Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Sdílejte a večer si pusťte ZOOM. Uvede dokument, jehož se mocní světa bojí jak čert kříže

Tak s tím už si ČT neporadí: jak ksakru zdůvodnit, že i hollywoodský režisér a multiplexová komerční televize potřebují peníze za kremelskou propagandu?

Pondělí 19. června je významným dnem. Nařčení alternativních médií z „šíření ruského vlivu placeného Kremlem“ bude od večera působit už naprosto bláznivě stejně jako celá slavná „veřejnoprávní“ ČT.

Televizní stanice Prima ZOOM totiž uvádí v hlavním vysílacím čase první ze čtyř dílů rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které v průběhu dvou let natočil americký režisér Oliver Stone.

  • sdilejte-a-vecer-si-pustte-zoom-uvede-dokument-jehoz-se-mocni-sveta-boji-jak-cert-krize

Seriál Svět podle Putina je sice v anotaci, v zájmu přitáhnutí diváků, označen obligátním přívlastkem „kontroverzní“, na druhou stranu každý dostane příležitost v průběhu čtyř hodinových bloků zjistit, jak „kontroverzní“ je pořad, jeho režisér a jeho hlavní aktér.

A především jak kontroverzní – bez uvozovek – je svět, ve kterém žijeme a v němž jsme neustále vystavováni lži a manipulaci.

Díky Primě za to, že se nebojí!

Oliver Stone: „Není to klasický rozhovor – otázka a odpověď. Putin je jedním z nejdůležitějších vůdců světa, a pokud Spojené státy prohlásily, že je nepřítelem – velkým nepřítelem, tak myslím, že je velmi důležité si poslechnout, co říká on.

Svět podle Putina na Prima ZOOM – premiéry:

  1. 6. 20.00 – Svět podle Putina (1)
  2. 6. 20.00 – Svět podle Putina (2)
  3. 6. 20.00 – Svět podle Putina (3)
  4. 6. 20.00 – Svět podle Putina (4)

Svět podle Putina na Prima ZOOM – opakování:

  1. 6. 17.50 – Svět podle Putina (1)
  2. 6. 17.50 – Svět podle Putina (2)
  3. 6. 17.45 – Svět podle Putina (3)
  4. 6. 17.45 – Svět podle Putina (4)

ea24

http://www.eurasia24.cz/media24/item/2482-sdilejte-a-vecer-si-pustte-zoom-uvede-dokument-jehoz-se-mocni-sveta-boji-jak-cert-krize

+ BONUS ------------------

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře