Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Západní systém zdravotnictví nesnáší dlouhověkou východní konkurenci

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Jednou pozvou lékaře tradiční čínské medicíny do České republiky, poté je odmítnou, vyhodí. Jsem toho názoru, že se současný režim, zejména rezort zdravotnictví, bojí daleko lepší cesty v léčení nemocí...

  • zapadni-system-zdravotnictvi-nesnasi-dlouhovekou-vychodni-konkurenci

Jednou pozvou lékaře tradiční čínské medicíny do České republiky, poté je odmítnou, vyhodí. Jsem toho názoru, že se současný režim, zejména rezort zdravotnictví, bojí daleko lepší cesty v léčení nemocí než je současné západní zdravotnictví. Právě současné zdravotnictví v České republice i Evropské unii je postaveno na ziskuchtivosti a aroganci, proto současná vláda najednou couvá, stejně tak Česká lékařská komora.

Na co jsou tedy investice do vědy a výzkumu? Pomáhá vůbec  lékařská věda trpícím a nemocným? Proč nechce Česká republika zahrnout čínskou medicínu jako dlouhodobě historickou alternativu do zdravotního pojištění? Proč si stádo ovcí, českých občanů, nemůže vybrat? Odpověď je jednoduchá - protože se současná společnost i režim chová jako stádo ovcí odsouzené na porážku.
 
Někdo se bojí konkurence, v české společnosti a evropských státech najednou vítězí protičínská rétorika. Ti, co se bijí v prsa za současný demokratický blok a oligarchu, fašisticky likvidují náš národ, co se týče zdraví.
 
Nakonec zvítězí hamižný farmaceutický průmysl, nakonec zvítězí zkostnatělé uvažování českého lékařství, které nesnáší zdravou konkurenci. Jsem toho názoru, že pokud tradiční čínská medicína funguje věky, tak je něco na ní něco dobrého. Tady bych chtěl připomenout, že západní a východní lékařství je také o lidech. Pacienti musejí tedy mít štěstí na hodné lidi.
 
A tak se rýsuje další mezinárodní ostuda; pacienti západního lékařství pokud narazí na arogantního lékaře, jsou na tom ještě hůře. Čím více hodných lidí v našem zdravotnictví, tím lépe pro společnost, aby se nebála svěřit se se svými palčivými problémy odborníkům na pravém místě.
 
Václav Kovalčík, Zlín

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře