Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Zajímavosti o ANO.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Korunové dluhopisy vymyslel Janeček na ministerstvu financí, mnohem dříve, než byl ministrem financí Kalousek. Šlo o podporu malých a začínajících živnostníků. Proto jej Kalousek pochválil. Bohužel, zákon o korunových dluhopisech byl špatně napsán, proto jej zneužívalo i mnoho velkých firem. Kdyby Bureš nevstoupil do politiky, nikdo by si nevšiml jak dluhopisů, tak Čapího hnízda.

  • zajimavosti-o-ano

Pokud jde o účtenkovou loterii, je kuriozita, že bojovník proti hazardu zavádí hru, kterou platíme my všichni ze svých daní. Na Slovensku opadl zájem během dvou měsíců. Většina lidí nechává účtenky na pokladnách, jako před účtenkovou loterií. Je lež, že je o lotynku velký zájem. Na internetu se objevilo video, kde mladá dívka ukazuje, jak se posílají data z účtenky. Přesto, že byla velmi zručná a rychlá, trvalo jí to dvě a půl minuty! Už se objevily technické nedostatky. Soudružka Hitlerová tvrdí, že jde o nevyzkoušenou novinku. Proč nevzali zkušenosti ze Slovenska a Chorvatska? I když, brát si zkušenosti z rozvojové země, jako je Chorvatsko, kde díky EET stát krachuje a tuto "novinku" konečně ruší... Výběr daní se nezvýšil a je tam dvojnásobný únik daní a šedá ekonomika tam přímo bují. Při vydání několika milionů účtenek denně je pravděpodobnost i nejnižší výhry nulová. Bureš ve své knize snů píše o zavádění internetu. Nutí staré babky trhovkyně, aby se to naučily, přitom sám neumí ani psát...

Bureš sám přiznal, že první půjčku a hned v astronomické výši, si vzal od banky v USA. Tak proto tam jezdí tak často na "školení". Je to náhoda, že zrovna on byl ministr financí?

Bureš prý za čtyři roky odejde z politiky. Bodejť, dotace končí, co by tam dělal? Tím vzorně dokazuje, že mu nejde o blaho svého, pardon, cizího národa. Žádný miliardář nemůže být charitativní, nikdy by nemohl zbohatnout. Jestliže podle něj všichni politici lžou, dokazuje přímo vzorně, že i on je politik.

Aktivisté na Burešových mítincích prý jsou zkorumpovaní magoři. V tom případě on je psychopat. Vyhýbal se odpovědím skupiny Vau. Dokonce odmítl odpovědět na jednoduchou odpověď -proč nesnížil daně na potraviny. Arogantně přehlížel dotazy svých oponentů. Kam se hrabe diktátor Paroubek! Inu, skutečný papaláš. Přesně tak se chovali někteří bývalí komunisté, proto se jim tak říkalo. Pardon, vždyť on vlastně komunista byl, takže to má v krvi. Lidé, kteří mu fandí, budou překvapeni, až budeme Agrofertistán. Ale to už bude pozdě. Nikdy bych nevěřil, že se budou plnit slova bible- "A všichni se klaněli jednomu spasiteli..."

ANO má v programu, že postaví 280 km dálnic za čtyři roky. Za poslední volební období postavili průměrně 11 km za rok. Jde o unikátní rekord! Slibovali vybudování rychlého internetu. Za celé čtyři roky v tom neudělali vůbec nic! Prý zrychlili práci soudů...Zlepšil stav naší armády... Podpořili výstavbu 800 dětských hřišť... Vzniklo 570 pečovatelských bytů pro seniory... Zrekonstruovali 130 MŠ... Všimnl si někdo z vás těchto změn? Věříte těmto pohádkám?

Bureš řekl, že na řepku nejsou žádné dotace. Tak proč všichni zemědělci nepěstují potraviny, ale řepku? V televizní diskusi tvrdil, že tu žádní imigranti nejsou... Nechápe, proč jsou v Praze zábrany...

Jestliže jsou Bureš i Faltýnek čistí jako lilium, se svatozáří nad hlavou, proč se tolik brání vyšetřování? Měli by radostí skákat metr vysoko, že se konečně prokáže jejich nevina. Čím víc se brání, tím se stávají podezřelejšími.

Faltýnek je prý zemědělec. Tvrdil před televizními kamerami, že řepka je potravina! Jak je možné, že neví, že jde hlavně o krmivo a do kuchyně se pěstuje odedávna jen pár hektarů, nikoli celé lány. V diskusi mluvil o tom, že by se neměla ničit úrodná půda. Vůbec nechápe, že ji sám ničí on i jeho guru řepkou a že díky ní jsou takové záplavy, protože půda nestačí absorbovat dešťovou vodu. Je to skutečně zemědělec? Šokující je, že není schopen pochopit, že v krizi je nutno zvyšovat daně! Proč stále volíte tak neschopné politiky?

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 big_lebowski@atlas.cz 2017-10-12 08:30
Články autora M. Petra jsou čím dál více "vtipné" ... ale styl je vytříbený, oceňuji hlavně nadužívání slovíček "pardon" a "Bureš" ... bravo :-)
#1 damirr@volny.cz 2017-10-12 06:51
Kecy jako od staré Blažkové. "Soudružka Hitlerová tvrdí, " " Bureš ve své knize snů píše o zavádění internetu."
"Vůbec nechápe, že ji sám ničí on i jeho guru řepkou a že díky ní jsou takové záplavy, protože půda nestačí absorbovat dešťovou vodu." Takovou pitomost může napsat jen idiot.
Proč kdejaký idiot píše nesmyslné články?
ANO snad některé voliče láká i když i v jejich řadách se najdou idioti jako v Pardubicích. http://denikreferendum.cz/clanek/20113-pomnik-okupantu-musi-pryc-rozhodli-v-pardubicich
Ale to máme téměř ve všech stranách, které se dostaly ke korytu. Tak co to máme za idioty na vedoucích postech ve vedoucích stranách? A to by měl být i dotaz na Babiše.

Facebook komentáře