Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Z dnešního tisku.

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Vedení Brna schválilo na svých úřadech arabštinu. Už neplatí zákon o povinnosti znalosti českého jazyka pro cizince s trvalým pobytem?- Zdroj: Megazprávy.

  • z-dnesniho-tisku

Muslimové v českých školách žádají hidžáby, modlitebny, delší přestávky na modlení a pro dívky výhradně ženy-učitelky. Všimli jste si, jak rychle přibývají kebab obchody? Zdroj: Megazprávy.

Ziskovky dodaly Německu místo nemocných dětí z uprchlických řeckých táborů 47 "nezletilých dětí". Mezi nimi byly jen čtyři dívky. Věk zdravých chlapců nelze zjistit kvůli chybějícím dokladům. Znásilnování nezletilými imgranty je v západních zemích zcela běžné a bphužel i beztrestné. Nedávno švédská media vysílala video, kde matka cvičí své děti, jak střílet. Přitom otec vypráví dětem, jak střílí do hlavy nevěřícího. Co by na to řekla soudružka Šejdrová? Zdroj: Euportál.

Vláda schválila finanční pomoc drobným živnostníkům. V skutečnosti jim nedá ani korunu. Chce, aby obce ze svých, už schválených /!/ investic, zaplatila těmto živnostníkům. Komu vláda skutečně pomáhá i v krizi, je snad zbytečné pstá. Kam asi zmizely miliony z COVIDU 1?  Mimochodem, západní země čile obchodují s Ruskem a Čínou. Nemáme náhodou světové prventství v anální servilitě k USA, NATO, a EU? Zdroj: Parlamentní listy.

Soudružka Pekařová z mikrostraničky TOP, jejíž význam a program nikdy nepochopím, dopisem poděkovala generálnímu tajemníkovi NATO: "Děkuji za podporu. Naše země se před třiceti lety zbavila okovů bezpodmínečné poslušnosti k Sovětskému svazu. Naši vrcholní politici jsou servilní k autoritářskému režimu Kremlu. O to víc si vážím vašeho postoje, který jste v rozhovoru pro ČT vyjádřil veřejně a které mnozí občané přivítali. Cizí mocnosti zde prosazují své zájmy Neměli bychom to podcenovat. I proto musíme podporovat naše členství v NATO. Rozpočet na obranu se nesmí snižovat ani v krizi. Selžeme-li v boji proti liberální demokracii, čeká nás opět doba temna, s kterou už máme zkušenosti." Dopis byl poslán okamžitě /!/ po rozhovoru tajemníka v ČT. Tohle není anální servilita? Zdroj: Nová republika.

Zastupitel Jesenice na sociálních sítích napsal: "Zeman je druhý Hitler a je potřeba ho podřezat jako svini!" Mohu tohle napsat o našem abstinentovi Vénovi? Mohu beztrestně polít barvou sochu nebo lahvičku, pardon,lavička Vaška? Socha není majetkem Prahy a jde o porušení mezinurodní smlouvy, podepsané kavárenským guru. Podle soudu jde o pouhý přestupek. Vozorný důkaz, že jsme opět v okovech, ale z opačné strany- EU, USA, Za třicet jsme to dpracovali tak hluboko, že i soudy musí podléhat Západu! Už si nemohu vzpomenout, proč jsme jenom tenkrát zvonili klíči?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře