Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Zajímavé informace.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Těžbu lithia pravděpodobně vláda předá zahraniční firmě. Bohuš tvrdí, že stát by neměl podnikat, od toho jsou soukromé firmy. Diamo už má vládní úkol ekologicky upravit doly v Příbrami, takže nebude mít možnost zabývat se těžbou lithia.

  • zajimave-informace

Babiš dostal ocenění nejlepšího ministra financí, stejně jako kdysi Kalousek. Opravdu nekopou za stejnou ligu? Proč Kalousek nežaluje Bureše za urážky a pomluvy? Proč Bureš nežaluje podle něj největšího zloděje? Něco tady nehraje...V akci Čisté ruce seděla aspon jedna dvojice z kočárkárny.

Průzkumové organizace  dostaly za úkol záměrně snižovat hlasy Okamurovi. Sám Bureš přiznal, že má jen 24 procent.

Padesátá léta kritizuje ten, jehož rodiče v té době nastoupili do KSČ. Neštítí se ukázat ani na své rodiče, kteří podporovali estébácký režim. Neštítí se ani slibovat na smrt vlastních dětí a pak tento slib porušit. Neštítí se do své trestné činnosti zatahovat všechny příbuzné. Neštítí se ani okrást vlastní děti, kterým Čapí hnízdo daroval. Ukrást dar vlastním dětem, tak se nechová ani hyena. Neštítí se přirovnávat se k našemu nejlepšímu a nejčestnějšímu podnikateli a politikovi Batovi, jehož je pravým opakem a nesahá mu ani po paty.

Bureši, skutečně neznáš rozdíl mezi firmou a státem? Firmě jde o vlastní zisky, nikoli o charitativnost nezaměstnaných. Stát se musí postarat o všechny sociálně potřebné a pracovat v prospěch národa a respektovat jeho práva. Ve firmě velí nedemokraticky jeden člověk, ve státě by měl rozhodovat národ nejen volbami, ale i referendem. Jednal-li by stát jako firma, musel by nechat zemřít hlady všechny sociálně potřebné, zrušit nemocnice, atd..

Babiš stále lituje vstupu do politiky, přesto kandiduje i do dalších voleb. Doporučoval, aby se předsedové ostatních stran také umístili na volebních lístcích na poslední místo, ale sám to neudělal. Nechá-li miliardář podnikání a jde do politiky kvůli zájmu národa, kde se vůbec nenarodil, něco tu nehraje. Aby miliardář dělal práci, která ho nebaví, a navíc jen za pár drobných...Pro něj plat sto tisíc měsíčně je spropitné! Komu by šlo o blaho cizího národa za pár drobných? Pardon, zapomněl jsem na stomiliardové dotace. Dostává víc než zaplatí na daních. Prý zveřejnuje všechny danové platby. Skutečnost je taková, že sám si odpustil některé daně. Kdyby mu šlo skutečně o dobré hospodaření, dávno by zarazil únik téměř půl bilionu ročně do ciziny. Kdyby mu skutečně šlo o zrušení korupce, aby všeci nekradli, ihned by zrušil všechny dotace.

V USA jsou na VŠ diskriminováni všichni heterosexuálové bílé pleti. Donald proti tomu bojuje. MMF se stěhuje z USA do Číny. Čína, Rusko a další země končí s dolarem. Proto se MMF začíná orientovat na jinou měnu. USA při dluhu 20 bilionů a tím, co se děje s dolarem, směřuje ke krachu. Zachrání ji jedině válka- prodej zbraní, následné půjčky.

Ministerstvo financí nechce příští rok dát na opravu silnic ani korunu. V burešových snech chybí opravy silnic. Hlavně, že píše o opravách dálnice Brno- Praha za pouhé dva roky...Přitom v posledních letech tato vláda staví kolem 14 km dálnic ročně. To nedokázala žádná vláda ani v krizi. Údajné "přebytky" má, protože "šetří" na investicích do vědy a výzkumu. Tohle však Andrej nahlas neřekne, to se nehodí.

Holobrádek jel už po páté na velmi dobře placenou "přednášku" do USA.  Takže s lidovci se počítá v příští vládě.

Finanční správa zcela beztrestně likviduje statisíce firem. Zástupce to odmítá vyšetřovat přesto, že jde o trestnou činnost! Bez odvolatelnosti a odpovědnosti se nic nezmění. I soudci jsou neodvolatelní, proto jsou rozsudky tak sporné.

V USA se soudí pro každou maličkost. Proč nežalovali Putina, že ovlivnoval volby v USA?

V televizi a rozhlase jsou zakázány skupina Orlík a písnička o papaláčších. Cenzorní úřad znovu funguje. Opět se začínají zatýkat nepohodlní lidé. Proč jsme zvonili klíči?

Zdroj- Okamura, SR, Pjakin.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-08-16 21:08
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8084-starik-odhalil-tajemstvi-dlouhovekost
#1 daliborkonrad@seznam.cz 2017-08-16 20:57
Babiš a Bureš i Holobrádek a bla, bla, bla, jedna baba povídala a máš tady zase jako vždy guláš v podání "všenárodního idiota".

Facebook komentáře