Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Za blbost se plati

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Bylo jen otázkou času, kdy se poměry vrátí do dob před velkou francouzskou revoluci.
Blbost dnešních lidi je nehorázná a vede k tomu pouze fakt, že ego idiota staci namasírovat par drobnými, které vydělá práci jenž ho zdegeneruje. V době kapitálu, kdy myšlenka ztrácí hodnotu se nemůžeme divit rostoucí vlně nacionalismu a výměny reálných hodnot za nesmysly, jenž nám určují tak ocividne manipulující media.

  • za-blbost-se-plati

Kolik z Vas veme do ruky v dnesni dobe knihu?  Malokdo a kdyz tak od ni ocekava strhujici dej, nebo informace, jenz mu pomohou vydelat penize a koupi si ji nejspise na zaklade nejake komercni recenze. V historii uz bylo ale vse napsano Goethe, Dostojevskij, Machiavelli, Schopenhauer, Nietzsche  v dnesni době napriklad Chomsky,Dalajlama, Rushdie Kierkegaard a  siroka rada dalsich.

Pokud lide nedokazi pouzivat svou mysl k odpovednosti za budouci zivot coz znamena vstrebavat realne informace z del jenz maji historicky kontext, prijde trest v podobě universalni blbosti a nasledne zotroceni hrstkou, ktera si uvedomuje silu dusevniho rozvoje. Dnesni spolecnost uz je davno za bodem, kdy je mozno zastavit prichod velkeho bratra.

A proto mohu rici jedine jdete si koupit novou Tv jedte na dovolenou,chodte pravidelne cely zivot  kazdy den do prace a zabijejte tezce vydelanymi drobnymi dal svou dusevni svobodu. Pak, ale s jistotou prijmete fakt, že par dusevne zdegerovanych mocichtivych egoistu bude urcovat budoucnost Vasich dětí. Nasili je pro blbce tak jen doufam, že  prijde novy vudce a silu blbcu usmerni positivni cestou coz je dle meho nazoru posledni sance lidstva.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře