Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Imigranti vypalují obchody, zapalují auta, znásilňují ženy.

Čtěte děsivá fakta, Prosím, předejte dál svým přátelům či sdílejte

Muslimy, kteří chtějí žít v Austrálii podle islámského práva Sharia, vyzval údajně bývalý předseda australské vlády Kevin Rudd, aby opustili zemi. Namísto, aby takové prohlášení vydal Brusel, nařizuje kvóty a vyhrožuje pokutami.

Skupiny migrantů v Evropě zcela ovládají některé čtvrtě Marsei, Paříže, Stocholmu, Berlína. V Německu demonstrují s vlajkami ISIS nad hlavami. V anglickém městě Rotherham bylo v letech 1997 až 2013 znásilněno 1 400 dětí Pákistánci. Migranti v Německu demonstrují, protože požadují měsíční podporu vyšší než 2 000 EUR. Na předměstí Paříže vypalují obchody, zapalují auta, znásilňují ženy, stejně tak ve Stockholmu. V Berlíně vybírají výpalné od rodičů německých dětí, jinak je nepustí na hřiště. Ve Švédsku dramaticky vzrostl počet znásilnění žen migranty. Zde je statistika jejich podílu na znásilnění ve srovnání se švédskými pachateli:

 

  • imigranti-vypaluji-obchody-zapaluji-auta-znasilnuji-zeny
  • article_photo
1960-1979: 1,2 až 2,6x častěji než Švédové;

1980-1989: 2,1 až 4,7x častěji než Švédové;
1990-1999: 2,1 až 8,1x častěji než Švédové;
2000-2005: 2,1 až 19,5x častěji než Švédové;

Jen zlomek migrantů, kteří proudí do Evropy jsou imigranti, prchající před válkou.Většinou jde o ekonomické migranty, jakými byl obchodník s lidmi, otec utonulého sysrkého chlapce Abdullah Kurdi. Jsou mezi nimi teroristé (mediálně oslavovaní), jako například údajně podkopnutý „trenér“ Usama al Abdel Mohsen, jež se podílel na zavraždění padesáti kurdských civilistů, či Laít al Sáleh, „bývalý“ bojovník ISIS. Tyto lidi pozvala německá kancléřka Angela Merkelové do Evropy. Lidi, kteří se chovají jako zvěř. Lidi, z nichž 80 – 90 % nikdy nebude pracovat a budou mít jen nataženou ruku. Lidi, z nichž někteří budou v Evropě terorizovat domorodé obyvatelstvo, vypalovat, znásilňovat, vraždit, či realizovat pumové útoky. Rozhodně nejsou takoví všichni. Jen menšina ale utíká před válkou a většina požaduje, aby je Evropa živila, aniž by pracovali.

Po teroristickém útoku na Bali se Australané semkli a zcela změnili azylovou politiku. Je třeba si připomenout teroristické útoky islamistů jako byly: Luxorský masakr, bombový útok na hotel Marriot v Islamabádu, útok na autobus na Sinaji, pumový útok na Bali, útok na obchodní centrum Westgate v Nairobi, útoky na vlaky v Madridu, teroristické útoky v Londýně a daší. Vše měli na svědomí islamisté.

Islamistický útok v Madridu:

Islamistický útok v Nigerii:

Islamistický útok na hotel Marriott:

Islamistický útok na Bali:

Toto je prohlášení někdejšího premiera Austrálie k migrantům z roku 2005 (citace??).

„Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem znepokojen obavami tohoto národa u toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.“

Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!

Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.

Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“ (konec citace).... některé prameny tvrdí, že toto prohlásil tehdejší premiér John Howard v roce 2005 a v roce 2013 to po něm podruhé opakovala premierka Julia Gillard. Jiné prameny uvádějí, že je to upravený hoax. Ať je to jak chce, takto by měla znít výzva k migrantům z Bruselu.

Na tomto odkazu uvidíte, jak naši poslanci v Bruselu hlasovali o kvótách:

http://www.votewatch.eu/en/term8-report-of-the-extraordinary-european-council-meeting-23-april-2015-the-latest-tragedies-in-the-medit-15.html#/##vote-tabs-list-4

Najděte si Českou republiku ("All Member States"). Budete nemile překvapeni....

Brusel včera „řešil“ migrantskou krizi miliardami, které pošle do uprchlických táborů v Řeku či Itálii. To je totální nesmysl, protože ti migranti jsou již v Evropě a stejně se povalí do Německa. Jak včera přiznal ministr Chovanec, v Turecku se nashromáždilo více jak půl milionu dalších migrantů, kteří se velmi brzy vydají do Evropy. Juncker s Merkelovou tedy po stávajícím diktátu kvót budou do měsíce až dvou „přerozdělovat“ dalších 500 -. 700 000 migrantů. Brusel je opět násilně přidělí členským státům Evropy, čímž sem logicky pozve další vlnu v příštím roce! Bude to milion, dva, tři? Nebo víc?

Místo diktátu Bruselu a vyhrožování Německa a Rakouska je třeba okamžitě změnit azylová pravidla tak, že:

  • Evropa bude přijímat pouze uprchlíky, kteří skutečně, v záchraně vlastního života utíkají pžed válkou,

  • Evropa nepřijme žádného ekonomického migranta, či migranta, u kterého se prokáže, že se jakkoli podílel na terorismu,

  • každý migrant, jež dostane azyl se zaváže, že nejpozději do roka se naučí alespoň anglicky tak, aby se domluvil a bude pracovat. Kdo tyto podmínky nesplní, bude vrácen do země, ze které přišel a bude mu doživotně zakázán vstup do Evropy,

  • pokud kterýkoli azylant poruší zákony EU, dopustí se trestného činu, či bude prosazovat radikální islám, či právo Šaria, bude okamžitě vyhoštěn.

EU vyhrožuje vlastním členských zemím pokutami a odebráním dotací, pokud nepřijmou kvóty, což je zcestné, neboť bojuje proti vlastním členům. Evropa musí své členy začít hájit a jednotně se postavit migrační vlně. Musí okamžitě změnit azylové podímky a vyslat k muslimům a ostatním migrantům stejné prohlášení, jako australský premier. Pokud tak urychleně neučiní, EU se zhroutí a pak zanikne Evropa jako taková. V takovém případě bude třeba, aby naše země z EU vystoupila dříve, než bude pozdě.

Prosím, předejte dál svým přátelům či sdílejte tak, abychom všichni přiměli své poslance k tomu, aby interpelovali premiera a trvali na shora uvedených změnách azylové politiky. Je třeba donutit našeho slabédo premiera, měnícího názory ze dne na den, aby tyto změny přednesl v Bruselu a zasadil se o to, aby Brusel vydal k migrantům stejné prohlášení, jako premier Austrálie.

Musí totiž fungovat: máte nataženou ruku, chcete Šaria a protestujete? Odejděte!

zdroj:http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14343-imigranti-vypaluji-obchody-zapaluji-auta-znasilnuji-zeny-ctete-desiva-fakta-prosim-predejte-dal-svym-pratelum-ci-sdilejte.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře