Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Zlatí komunisti!

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Aféra, o které všichni novináři mlčí, přestože jde o trestný čin zneužívání pravomoci a možná i o další trestné činy. V každém případě jde o megatunel, o kterém nemluví ani politici. Proč asi? Cui bono?

  • perlicky-k-zamysleni

Vůbec nejde o lithium, ale o Lety a prasečák. Kolik zůstane za nehty Emanuelu Moravcovi, pardon, "německému krajanovi" Hermanovi? Všichni voliči už zapomněli na největší slib, díky kterému jistý /teď už/ politik zvítězil? Neslibuje tady někdo už pátý rok, že udělá ve všem pořádek? Proč tento trestný čin neohlásí policii? Cui bono? Babišovi voliči, vám nevadí, že váš idol neplní svůj základní slib, kvůli kterému jste ho všichni volili? Vám nevadí, že vás podrazi a že na vás z vysoka kašle?

Soudruh Hamáček, který loni podepsal trvalý pobyt vojsk NATO v ČR, prohlašuje, že Islám je pro lidstvo důležitý. Nevysvětlil však v čem. Jde tomuto politikovi o zájmy českého národa nebo jen o vlastní koryto?

Soudružka Shillerová vyrazila dlouholetého nevidomého profesionála jen kvůli tomu, že ji kritizoval kvůli bydlení v levném bytě. Na rozdíl od bývalého ministra se neomluvila a necítí žádnou vinu za likvidaci desítek firem. Tato soudružka opakovaně prováděla trestnou činnost, ignorovala soudní rozsudky, a přitom je ministryní! Tak se nechovali ani komunisté! Mladý zpěvák, ministr zdravotnictví vyrazil  ředitele nemocnice Němečka. Co mi to jen připomíná?

Na Ukrajině blízko Krymu už má NATO vybudovanou základnu namířenou na Krym. Ten byl prohlášen Evropskou Utopií za ruské území. Byla tahle "maličkost" zveřejněna v "demokratické" ČT? Pane Okamuro, před kým nás NATO chrání?

13 tisíc členů ziskovek, zabývající se pomocí cikánům, dostává každoročně 1 500 000 000 kč. Jak jsou tylo ziskovky efektivní? Kolika cikánům pomohly ziskovky k nápravě? Který ministr financí se odváží tyto peníze zarazit? Napadne to soudružku Shilerovou, která vyhnala nevidomého profesionálního pracovníka z MF, protože si dovolil tu drzost kritizovat svou nadřízenou kvůli podezřele velmi levnému nájmu, který platí za vlastní byt. 

Aeronet čte 3 500 000 čtenářů. Tento web čtou výhradně příznivci SPD. Podle volebních výsledků je voličů SPD jen kolem půl milionu. SPD logicky dostala mnohem víc hlasů /zhruba 70%!!!/ než ANO. Existuje lepší důkaz o zkreslenosti voleb?

OVM, Události komentáře, 168 hodin- co slovo, to lež a propaganda! Jak je možné, že už dávno není ČT zrušena? Taková propaganda nebyla ani v minulém režimu! Kam se hrabou břídilové a amatéři komunisti! Za vše mluví článek v Rukojmí: "Padesátníci, začněte konečně říkat svým dětem pravdu!" Vřele doporučuji! Proč se stále straší katastrofou při výstupu z EU, když Anglie dokazuje pravý opak! Je to ideální důkaz, že všem politikům jde jen o koryto a že kašlou na lidi. Říká-li to ekonom, pak jde o neschopného "odborníka".

Jakýsi italský "extremista, radikál, nacista a fašista", jako vždy "s temnou minulostí", postřelil šest černochů, pardon, afroeuropanů. Musíme být korektní. Přepadne-li cikán či imigrant bělocha, v tom případě nejde o rasismus?

Sobotka se vůbec nesnažil o přihlášení se k Hedvábné stezce, čím by se radikálně zlepšovala ekonomika, včetně platů. Místo toho však těsně před koncem vlády podepsal, aby imigranti u nás brali to, co v Německu, tj. minimálně 21 000 kč měsíčně. Bez ohledu na to, že průměrné důchody jsou sotva poloviční! Samozřejmě kromě toho mají nárok na jídlo, oblečení a jiné výhody zdarma. Skutečně nejde o vlastizradu?

Zelení, Dienstbier, Šabatová a další chtějí nadřadit práva imigrantů před českými gayi. Vážení gayové, ještě je budete volit, když na vás zvysoka kašlou?

Merkelová chce přijímat ročně 220 000 imigrantů. Přitom EU chce, aby se i ostatní státy rozdělily o tyto příživníky. Poslední dva roky jsou do Německa v noci tajně přiváženi letecky imigranti. Totéž se připravuje i u nás. Připravují se ubytovny v mnoha našich městech, například v Brně na Tovačovského 3 v Židenicích za Židovským hřbitovem. Adresy ubytoven jsou dokonce na nějakých webech.

Euportál- Ilegální imigranti terorizují lidi: "Předtím jsem jídával chléb. Předtím, když jsme sem přišli." Říká imigrant /!/ domorodým Italům. Starosta: "Navařili jsme jim špagety v rajské omáčce a brambory s hovězím. Nikdo to nejedl, protože protestovali, že to jíst nebudou." Reportér: "Co děláte celý den?" "Co bychom měli dělat, jsme na náměstí a sedíme na lavičkách." "Celý den vysedáváte na lavičkách?" "Ano, celý den, včera jsme nejedli, protože jsme manifestovali za lepší budoucnost." Starosta: "Oni stále lžou. Oni si myslí, že všechno, nač si smyslí, musí mít." "Nemáme pořádné oblečení. To je co za bundu? Podívej se na jeho boty." "Když sem přijdou, koupíme jim úplně všechno nové. Oni to prodají a řeknou, že jsme jim nic nedali." "Chceme, aby se o nás lépe starali. Neříkám, že chceme úplně všechno, jen /!/ to, co nám patří." "Je vám tu zle?" "Ano, je nám tu zle." Jak to říkal Zeman? "Když se vám tu nelíbí, nikdo vás tu nedrží..."

Drahoš a Hilšer budou kandidovat do senátu. Jak vidět, kvůli korytu tam jde doslova každý blbec. Nebylo by na čase zrušit senát? Mají to v návrhu SPD i KSČM. Pokud jde o Drahoše, má v radixu /osobním horoskopu/ nějakou sexuální zvláštnost. Proto nemusí být pomluva, co se o něm říká. Asi i proto si ho STB držela jako agenta. Aby nebyl trestán, radši prodal svou čest. Proč se novináři nezeptají Horáčka, nejsou-li jeho peníze na propagandu Drahoše z heren? Ptali se jen u Zemana, Veleby a P.Hanniga. Umíte si představit Drahošův novoroční projev, který by mu psal Horáček? Umíte si představit rozhovor Drahoše třeba s francouzským či anglickým prezidentem? O čem by spolu mluvili? Umíte si ho představit, jak odpovídá novinářům na tiskovce? Ale to vlastně nedělal ani Havel. Zeman musel Havlovi radit, že prezident o návštěvu nežádá... Kandidát na prezidenta má sluchátka, aby věděl, co má říkat, požaduje předem připravené otázky, učí se zpaměti, co má říkat. Redaktorka mu  napovídá, když se zarazí. Jak by tento "prezident" jednal v případě vojenského ohrožení ČR? Honem by sháněl Horáčka?

Ve školách se učí, že Krym patří Ukrajině, přesto, že EU prohlásila, že Krym patří Rusku. To potvrdil i Pjakin, podrobně četl vybrané pasáže z ukrajinské ústavy. Budou-li rodiče přesvědčovat své dítě, že ve škole se učí historickým nepravdám, nebudou za to popotahováni soudy? Už dnes se zatýká za názory na internetu. Co mi to jen připomíná?

Blíží se volby do EU, proto si soudružka Jourová vzpomněla, že by za těch pět let mohla udělat pro český národ něco užitečného, aby byla opět zvolena. Najednou zjistila, že by se měly vyrábět stejné potraviny pro všechny. Co konkrétně tam dělají všichni europoslanci od rána do večera za půlmilionové platy? Skutečně se bez EU neobejdeme? Pardon, jde o nejlepší koryto na světě, máte zajištěný i stotisícový důchod jako soudruh Šmudla, pardon, Špidla. Jourové bylo europoslanci či komisí vyčteno, že hájí české zájmy tím, že brání Babiše...

Podminka pro všechny europoslance a hlavně pro eurokomisaře je, že nesmí /!/ hájit zájmy své země. Bohužel, moc se o této skutečnosti nemluví. Proč asi? Ročně tam dáváme 400 milionů a dotace /naše peníze/ musíme utratit za to, co EU přikáže. Babiš přiznal, že v posledním roce jsme dostali jen to, co jsme tam dali. Dotace končí za dva roky, proto i Babiš končí v politice. Co dělá EU pro bezpečnost Evropy? Na dotace má nárok jen ten, kdo na ně dosáhne. Takže malí podnikatelé nárok nemají. Z dotací, které jsou z daní dělníků, bohatnou ti nejbohatší v celém světě a těm potřebným se vůbec nepomáhá. EU v skutečnosti podporuje korupci a ohrožuje bezpečnost celého světadílu. Právě proto byla kdysi založena světovládou, a právě proto vznikla Lisabonská smlouva. Čím později z EU odejdeme, tím víc to bude bolet.  Proč politici "nechápou", že se EU díky LS radikálně změnila? Nechtějí se vzdát EU proto, že na tom nejvíc vydělávají právě oni? Proč voliči nechtějí pochopit, že dokud nebude odvolatelnost a odpovědnost politiků, tak se nic nezmění? Není právě toto důvod, proč se snaží odstranit Okamuru?

Jak je možné, že ANO, ČSSD a TOP přijímají do svých stran muslimy? Proč mají zakázáno vystupovat v ČT Okamura, Bartoš z ND, Sládek, Vandas, Konvička? Jak mohou být strany ČSSD, KDU a ODS demokratické, když odmítají referendum? Nevíte, proč mají některé české ženy s českým přijmením mužské přijmení jako v Anglii? Jsou to skutečně ženy, nebo se cítí být mužem? Proč se stále straší katastrofou při výstupu z EU? Británie dokazuje pravý opak! 

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-02-14 17:41
Jen hlupák má vyjadřovací schopnost osla. " Proč asi? Cui bono?" A tak používá velmi často cizí otázku. A ta spousta "soudruhů", kterými se ten článek jen hemží. Asi je to tím, že na "obou stranách" píší své přispěvky stejní negramoti. A tak mi to připomíná bulvár, sice pravdivý, ale proložený stejnou rétorikou, jakou používá mainstream.
"CUI BONO?" a "SOUDRUH". To bude asi to pravé zaklínadlo.

Facebook komentáře