spravedlnosti o odškodnění za nezákonný či nesprávný úřední postup, na jehož vyřízení nejsou žádné lhůty, tedy opět i zde není téměř nikdy rozhodnuto do šesti měsíců, čímž je opět vše promlčeno!

Po těchto peripetiích může občan podat žalobu na Českou republiku, a soudit se o odškodnění za nezákonný či nesprávný úřední postup, leč jak je výše uvedeno, šestiměsíční lhůta je již mnohokrát promeškána. Tento naprosto nespravedlivý systém v České republice funguje od roku 1998, kdy vešel v platnost zákon č. 82/1998 Sb., uzákoněný výhradně proto, aby bylo možné zcela beztrestně tunelovat stát. Aby tu prostě žádný soudce, jiný státní orgán či orgán státní správy, nebyl za svá pochybení odpovědný. Aby si tu tito lidé mohli neomezeně páchat trestné či na občanech České republiky, ale co je mnohem závažnější, i na samotné České republice! Výhradně proto se dnes tolik krade, a nikdo není hnán k odpovědnosti za tyto zlodějny.

Odpovědnost občana za jím spáchaný trestný čin, je promlčena za nejméně pět let,
odpovědnost státního orgánu či orgánu veřejné správy za nezákonný postup již za šest měsíců!

Zákon č. 82/1998 Sb. hovoří jasnou řečí!

Výhradně proto je Česká republika tunelována, i když ve skutečnosti nikdo nic neukradl. V roce 1998 jí totiž byl ukraden nástroj, k zabránění trestné činnosti soudců, jiných státních orgánů a orgánů veřejné správy, a co je mnohem závažnější, i nástroj k vymožení odpovědnosti těchto lidí za svou nezákonnou činnost či nesprávný úřední postup. Výhradně proto se nám nes tito lidé smějí a vesele dál a dál kradou!!! A co na to Česká republika? Ta těmto lidem neustále zvyšuje platy a neustále zvyšuje jejich počty prý proto, aby se zvýšila jejich kontrola, kterou ve skutečnosti nemá cenu provádět, protože kde není odpovědnost, není trest, kde není trest, tam není strach z potrestání, a kde není strach z potrestání, tam se dobře daří korupci a podplácení. I kdybychom tak přijali několik zákonů o státní správě, dokud někdo nezruší zákon č. 82/1998 Sb., nebo alespoň paragraf zajišťující promlčení nezákonných a nesprávných úředních postupů soudců, jiných státních orgánů či orgánů státní správy po šesti měsících, budou tu dál tito lidé tunelovat státní kasu a poškozovat zájmy státu a tak i zájmy všech jeho slušných občanů!

19. 4. 2015 Tomáš Vacka

EVROPSKÝ SOUD PRO LIDSKÁ PRÁVA
bude muset rozhodnout, co je víc, zda:

V České republice platný zákon č. 82/1998 Sb., říkající, že všechny zločiny spáchané na občanech soudci, jinými státními orgány či orgány veřejné správy jsou za šest měsíců od chvíle, kdy se o nich občan dozvěděl promlčeny.

nebo

Článek 36 odst. 3) Listiny Základních Práv a Svobod říkající, že každý má nárok na náhradu škody způsobené mu nezákonným rozhodnutím soudu, jiného státního orgánu či orgánu veřejné zprávy nebo nesprávným úředním postupem.

a

Článek 90 Ústavy České republiky říkající, že soudy jsou povolány především k tomu, aby zákonem stanoveným způsobem poskytovali ochranu právům, zaručených Listinou Základních práv a Svobod, Ústavou ČR a Mezinárodními smlouvami, které se ČR podpisem zavázala dodržovat a ctít.

Česká republika zde od roku 1998, kdy vešel v platnost zákon č. 82/1998 Sb., přijetím tohoto zákona a jeho aplikováním v žalobách občanů, vedených proti státu za nesprávný úřední postup soudců, jiných orgánů veřejné správy (státních zástupců, policistů, exekutorů atd.) či orgánů veřejné správy, zbavila odpovědnosti za tyto způsobené škody, a stejně tak jsou tímto zákonem zbaveni odpovědnosti všichni ti, kteří se protiprávního či nesprávného postupu dopustili. Po uplynutí šestiměsíční „promlčecí“ doby, od chvíle kdy se občan o svém poškození nesprávným úředním postupem nebo dokonce nezákonnou činností DOZVĚDĚL, není nikdo (!!!), včetně České republiky odpovědný, za jemu způsobenou újmu. Když se k tomuto naprostému nesmyslu přičte fakt, že každý občan musí před podáním žaloby na stát požádat Ministerstvo spravedlnosti o odškodnění, které na vyřízení těchto žádostí nemá žádnou lhůtu, jsou vesměs všechny nároky na odškodnění státem za nesprávný úřední postup promlčeny.

Přijetím tohoto naprosto totalitního zákona, se tak stali všichni občané České republiky rukojmími státních úředníků a soudní moci, kteří po uplynutí šesti měsíců od chvíle, kdy so občan o jejich pochybení či nezákonné činnosti dozvěděl, nejsou za tato pochybení odpovědní a aby tato skutečnost nevyšla na světlo světa (občané se o ní nedozvěděli) soudci začali tento zákon aplikovat i v žalobách na Českou republiku, čímž tu již téměř 17 let postupují v přímém rozporu s Listinou Základních Práv a Svobod, Ústavou České republiky a Mezinárodními smlouvami, které za ni byly podepsány.

Tento naprosto důmyslně vymyšlený systém, tak umožňuje celé státní správě a soudní moci, zcela beztrestně zneužívat svých pravomocí, a jelikož soudci uchránili Českou republiku od hrazení odškodnění za tato pochybení, aplikací zákona č. 82/1998 Sb. i v žalobách na ČR, zamezili tak ve skutečnosti odhalení naprosté nesmyslnosti tohoto zákona, k němuž by, kdyby ČR musela platit všechna odškodnění, zcela jistě došlo. Česká republika je plně odpovědná za pochybení svých „zaměstnanců“ a tato odpovědnost je nepromlčitelná. Všechny žaloby na Českou republiku, které zde byly od uzákonění tohoto zákona zamítnuty pro nedodržení promlčecí lhůty žalobcem, byly zastaveny protiprávně, a Česká republika je bude muset, pokud Mezinárodní soud pro lidská práva rozhodne, že Listina Základních Práv a Svobod, Ústava české republiky a Mezinárodní smlouvy, v ČR platné, jsou více, jak nějaký naprosto nesmyslný zákon č. 82/1998 Sb. platný v ČR, všechny znovu otevřít a všechny poškozené občany dodatečně odškodnit.

Tak hodně štěstí Česká republiko!

Tomáš Vacka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře